Horoskopas 11.28 -12.05: įdomių ir svarbių įvykių netrūks

Šiuo laikotarpiu turime progą iškart išspręsti visas senas problemas.

BENDRA PROGNOZĖ

Šiuo laikotarpiu netrūks įdomių ir svarbių įvykių. Blogai yra tai, kad ne visiems būsime pasirengę ir ne visada galime teisingai reaguoti, todėl dauguma klys, rinksis ne tą kelią. Rinktis teisingą kelią bus lengviau ir paprasčiau, jei tarsitės su žmonėmis, kuriais pasitikite, laiko patikrintais draugais.

Profesinėje srityje situacija nebus stabili, ir tai privers daugumą ne juokais sunerimti. Verta prisiminti senus darbinius ryšius, priminti save buvusiems partneriams – savaitė tinkama senų ryųių atnaujinimui.

Situacija asmeninių santykių fronte – stabilesnė. Šioje srityje rimti sukrėtimai mažai tikėtini. Periodo pradžioje galima sulaukti provokacijų ir manipuliacijų. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu suprasti, ką ir kodėl darote. Paskesnės dienos buis paprastesnės.

Emocinis šios savaitės fonas gana stabilus, todėl kalbėti apie rimtus nuotaikų svyravimus nėra ko. Tai, beje, galima pasakyti ir apie sveikatą – kažkokie kardinalūs pokyčiai čia mažai tikėtini.

KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai visą ateinančią savaitę bus dėmesio centre. Tai sukels tam tikrą artimų žmonių nepasitenkinimą, bet neverta jaudintis, problemos gana greitai bus sureguliuotos. Jūs galite priimti svarbius dalykinio pobūdžio sprendimus, bet prieš tai nepatingėkite dar kartą patikrinti visų pradinių duomenų.

Vandenių laukia labai produktyvi savaitė. Jūs dabar turite veikti kartu su patikimais partneriais. Galimos tam tikros organizacinio pobūdžio problemos, bet jums pavyks jas greitai sureguliuoti. Palaikykite gerus santykius su kolegomis, tai leis jau netrukus pasiekti teigiamų profesinės veiklos rezultatų.

Žuvys artimiausią savaitę sėkmingai įgyvendins jau seniai numatytą planą, jeigu tvirtai kontroliuos savo emocijas. Neduokite dingsties laikyti save silpna asmenybe, būkite susikaupę, tai jums leis pasiekti didelių laimėjimų. Finansinė situacija kol kas stabili, bet pinigų verčiau niekur neinvestuokite.

Avinai turės progą iškart išspręsti visas senas problemas, kurių taip atkakliai vengė. Dabar susiklosčiusi situacija leis tai padaryti visai neskausmingai. Negalvokite apie pašalinius dalykus, verčiau sutelkite dėmesį į darbą ir naujas idėjas. Palankiai susiklosčiusios aplinkybės jums leis sparčiai realizuoti sumanymus.

Jaučiams suteikiama puiki galimybė pakeisti bendravimo ratą. Tai jums leis rasti įdomių ir naudingų pašnekovų. Dalykinės derybos vyks labai sėkmingai, bet, prieš pasirašydami kokius nors dokumentus, viską dar sykį patikrinkite, tai nepakenks ir padės jums išvengti nemalonumų ateityje.

Dvyniai realizuos net ir sunkiausiai įgyvendinamas idėjas. Tik reikia nutaikyti tinkamą laiką ateinančią savaitę. Daugiau optimizmo, nepraraskite tikėjimo savo jėgomis, atkakliai siekite užsibrėžto tikslo. Galite tikėtis bičiulių paramos. Finansinė padėtis klostosi gana palankiai.

Vėžiai turės tvarkyti seniai praėjusių dienų reikalus. Patikėkite, tai reikia padaryti, kol yra laiko, kitaip galite ilgam įklimpti. Venkite konfliktinių situacijų. Poilsio dienas praleiskite su artimais žmonėmis, draugiška aplinka padės pamiršti įtemptų šiokiadienių įtampą.

Liūtai gali drąsiai imtis naujų perspektyvių projektų. Galite neabejoti, kad jie bus sėkmingai įgyvendinti. Tik reikės negailėti jėgų. Dirbkite ramiai ir nesikarščiuodami, tada jūsų idėjas tikrai vainikuos sėkmė. Be to, astrologas jums pataria apsišarvuoti kantrybe.

Mergelės neturėtų skubinti įvykių. Nepražiopsokite svarbios informacijos, ir tai jums leis padidinti savo kapitalą. Šiek tiek ryžtingumo - ir jūs pamatysite, kad jums viskas puikiai išeina. Atėjo geras metas ilgalaikiams planams rengti. Artimieji jums padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Svarstyklės neturėtų abejoti, kitaip savo pačių pasipriešinimui įveikti prireiks pernelyg daug jėgų. Daug ką spėsite padaryti, jeigu iš anksto sudarysite aiškų planą kitai savaitei. Bet kokius naujus projektus būtų geriausia pradėti realizuoti su šeimos nariais. Kaip tik jie supras jūsų idėjas.

Skorpionai turi būti taktiškesni, spręsdami įvairius klausimus. Tai leis išvengti konfliktų. Darbe stenkitės demonstruoti didesnį lojalumą vyresnybei, tai padės sustiprinti jūsų padėtį. Artimiausią savaitę turėsite puikią progą užmegzti naujų dalykinių kontaktų ir naudingų pažinčių.

Šauliai kitą savaitę turėtų neskubėti, tvarkydami reikalus. Jums tikriausiai bus patikėta vadovauti kažkokiam svarbiam projektui. Jūs puikiai atliksite šį uždavinį, ir šiaip jau didelis jūsų autoritetas išaugs iki nepasiekiamų aukštumų tiek artimųjų, tiek kolegų akyse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis