Astrologė R. Gustytė: meilės horoskopas gruodžiui - metas perkainoti santykius

Venera, meilės planeta, visą gruodžio mėnesį keliaus Ožiaragio ženklu, atnešdama stabilumą ir patikimumą santykiams.

Iki gruodžio 21 d. Venera judės direktyvia kryptimi, o tai reiškia, kad šiuo periodu galima užmegzti naujas pažintis, pradėti rimtus santykius. Išimtimi taps tik gruodžio 17 d. ir 20 d. – tomis dienomis užmegzti naujų pažinčių nevertėtų.

Nuo gruodžio 21 d. Venera keičia kryptį ir pradeda retrogradinį judėjimą (šis laikotarpis tęsis iki 2014 m sausio 31 d.). Tokiu laiku dažnai grįžtama prie buvusių santykių – galime sutikti savo buvusius mylimuosius, su kuriais kažkada turėjome švelnius ir gerus ryšius, su tais, su kuriais kažkada išsiskyrėme. Gali kilti noras vėl atgaivinti tuos santykius.

Tokiu metu dažnai patys ieškome buvusių partnerių arba mus su jais gali suvesti atsitiktinumas. Paprastai, tokių susitikimų metu prisimenama praeitis, dažnai iškyla dalykai, kurie iki galo nebuvo išsakyti ar tuo metu neteisingai buvo suprasti. Dažnai išaiškėja, kad išsiskyrimo priežastimi tapo nesusipratimas ar kažkieno pikta valia, kai abu parteriai paprasčiausiai nenorėjo vienas kito išklausyti iki galo.

Bet kokiu atveju, tokie susitikimai labai naudingi, nes yra išrišami karminiai mazgai ir nuoskaudos išgaruoja. Net jeigu santykiai ir nebegrįžta į buvusią padėtį, vis vien atsikratoma slegiančio dvasinio krūvio, įgyjama neįkainojamos patirties. Tad retrogradinė Venera padeda tiek vedybinių ar dalykinių santykių peržiūrai, įvertinimui, tiek gali padėti išsiaiškinti ir suprasti partnerio motyvus bei jausmus.

Tokiu metu visi reikalai, susieti su Veneros sfera, pereina į kitą „išmatavimą“. Darosi sunkiau valdyti savo emocijas: nuotaikos tampa nepastovios, periodiškai užplūsta ilgesys, liūdesys, norisi kažką keisti savo gyvenime. Tokiu laiku viskas, kas buvo slepiama po išoriniu meilumu, taktiškumu ir diplomatija – pavydas, nepasitikėjimas, įtarumas, nepasitenkinimas santykiais - paprastai prasiveržia į paviršių.

Visas tas apsimestinumas dingsta, žmogus pradeda suvokti, kad santykiuose kai kurie dalykai nebetenkina ir atėjo laikas juos keisti. Ateina vertybių, žmonių, daiktų, santykių perkainavimo laikas. Pavyzdžiui, neretai nusprendžiame radikaliai keisti savo stilių, šukuoseną, įvaizdį.

Tiesa, tokiu laiku kai kuriems žmonėms gali būti sunku išreikšti ar parodyti savo jausmus, jie linkę užsisklęsti, nugrimzti į savo pojūčius ir mintis. Geriausia būtų nesistengti grįžti į praeitį, nekelti praeities nuoskaudų ir pretenzijų, kurios gali tik pabloginti padėtį.

Bet, kaip taisyklė, tokiu laiku žmonės pradeda aiškintis santykius. Jei nesate nusprendę skirtis su partneriu, reikėtų elgtis atsargiai, nedaryti lemtingų klaidų, „deginti tiltų” nes, kai Venera vėl pradės judėti direktyviai, bus labai sunku atkurti gerus santykius. Ir, atvirkščiai, jeigu atėjo metas atsisveikinti, tai geresnio laiko tam nerasite.

Nauji santykiai, prasidėję retrogradinės Veneros fazės metu, dažniausiai neturi ateities. Jie gali tyliai baigtis ar atnešti nusivylimą.

Turint omeny įtemptą priešnaujametinį periodą, pasistenkime vengti kardinalių ir neapgalvotų sprendimų, tame tarpe ir asmeniniame gyvenime. Puoselėkime meilę.

Astrologė Rima Gustytė

www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis