Karjeros ir sėkmės horoskopas 2014-iesiems - visiems Zodiako ženklams

Sužnokite!

AVINAS

Shutterstock nuotr.

Šio ženklo atstovai bus, ko gero, didžiausi karjeristai visus metus. Šie žmonės bus pasirengę aukoti ir asmeninį laiką, ir bendravimą su šeima, jei tik turės aiškiai užsibrėžtą tikslą, trokštamą pasiekti postą. Dauguma Avinų to, ko nori, pasieks jau vasarą, kai jiems teks pakeisti vadovybę arba vadovybė pasiūlys aukštesnį postą.

Tiesa, toli gražu ne visi Avinai sugebės išsilaikyti tose pareigose, nes jiems koją pakiš pernelyg didelis impulsyvumas, ūmus būdas ir ne visada reikalingas asmeninės nuomonės reiškimas. Savo teisumu įsitikinę Avinai gali įsivelti į ginčus su valdžios atstovais, gali viską daryti savaip ar ignoruoti vyresnybės priesakus, kurie jiems atrodo neefektyvūs, beprasmiški. Visa tai sukels konfliktus, po kurių karštakošis Avinas gali prarasti ir šiltą postą.

JAUTIS

Shutterstock nuotr.

Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, pirmomis metų dienomis stengsis pagerinti savo materialinę padėtį. Turint omenyje šių žmonių darbštumą, atsakomybę ir gabumus, jie gali daug ko pasiekti. Tiesa, Jaučiai gali atsisakyti vadovaujančių pareigų vien norėdami išsaugoti sveiką nervų sistemą.

Būtent todėl pasiūlymus apie paaukštinimą, pasieksiančius juos pavasarį, šie žmonės gali atmesti, tačiau tuo pat metu ieškos galimybės papildomai užsidirbti. Taip, derindami du darbus, šie žmonės jausis laisvesni ir geriau apsirūpinę. Beje, metų pabaigoje Jaučiai gali sulaukti pasiūlymo pakeisti darbą į labiau apmokamą. Tiesa, dėl to teks išvykti iš šalies ir dirbti pagal įgytą profesiją.

DVYNIAI

Shutterstock nuotr.

Arklio metais Dvyniai sieks užimti visus pagrindinius postus. Vis dėlto pinigų troškimas šiuos žmones motyvuoja labiausiai, todėl juos taip ir traukia prie pareigų, leidžiančių imtis nedidelių machinacijų nebūnant viešumoje.

Pirmoje metų pusėje šio Zodiako ženklo atstovai galės palypėti karjeros laiptais, versdamiesi prekyba, organizuodami išpardavimus ar perpardavinėdami prekes, daiktus.

Nuo 2014-ųjų vasaros pradžios Dvyniai taps mažiau mobilūs, tad pamažu suks link profesijų, suteikiančių galimybes keliauti, bendrauti su klientais, nesėdėti vietoje. Todėl idealiu darbu Dvyniams taps kompanijos prekybos atstovo pareigybė, trauks ir diplomatinė karjera. Kai kurie Dvyniai, neturintys finansinių problemų, išvis negalvos apie karjerą – jie tiesiog mėgausis gyvenimu ir linksmai leis laiką.

VĖŽYS

Shutterstock nuotr.

Šio ženklo atstovams, norint palypėti karjeros laiptais ar įsitvirtinti esamose pareigose, vertėtų jau nuo metų pradžios pagalvoti apie kvalifikacijos kėlimą. Aukšto mokslo siekimas ar specialūs kursai leis Vėžiams pasijusti stipresniems, laisvesniems bendraujant profesiniame lygmenyje. Visa tai pastebės ir vadovybė, kuri jau vasaros pabaigoje pasiūlys aukštesnes pareigas.

O štai metų pabaigoje darbiniuose reikaluose nestigs įtampos. Vėžių sveikatą ims veikti nervinė įtampa, kuri ilgainiui gali sukelti ir ligų. Be to, Vėžiams vertėtų būti pasirengusiems daugybei patikrinimų ir revizijų, kurie atsineš finansinių nuobaudų šleifą. Gali būti, kad tai bus konkurentų, priešininkų darbas, kurie nenorės matyti Vėžio šiose pareigose.

LIŪTAS

Shutterstock nuotr.

Medinio Arklio metais Liūtai bus nusiteikę sėkmei, tačiau galimybė vadovauti Liūto nebedomins. Šiuo laiku jam bus aktualesnė dvasinė ramybė ir nuolatinis tobulėjimas, o taip pat – finansinės įplaukos. Būtent todėl jau pavasarį dauguma Liūtų pradės privačią veiklą, ims studijuoti tai, kas artima jų dūšiai.

Nuo pavasario pabaigos taps aišku, kad labiausiai šiemet seksis tiems Liūtams, kurie užsiims nuosavu verslu. Tačiau ir tie Liūtai, kurie sieks tobulėti dirbdami įmonėje, turės visas galimybes pakilti dar vienu laipteliu aukštyn. Tie žmonės taps tikrais idėjų bankais, todėl, kad būtent Liūtai sugebės sėkmingiausiai suktis pasaulinės krizės metu ir būtent jie pateiks ir įgyvendins nemažai kūrybinių idėjų. Žinoma, verta paminėti, kad Liūtų sėkmė dažnai priklausys nuo kolektyvo pagalbos ir palaikymo. Tiesa, tie žmonės visada ras priėjimą prie žmonių.

MERGELĖ

Shutterstock nuotr.

Mergelėms, norint 2014-aisiais ko nors pasiekti profesinėje srityje, būtina jau nuo metų pradžios susikoncentruoti į darbą. Tik va, tai padaryti nebus taip lengva, nes pirmoji metų pusė Mergelėms bus gana įtempta. Dėmesio pareikalaus Mergelės artimieji, rimta liga gali ilgam atitraukti dėmesį nuo profesinio tobulėjimo. Vadinasi, profesinio pasisekimo tuo metu laukti ir neverta.

Antroji metų pusė šio Zodiako ženklo atstovams bus palankesnė ir pelningesnė. Yra tikimybė, kad Mergelė išvyks uždarbiauti į vieną iš kaimyninių šalių. Be to, savo veiklos srityje, ypač, jei ji susijusi su buhalteriniu darbu, verslo planų rengimu, ekonomika, Mergelė demonstruos profesionalumą ir gebėjimus, ir tai suteiks galimybę paprašyti didesnio uždarbio.

SVARSTYKLĖS

Shutterstock nuotr.

Šio ženklo atstovų karjerą 2014-aisiais lydės pakilimai ir nuosmukiai. Tai nutiks todėl, kad gana kūrybingos ir perspektyvios Svarstyklės, lengvai pasiekusios vadovaujančio posto, gali pradėti piktnaudžiauti valdžia ir naudoti darbą asmeniniams reikalams. Dėl tokios dvigubos veiklos metų viduryje jie gali netekti tarnybos, galbūt net būti net patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Sėkmė lydės tas Svarstykles, kurios praėjusiais metais ir pirmoje 2014-ųjų pusėje dirbs kūrybinį darbą. Šioms Svarstyklėms bus suteikta puiki galimybė parodyti pasauliui savo talentą ir tapti gana populiariais, o tai, žinoma, teigiamai paveiks ir tolimesnę karjerą.

SKORPIONAS

Shutterstock nuotr.

Skorpionai šiais gana neblogais metais turės puikias galimybes karjerai vystyti, jei tik neieškos lengvų kelių problemoms spręsti ir pažinčių, kurios padėtų gauti šiltesnę vietelę. Deja, Skorpionai, kurie neturi tinkamos specializacijos ir tinkamos kvalifikacijos, jau vasarą turės palikti užimamas pareigas.

Taip pat neverta sutikti kraustytis į kitą šalį siekiant uždirbti, nes gali iškilti tokios gyvenimiškos aplinkybės, kai Skorpionui bus būtina būti tėvynėje, dėl ko gali tekti palikti ir gerai apmokamą darbą. Metų pabaigoe Skorpionai rizikuos ieškodami darbo, nes turimos pareigos netenkins dėl menko uždarbio, tačiau ir gerai apmokamų pareigų Skorpionui nieks nesiūlys.

ŠAULYS

Shutterstock nuotr.

Šiems Zodiako atstovams, norintiems kažko pasiekti šiais metais, būtina išmokti išgyventi žiaurios konkurencijos sąlygomis. Spaudimas, kokį patirs šie žmonės, gali sužlugdyti bet kurį, tačiau palaikantieji gerus santykius su kolektyvo nariais bei artimaisiais, sugebės atsilaikyti prieš visuotiną nuomonę.

Dauguma Šaulių pavasario pabaigoje gali patys išeiti iš darbo, nes nebenorės dirbti nemėgiamo darbo. Jie ieškos dūšiai mielo darbo, o, vadinasi, tokio, kur nereikės sėdėti ofise, kurio esmė – bendravimas ir kontaktų su žmonėmis mezgimas. Radę būtent tokį darbą Šauliai ne tik pagerins savo finansinę padėtį, bet ir patirs tikrą malonumą užsiimdami širdžiai miela veikla.

OŽIARAGIS

Shutterstock nuotr.

Netolygiai klostysis profesinė Ožiaragio karjera medinio Arklio metais. Gimusieji šiuo laikotarpiu bus labai atsakingi, darbštūs, tačiau tuo pat metu bus pasirengę siekti savo tikslų net kopdami per kitų galvas. Tai kenks geriems santykiams kolektyve, ir kolegos ims atsargiai bei įtemptai bendrauti su Ožiaragiu, turėdami pripažinti ir jo profesonalumą.

Artėjant rudeniui situacija, į kokią pateks Ožiaragis, siekiantis vadovaujančio posto, gali tapti gana sudėtinga. Kolektyvo nariai darys viską, norėdami diskredituoti šį žmogų valdžios akyse. Jau rudens vidury Ožiaragis supras, kad reikia bet kokiomis priemonėmis rasti sąlyčio taškų su kolegomis ir pagerinti santykius. Didesnė sėkmė lydės tuos Ožiaragius, kurie dirba vieni ir kurių veikla priklauso tik nuo jų pačių.

VANDENIS

Shutterstock nuotr.

Šio ženklo atstovai, planuodami ateinančių metų veiklą, labiau kliausis įtakingų draugų ir globėjų pagalba. Tiesa, dauguma Vandenių ir patys turės geras sąlygas vystytis, tobulėti, jei dirbs aukštųjų technologijų ir kompiuterinių sistemų srityje. Neblogas galimybes iškilti ir net išgarsėti turi Vandeniai išradėjai, mokslininkai.

Visa tai kalba apie tai, kad visus mets, o ypač nuo vasaros pradžios Vandeniams geriaus seksis dirbant vieniems, ne kolektyve, nes bendradarbiaujant su kitais, šių žmonių potencialas menks, jie neras bendros kalbos.

Metų pabaigoje dauguma Vandenių gali išvykti dirbti į užsienį, siekdami pasidalinti patirtimi, ir tai padės išspręsti daugelį finansinių problemų bei gauti neįkainojamos patirties, kuri padės gauti gerą darbo vietą ateityje.

ŽUVYS

Shutterstock nuotr.

Šie žmonės nesistengs bet kokiu būdu užimti vadovaujančios kėdės. Jie saugo savo sveikatą ir visais būdais stengiasi įsitvirtinti darbo vietoje, kur jiems būtina atlikti konkrečias užduotis.

Puikias galimybes tobulėti turi tos Žuvys, kurios užsiima kūrybiniais projektais. Ši veikla suteiks Žuvims realią galimybę išgarsėti ir gauti svajonių darbą.

Dauguma Žuvų atstovų rudenį ieškos galimybės užsidirbti papildomai, o taip pat - patobulėti. Sutikę imtis papildomo darbo, šie žmonės rizikuoja persiplėšti tarp dviejų tarnybų ir šeimos, tačiau niekur taip ir nepasiekdami gero rezultato. Maža to, toks darbas gali gerokai pakenkti sveikatai, o tai privers Žuvis ilgam atsisakyti minčių apie karjerą.

Linkime gražių švenčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis