Horoskopas gruodžio 12-19: savaitė primins amerikietiškuosius kalnelius

Šio laikotarpio pradžia smarkiai skirsis nuo vidurio ir pabaigos.

BENDRA PROGNOZĖ

Šio laikotarpio pradžia – išties sėkminga. Pirmomis dienomis gyvybinis potencialas bus aukštas, o pozityvių tendencijų įtaka – gana stipri. Žvaigždės žada malonius siurprizus, netikėtas dovanas, sėkmę darbe. Palankus metas kreiptis į valstybines įstaigas ar visuomenines organizacijas, afišuoti savo talentus, atskleisti kūrybinį potencialą.

Laikotarpio vidurys - priešingai – bus labai sudėtingas. Tai išbandymų metas, kai reikia nusiteikti pozityviai, vengti niūrių minčių, pamiršti savigarbą, egoizmą. Neverta šiam laikui skirti dalykinių susitikimų, vienok tinkamas metas prekiauti, investuoti, keliauti.

Asmeniniame gyvenime žvaigždės pataria išsaugoti atsargumą ir šaltakraujiškumą. Bereikalingos emocijos atneš tik nusivylimą, sukels ginčus. Situacija taps gana įtempta, ne visada bus lengva susikalbėti su jus supančiais žmonėmis. Vis dėlto verta pasistengti išsaugoti vidinę ramybę ir komfortą – ir jūs pamatysite, kad situacija ima gerėti.

Periodo pabaigoje pajusite trauką malonumams, norėsite pataikauti savo silpnybėms, kaprizams. Nusimato neplanuotos išlaidos, nesėkmingi pirkiniai. Stenkitės pernelyg nesiblaškyti ir likite ištikimi savo principams.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę pasieks teigiamų rezultatų, tvarkydami profesinius ir finansinius reikalus. Jūsų aktyvumą deramai įvertins vyresnybė arba partneriai. Asmeniniame gyvenime prasideda ilgai lauktas stabilumo laikotarpis: santykiuose su artimais ir mylimais žmonėmis nusistovės visiško savitarpio supratimo atmosfera. Sėkminga diena - antradienis.

Vandeniams astrologas primygtinai pataria kitą savaitę nesiimti jokių naujų darbų, verčiau tvarkykite tik įprastus kasdienius reikalus. Mat žvaigždės neparems jokių jūsų iniciatyvų. Su vyresnybe stenkitės bendrauti kuo santūriau, kad išvengtumėte rimto konflikto. Palankios dienos - penktadienis ir sekmadienis.

Žuvys ateinančią savaitę galės užsitikrinti finansinį stabilumą, jeigu parodys iniciatyvą ir pasitelks patikimus partnerius savo planams įgyvendinti. Bet žvaigždės jus įspėja, kad nepriimtumėte neapgalvotų sprendimų, kitaip jums teks šalinti nesutarimus su partneriais, o galite ir apskritai netekti jų paramos. Sėkmingos dienos - antradienis ir sekmadienis.

Avinai kitą savaitę turėtų imtis tik tų darbų, kurių rezultatus jūs realiai įsivaizduojate, kadangi atotrūkis nuo tikrovės ir pernelyg gera nuomonė apie save gali tapti didelių darbo klaidų priežastimi. Astrologas jums taip pat pataria nesileisti į jokias avantiūras, žadančias aukso kalnus. Jums palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

Jaučiai kitą savaitę lengvai tvarkys visus savo reikalus, sugaišdami labai mažai laiko. Tie, kurie daugiausia dėmesio skiria komercinei veiklai, gali drąsiai imtis seniai planuoto projekto kartu su partneriais užsieniečiais. Pagerės valstybės tarnautojų materialinė ir visuomeninė padėtis. Palankios dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Dvyniai teisingai pasielgs, jeigu ateinančią savaitę spręs iškilusias finansines problemas. Jums nėra reikalo laukti kieno nors pagalbos, kadangi dabar jūs patys galite rasti išeitį iš keblios materialinės situacijos. Kita savaitė bus palankus metas tiems, kurie nori tuoktis arba galvoja apie šeimos padidėjimą. Jums sėkmingos dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Vėžiai turi veikti aktyviai ir ryžtingai, jeigu nori įgyvendinti visus numatytus planus. Jums taip pat vertėtų išplėsti savo pažinčių ratą, susijusį su darbu - ir oficialūs kontaktai, ir neformalūs susitikimai bus naudingi jūsų profesinei veiklai. Palankios ir produktyvios savaitės dienos - pirmadienis ir antradienis.

Liūtų laukia daugeliu požiūrių gera savaitė. Vyresnybė arba verslo partneriai teigiamai atsilieps apie jūsų aktyvumą ir dalykiškumą. Galimi teigiami pokyčiai profesinėje veikloje ar verslo srityje, yra šansų išspręsti svarbius finansinius klausimus, atgauti paskolintus pinigus. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Mergelės kitą savaitę ras veiklos sferą, kur galės panaudoti savo intelektą ir kapitalą. Jums seksis tvarkyti visus reikalus. Pravers nauji kontaktai su partneriais, padėsiantys gauti pelno ateityje. Astrologo nuomone, ateinančią savaitę jūsų dalykinės ir profesinės savybės bus deramai įvertintos. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklėms tikriausiai bus sunku bendrauti su vyresnybe ir verslo partneriais. Kad išvengtumėte tokių problemų, astrologas jums pataria kontroliuoti savo emocijas ir būti įžvalgiems. Taip pat reikėtų elgtis ir su mylimu žmogumi, kadangi jūsų nesantūrumas gali išprovokuoti didelį kivirčą. Jums sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Skorpionai ateinančią savaitę galės aktyviai darbuotis įvairiose srityse. Verslininkams prasideda tinkamas metas anksčiau parengtiems projektams įgyvendinti. Tie, kurie dirba valstybei, galės pakelti savo profesinį lygį ir visuomeninį statusą. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Šauliai kitą savaitę galės sutvarkyti einamuosius reikalus, išanalizuoti nueitą kelią. Sėkmę žada moksliniai tyrimai, nebus problemų dėl ataskaitų, egzaminų ir viešų pranešimų. Nusiteikite bendrauti su artimu žmogumi, kuris dabar yra toli nuo jūsų. Palankios dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis