Horoskopas gruodžio 19-26: metas taikytis, kurti romantinius santykius

Savaitė nebus iš lengvųjų.

BENDRA PROGNOZĖ

Periodo pradžioje reikia laikytis maksimalaus atsargumo atliekant bet kokį darbą. Sutrukdyti darbams gali skuba ir nervingumas, taip pat neapgalvoti poelgiai. Bendraujant su dalykiniais partneriais ir artimaisiais venkite posakių, kurie gali būti traktuojami nevienareikšmiškai ir nieko nežadėkite, jei nesate tikri, kad pažadų laikysitės. Labai svarbu užbaigti bet kokį pradėtą darbą. Jei mesite, ką pradėjote, prasiverš neigiamos emocijos.

Sėkmingos bus kelionės, pirkiniai ir finansinės operacijos. Šis laikas tinkamas atkurti romantinius santykius, susitaikyti po ginčų, prisipažinti meilėje. Saugokite save ir atminkite, kad stiprios neigiamos emocijos gali pakenkti jūsų savijautai. Šiuo laikotarpiu pažeidžiamos kepenys, sąnariai, gali kilti alerginių reakcijų. Gerkite daug skysči.

Savaitės viduryje jums labai reikės artimųjų palaikymo, pagalbos, o jusm patiems labiausiai padės užsispyrimas ir tikslingas darbas. Nesiblaškykite!

Stresą padės sumažinti aktyvus poilsis, pasivaikščiojimai. Kad ir kaip būsite užsiėmę, raskite laiko ir artimiesiems: tai puikus metas suartėti dar labiau.

Savaitės pabaiga gana sudėtinga. Čia jums prireiks kantrybės, iškalbingumo ir tikėjimo savimi, savo teisumu. Netikėti vizitai, nemaloni žinia gali sujaukti santykius šeimoje. Neplanuoti įvykiai gali sutrukdyti atlikti suplanuotus darbus. Saugokitės traumų, apsinuodijimų, gali pablogėti savijauta.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams kitą savaitę seksis tvarkyti visus reikalus. Pavyks surengti svarbias dalykines derybas ir išplėsti veiklos sferą. Verslininkai tikriausiai pasirašys naudingą sutartį arba gaus pelningą užsakymą. Naujos perspektyvos atsivers ir asmeniniame gyvenime, kur pastaruoju metu ne viskas klostėsi sėkmingai. Palankios savaitės dienos bus antradienis ir penktadienis.

Vandeniai turi šansą gerokai padidinti pajamas arba atskleisti savo sugebėjimus naujoje veiklos sferoje. Čia jums neįkainojamą pagalbą suteiks senas bičiulis. Jūs sėkmingai tvarkysite reikalus, susijusius su statyba ir nekilnojamojo turto įsigijimu. Santykius su artimu žmogumi gali aptemdyti nesutarimai. Palanki diena - antradienis.

Žuvys ateinančią savaitę greičiausiai turės užbaigti darbus, kurie iki pastarojo meto buvo vis atidėliojami. Dabar, astrologo nuomone, pribrendo būtinybė išspręsti visas problemas, kadangi jos trukdo žengti į priekį, pirmiausia - kopti karjeros laiptais. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Avinai, iš visko sprendžiant, neišvengs nedidelio konflikto su vyresnybe. Bet astrologas jums pataria neprarasti savitvardos, kadangi šie nesutarimai neturės įtakos tolesnei jūsų karjerai. Verslininkai neišnaudos savo šanso, jeigu nesurengs derybų su partneriais. Palankios dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Jaučiai turėtų itin atidžiai dirbti su finansiniais ir kitokiais dokumentais. Astrologas įspėja, jog šioje sferoje galimos klaidos, kurios vėliau sudarys nereikalingų problemų, jeigu iškart nebus pastebėtos. Asmeniniame gyvenime gali atšalti santykiai su partneriu. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Dvyniai turės susimąstyti, kaip atkurti savo finansinę gerovę, kadangi dideli pirkiniai ir investicijos pareikalavo daug lėšų. Astrologas mano, kad jūs turite tiesiog apriboti savo materialinį apetitą ir smarkiai sumažinti išlaidas, tuomet finansinė situacija savaime sunormalės. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Vėžiams astrologas pataria ateinančią savaitę vengti konfliktų su vyresnybe, kadangi aplinkybės dabar jums nepalankios. Atsitiktinis žvilgsnis arba neatsargiai ištartas žodis gali suerzinti viršininką ir turėti neigiamų padarinių jūsų padėčiai. Visa savaitė bus nelabai sėkminga, išskyrus antradienį.

Liūtai suras nemažai originalių ir netikėtų būdų sudėtingoms problemoms spręsti. Nebijokite jokių sunkumų, pasistenkite juos įveikti, pataria astrologas. Jis taip pat neabejoja, jog jūs išspręsite visas problemas, kadangi jums į pagalbą ateis artimas žmogus. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Mergelės sutvarkys visus reikalus, susikaupusius pastarosiomis dienomis. Tarnyboje šis laikotarpis palankus savo pozicijoms stiprinti. Jūsų autoritetas vėl išaugs, aplinkiniai ir artimieji tikės jūsų idėjomis ir rems visus jūsų sumanymus. Palankiausios savaitės dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Svarstyklės gali drąsiai imtis anksčiau atidėtų finansinių projektų, bet atminkite, kad komercinės operacijos, susijusios su rizika, bus nuostolingos. Astrologas prognozuoja, kad jūsų asmeniniame gyvenime bus reikšmingų įvykių, kurie tikrai pakeis jį į gerąją pusę. Palankios dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Skorpionai turės kaip reikiant padirbėti, kad įvykdytų sunkius vyresnybės įpareigojimus. Kad atliktumėte visas šias užduotis, astrologas jums pataria būti reiklesniems sau, tuomet jūs lengvai rasite išeitį iš susiklosčiusios situacijos. Palankiausios savaitės dienos bus ketvirtadienis ir šeštadienis.

Šauliams praverstų aktyvesnės pastangos švietimo sferoje, ypač jeigu jūs turite išspręsti klausimus, susijusius su mokymusi. Studentams seksis laikyti egzaminus, o moksleiviams - rašyti kontrolinius darbus. Bet tai anaiptol nereiškia, kad galima atsipalaiduoti ir viską palikti savieigai, primena astrologas. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis