Erotinis horoskopas - apie ką garsiai nekalbama

Ne kiekvienas savo partneriui išdrįs prisipažinti, jog jį traukia tos pačios lyties atstovas ar norėtų išbandyti grupinį seksą...

Avinas
Nepailstantys eksperimentatoriai. Beveik kiekvieną kartą mėgsta išmėginti kažką nauja sekse. Todėl jie gali ryžtis meilei … trise. Vis dėlto Avinai širdyje yra egoistai ir pavyduoliai, todėl dauguma iš jų grįžta prie monogamiškų santykių. Beje, moterys Avinai yra gerokai laimingesnės nei to paties Zodiako ženklo vyrai, nes sekse jos leidžia sau viską, apie ką svajoja.

Jautis
Visada laukia susitikimo su savo idealu. Sekse - tradiciškas ir konservatyvus, todėl “trijų ir daugiau širdžių sąjunga” jam – nepriimtina. Šiuo atveju egoistiški instinktai yra sveikintini, nes Tauras niekada nesidalina savo partneriu.

Dvyniai
Labai mėgsta būti laisvi ir nevienareikšmiai, nors dauguma jų įsitikinę, kad sekso svarbumas žmogaus gyvenime – perdėtas. Nežiūrint to, jie pirmi gali pasiūlyti savo partneriui netradicinį sekso būdą, norėdami išvengti nuobodulio ir rutinos. Paprastai bet kokie draugiški santykiai su dvyniais baigiasi seksualiniu suartėjimu.

Vėžys
Orientuoti į tvirtą šeimą, bet kadangi seksas jiems – vienas svarbiausių gyvenimo malonumų šaltinis, jie gali leisti sau ir ryšius “į kairę”. Kuo vyresnis Vėžys, tuo labiau paslaptingesni tampa jo instinktai ir seksualinės fantazijos. Tai paaiškinama padidėjusiu jausmingumu ir noru visiškai susilieti su savo partneriu.

Liūtas
Labai mėgsta striptizą, o seksas jiems – visada mažas spektaklis. Vis dėlto vyro Liūto išorinis neprieinamumas dažnai persipina su romantiškumu, o moters Liūtės aistra - su praktiškumu.

Mergelė
Apskritai gali apsieiti be partnerio, o netradicinių sekso būdų Mergelė gali imtis tik neapykantos ar keršto vedama savo partnerio atžvilgiu. Be to, Mergelei būdinga abejoti savo seksualumu, todėl jos nelinkusios rizikuoti, abejoja savo jėgomis, nepasitiki galimais sekso partneriais ir vengia naujovių.

Svarstyklės
Sekse – estetai, trokštantys naujovių ir neįprastų eksperimentų, kurie leistų atsiskleisti dar nepatirtam ir užtikrintam dalykui. Beje, jos nepaprastai laikosi saugumo priemonių visomis jo prasmėmis: dėl venerinių ligų, nepageidaujamo nėštumo ir pan. Be to, rūpestingi meilėje ir tarpusavio santykiuose. Svarstykles vyrus ypač jaudina moterys, intymaus bendravimo metu demonstruojančios apatinį trikotažą.

Skorpionas
Sekse leidžia sau viską. Taip pat, kaip ir Avinas, Skorpionai linkę eksperimentuoti. Be to, pastarojo ženklo vyrai labiau ramūs ir išlaikyti savo seksualinėse aistrose ir pomėgiuose nei įprasta manyti. Tuo tarpu moterys Skorpionės beveik nežino sekso ribų. Kartais susidaro įspūdis, kad jos visą laiką nori sekso ir pačiais įvairiausiais būdais.

Šaulys
Taip pat nori viską išmėginti sekse. Nors po vieną kartą. Neveltui Šaulio simbolis - kentaurai. Šauliai dievina orgijas. Grupinis seksas suteikia jiems įkvėpimo ir papildomos energijos. Jie apskritai gali gyventi grupinį vedybinį gyvenimą arba smagintis „karštoje” kompanijoje kur nors prie jūros ar užmiestyje.

Ožiaragis
Paprastai tvirčiau ir saugiau Ožiaragiai jaučiasi monogamiškuose santykiuose. Jie ganėtinai pavydūs ir reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Sekse jie – kantrūs ir darbštūs. Moteris Ožiaragė – stipri būtybė, tarsi vyro pradžia, nors ji patiria potraukį ir susižavėjimą… moterimis. Tačiau didelis klaustukas, ar ji galėtų ryžtis įgyvendinti tokį žingsnį. Kitaip tariant, nusižengti visuomenės priimtoms moralės normoms. Tuo tarpu vyrų Ožiaragių potraukis tos pačios lyties atstovams – mažiausiai išreikštas nei kitų Zodiako ženklo vyrų. Todėl dauguma Ožiaragių – heteroseksualūs vyrai.

Vandenis
Vandeniai vyrai ir Vandenės moterys labai stipriai skiriasi vieni nuo kitų ne tik požiūriais į seksą, bet apskritai į jo realizavimo būdus. Pavyzdžiui, vyrams norisi sekso kuo daugiau ir įvairaus, o Vandenėms – mažiau ir kuo paprastesnio. Todėl, kad šio ženklo moterų išlaikytas išmintingas požiūris į gyvenimą prieštarauja eksperimentų siekiams, o vyrai mėgaujasi vis naujomis moterimis ir nuotykių ieškojimu.

Žuvys
Joms jausmingumas duotas nuo gimimo. Todėl tikėtina, kad tiek vyrams, tiek moterims būdingas pakankamai didelis skaičius atsitiktinių lytinių partnerių, kuriuos jie sutinka per visą savo gyvenimą. Be to, žuvys linkusios į biseksualumą, todėl gana dažnai jaučiasi komfortiškiau bendraudami su tos pačios lyties atstovais.

www.sveikas.lt

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis