Horoskopas sausio 1-7: gyvenimas keičiasi į gera

Naujieji metai prasideda savaite, kuri itin tinkama naujų darbų pradžiai.

BENDRA PROGNOZĖ

Tiesa, sėkmė lydės tik tuos, kurie realiai vertins savo galimybes ir bus rimtai nusiteikę. Tiems, kurie mano, kad pakanka atkaklumo, norint pasiekti savo, klysta – prireiks žinių, išmanymo, partnerių palaikymo, kruopščiai apmąstyto veiklos plano. Taip pat būtų puiku išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, tačiau būtent šito trūksta net šaltakraujiškumu pasižymintiems žmonėms: emocijų bus per daug ir ne visada jas pavyks sukontroliuoti.

Nuotaika keisis dažnai, šeiminiai ginčai kartais plieksis tiesiog lygioje vietoje – pakaks menkniekio jiems pradėti. Be to, į paviršių išlįs senos problemos ir ne visiems norėsis spręsti senokai pamirštus reikalus.

Vienas iš šios savaitės prioritetų turėtų tapti rūpestis sveikata. Ir kalbama ne tik apie sveiką mitybą, režimo, higienos paisymą, bet ir sportą, aktyvų poilsį – fizinė veikla būtina.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragis turi susimąstyti, kokie svarbiausi jo komercinės veiklos tikslai, ir padaryti visa, kad juos pasiektų. Jūsų pastangos šia linkme bus sėkmingos. Neatsisakykite kolegų ir bičiulių pagalbos, jeigu ji bus teikiama. Priimkite dalykinius pasiūlymus, ypač tuos, kurie susiję su bendros įmonės steigimu. Šis projektas Jums leis sustiprinti finansines pozicijas.

Vandenis sužinos svarbią naujieną, kuri, ko gera, pakeis Jūsų požiūrį į gyvenimą ir turės įtakos karjerai. Daug naudos duos pažintis su įtakingu asmeniu. Jis Jums padės plėsti verslą ir įgyvendinti komercinius projektus. Problemos namuose Jums trukdys tvarkyti svarbius reikalus, bet verčiau nekreipkite dėmesio į nesutarimus šeimoje ir visas jėgas skirkite verslui. Šiuo metu tai Jums svarbiau.

Žuvims vertėtų paklausyti savo teisininko patarimo ir tik po to pradėti bendradarbiauti su naujais partneriais. Jums niekas nekliudo iškeliauti į tolimas šalis, o finansinės problemos bus išspręstos kitą savaitę. Azartinių lošimų ir abejotinų biržos sandorių mėgėjai dabar turi būti itin atsargūs, nors, planetų nuomone, tokie užsiėmimai žada sėkmę artimiausioje ateityje.

Avinai išspręs verslo problemas ir sėkmingai žengs į priekį. Išsipildys visi Jūsų lūkesčiai, susiję su naujų partnerystės santykių užmezgimu, paskolų gavimu, įsidarbinimu ir naryste prestižiniuose klubuose. Darbe turėsite visišką veiksmų laisvę, todėl galėsite pasiekti gerų rezultatų. Jus lydės sėkmė, jeigu dėvėsite mėlynos ir žalios spalvos drabužius.

Jaučiai turės kaip reikiant padirbėti ir sutaupyti pinigų, kad galėtų plėsti verslą. Planetos mato, kad šiame kelyje Jūs susidursite su sunkumais, bet galiausiai Jums pavyks įgyvendinti visus sumanymus. Vieni kariškiai kitą savaitę gaus žinią apie komandiruotę į užsienį, kiti - apie perkėlimą į naują tarnybos vietą. Jūsų asmeniniame gyvenime prasideda laimės ir mėgavimosi meile laikotarpis.

Dvyniai susitiks su vienu iš giminaičių, kuris Jums parengė viliojančių dalykinių pasiūlymų. Labai galimas dalykas, kad netrukus Jūs imsitės bendro verslo, kurio pradžiai reikia ruoštis jau dabar. Finansiniu požiūriu ateinanti savaitė bus labai sėkminga. Asmeniniai laimėjimai suteiks Jums pasitikėjimo tvarkant reikalus, o partnerių parama leis gauti gerų dividendų.

Vėžys neišsigąs darbų, priešingai - jis dirbs energingai ir atkakliai. Jūs turite elgtis diplomatiškai ir vengti nesutarimų su partneriais. Tik tada Jūs sulauksite paramos ir pagalbos. Naudingas patarimas padės labai sėkmingai tvarkyti reikalus. Finansinės operacijos duos pelno, o svajonės įsigyti nekilnojamojo turto netrukus išsipildys. Šeimyniniame gyvenime - vienos šventės.

Liūtai pasieks didelių laimėjimų darbe, komercinėje veikloje, bus labai patenkinti tuo, kad pildosi visi jų norai. Planetos žadą puikią ateitį tiems, kurie stengiasi įsitraukti į politinę veiklą. Svarbus asmuo Jums padės stoti į politiko kelią, bet jis nebus lygus. Ne už kalnų kelionė į užsienį, taip pat sėkmė finansinėse operacijose.

Mergelė gali apsvarstyti su vyresnybe pribrendusias problemas ir sulaukti pagalbos jas sprendžiant. Savo tikslus Jūs pasieksite įvairiais būdais ir priemonėmis - čia Jums padės ir kelionė po užsienio šalis, ir investicijos į svarbius projektus, ir giminių pagalba, tiksliau - jų pinigai. Santykiai su mylimu žmogumi padarys ateinančią savaitę malonią visais atžvilgiais. Viengungiams planetos garantuoja romantiškus nuotykius.

Svarstyklės visiškai kontroliuos situaciją ir svarstys įvairias verslo plėtimo galimybes. Valstybės tarnautojai darbe sulauks vyresnybės paramos, ims veikti ryžtingiau ir turės daugiau naudos. Statybininkai pasirašys naudingą sutartį, o architektai pradės rengti naują projektą. Solidžios investicijos padės gauti didelių dividendų. Asmeniniai tikslai bus pasiekti kelionės jūra metu.

Verslu užsiimantys Skorpionai kitą savaitę įkops į sėkmės viršūnę. Planetos taip pat žada sėkmę bankininkams bei biržos makleriams. Gerai klosis ir valstybiniams tarnautojams. Jie įsikraustys į naują butą arba pirks automobilį. Visi galės užsidirbti tiek pinigų, kad jų ne tik pakaks kasdienėms išlaidoms, bet ir liks "juodai dienai". Komandiruotieji grįš pas savo šeimas, o kitiems labai užsiėmusiems Skorpionams vertėtų pailsėti ir daugiau laiko skirti savo pomėgiams.

Šauliai atsidurs situacijoje, kuri viską jų gyvenime staiga pakeis į gerąją pusę. Reikia tik nepražiopsoti galimybės ir laiku ja pasinaudoti. Pasiūlymus imtis bendro verslo pirmiausia reikėtų gerai apgalvoti. Rizikingi sandoriai duos daug naudos. Bet kelionę reikės atidėti, kadangi darbe susiklostys ypatinga situacija. Verslininkai turi ruoštis sudėtingam veiklos laikotarpiui, jiems iškils įvairių problemų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis