Kuo maža krūtinė pranašesnė už didelę

A dydžio liemenėlės daugumai moterų sukelia tam tikrus kompleksus. Šiame straipsnyje pateiksime argumentus, kurie gali jus įtikinti, kad maža krūtinė turi daug pliusų. Priešingai nei didžiulės krūtinės, mažutės pasižymi štai tokiais pranašumais:

1. Moteris su maža krūtine atrodo švelni ir trapi. Ji labai erotiška ir moteriška. Vyrauja nuomonė, kad vyrus labiausia traukia moterys, turinčios D dydžio krūtis. Tačiau ši nuomonė - labai klaidinanti. Dažniausiai didelė krūtinė traukia nepilnamečius vyriškos giminės atstovus. Jiems moteris didele krūtine pasąmonėje asocijuojasi su motina maitintoja, o ne seksualiniu objektu. Tiesa, tik jie šito nesupranta.

Didelės krūtinės traukia berniukus it magnetas. Na o subrendusių vyrų estetinis jausmas labiau išlavintas, todėl juos traukia vidutinio dydžio ar labai jau kuklios krūtinės. Jiems patinka, kai krūtis telpa delne. Bėgant metams vyrai ima labiau suprasti moteris, ir krūtinės dydis jiems nebeturi didelės reikšmės. Kur kas svarbesnė jiems tampa krūtinės forma.

Graži A ar B dydžio krūtinė kur kas labiau patraukli už negražią D ar E. Labai svarbu ir krūtų proporcijos. Nedidelė berniukiška figūra su mažutėmis krūtimis atrodo labai natūraliai, organiškai. Na o jei mažutę krūtinę turi apvalių formų moteris, jai reikėtų dažniau lankytis sporto salėje ir mažiau valgyti.

2. Maža krūtinė ilgiau liks patraukli. Jos nedeformuoja didelis kūno svoris, nei nėštumas ar kūdikio maitinimas. Ji ilgai lieka stangri. Statistiškai vidutiniame amžiuje krūtų korekcijai dažniausiai ryžtasi didelių krūtų savininkės.

Milla Jovovich
Milla Jovovich
Scanpix
3. Mažutės krūtinės savininkė atrodo jaunesnė nei apvaliakrūtė bendraamžė. Jei jaunystėje mažakrūtė buvo panaši į paauglę, sulaukusi 30-ies ji atrodo tiesiog jaunutė moteris, ir tokia išvaizda – didelis jos pliusas. Tiesa, kūnas turi būti proporcingas.

4. Priimta manyti, kad maža krūtinė – aristokratiška. Praėjusiame amžiuje žinomoms moterims teko griebtis įvairių gudrybių, siekiant vizualiai sumažinti krūtinę. Buvo manoma, kad didelę krūtinę pritinka turėti valstietei žindyvei. Ačiū dievui, mūsų laikais taip nebegalvojama, tačiau moterims vis tiek norisi pabūti aristokratėmis.

5. Labai patogu turėti mažą krūtinę. Ji nekelia diskomforto vaikštant, bėgiojant sporto salėje. Maža krūtinė leidžia atsigulti kaip tik jums norisi. Karštymetį iškęsti didelių krūtų savininkėms yra kur kas sunkiau nei mažakrūtėms.

6. Vyrauja nuomonė, kad maža krūtinė yra gerokai jautresnė glamonėms, prisilietimams. Mokslas šito fakto dar neįrodė, tačiau gausūs stebėjimai ir apklausos leidžia manyti, kad tai tiesa.

Natalie Portman
AFP/Scanpix
7. Jei moteriai norisi turėti vizualiai didesnę krūtinę, ji gali pasinaudoti specialiomis liemenėlėmis, padidinti ją aksesuarais ir drabužių detalėmis. O va norint sumažinti didelę krūtinę gerokai sudėtingiau.

Visi išvardyti argumentai kalba apie mažų krūtų privalumus. Ne viena garsi moteris turi mažą krūtinę, tačiau tai netrukdo jai būti gražiai, seksualiai ir patraukliai. Natalie Portman, Milla Jovovich, Keira Knightley, ir šį sarąšą galima tęsti.

*********
Atsakykite į anketos klausimus ir laimėkite 100 Lt dovanų kuponą apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis