Astrologė Lilija: pirmąjį pusmetį Arklys apspardys visus (pinigų, santykių ir profesinis horoskopas metams)

Arklį, kuris 2014-aisiais valdys mūsų likimus, turbūt tiksliau būtų pavadinti nerimastingu žirgu. Metai bus kupini permainų ir netikėtumų, todėl geriausiai seksis tiems, kurie moka tvirtai laikyti gyvenimo vadeles savo rankose.

Mėlynojo (Žaliojo) Medinio Arklio metai prasidės 2014 metų sausio 31 dieną ir baigsis 2015 vasario 18 dieną. Tradiciškai arklys, ypač – medinis, yra laikomas romiu, tvirtai ant žemės stovinčiu, darbščiu gyvūnu, bet 2014-aisiais metais šis kinų horoskopo simbolis įsipainios į sudėtingas Zodiaką valdančių planetų pinkles, todėl virs nerimastingu, sunkiai valdomu ir nenuspėjamu žirgu.

Marsas, Plutonas, Jupiteris ir Uranas išsidėstys gana sudėtingai vienas kito atžvilgiu, tad tai lems pavojingas situacijas. Tai tęsis visą pirmąjį pusmetį, ypač rizikingas bus balandžio mėnuo. Proto balsą dažnai nugalės emocijos, instinktai, kovos troškimas, tai vers daryti neapgalvotus žingsnius, provokuos skyrybas, temdys darbo santykius.

Pirmąjį pusmetį dažnai norėsis trenkti durimis – išeiti iš darbo arba išsiskirti su sutuoktiniu. Daug ką lems įvairios intrigos, apkalbos, tad priimti tinkamą sprendimą nebus lengva. Agresijos etapus keis visiška apatija, dažnai norėsis nuleisti rankas ir pasiduoti likimo tėkmei. Šį pusmetį laimės tie, kurie sugebės nepasiduoti blogoms nuotaikoms, vadovausis protu, tradicinėmis vertybėmis, sieks išsikeltų tikslų, bus sąžiningi, nuoširdūs, pareigingi, ištikimi sau. Kitaip tariant, ramiai ars savo vagą ir nesileis išmušami iš vėžių. Neištaškę savo energijos nereikalingiems konfliktams ir intrigoms, jie turės nemažai šansų išnaudoti Marso energiją kopti karjeros laiptais.

Antrasis pusmetis bus ramesnis – bent jau tiems, kurie nepriskaldė malkų per pirmąjį. Tai palankus laikas įgyvendinti seniai puoselėtus projektus, pelnyti aplinkinių pagarbą ir pripažinimą, mokytis, siekti karjeros, tvirtinti santykius. Ypač seksis mokantiems dirbti komandoje, neiškeliantiems savo interesų aukščiau kitų, aiškiai žinantiems, ko nori, ir tikintiems savo žvaigžde žmonėms. Didelių turtų dauguma šiemet neatras, bet užtat ne vienas gaus į rankas žemėlapį, parodantį, kur tų lobių ieškoti 2015-aisiais.

AVINAS

Metų credo. Pirma pamatuok, paskui kirpk.

Shutterstock nuotr.
Veikla. 2014 metais Avinai turėtų pagaliau atrasti savo tikrąjį kelią, dabar priimti sprendimai ilgam nulems jų ateitį. Tiesa, pirmasis pusmetis bus nelengvas – šį itin ugningą ir temperamentingą ženklą labai veiks permaininga planetų padėtis, Avinai kils ir kris ne kartą. Jie nuolat velsis į konfliktus, bet retai bus nugalėtojai, todėl, kiek įmanoma, šiuo laikotarpiu pasilaikykite nuomonę sau, net jei ir jausitės visiškai teisūs. Ne ką geriau seksis ir pasirinkusiesiems kitą kraštutinumą – jei Avinai ilgai svarstys ir abejos, tai slopins natūralų jų temperamentą ir siurbs energiją. Tad pirmąjį pusmetį sprendimus geriau priimkite klausydamiesi širdies, intuicijos, nepasiduodami emocijoms bei aplinkinių įtakai. Nuo vasaros vidurio prasidės sėkmingas laikas. Beveik viskas, ko Avinai imsis, išeis į naudą, reikalai klostysis sėkmingai, visa teiks pelną bei pripažinimą. Šiuo metu Avino nuomonės bus paisoma, jam nesunkiai seksis uždegti kitus savo idėjomis ir tapti lyderiu, tad svajojantieji apie vadovaujamą darbą turėtų išnaudoti galimybes.

Pinigai. Avinai 2014-aisiais bus itin veiklūs ir aktyvūs, bet jų finansinė padėtis bus labai nepastovi. Jie turės nemažai progų netikėtai praturtėti: seksis loterijose, investuojant, bet rizikingai investuodami nemažai ir praras. Be to, Avinus apsės pirkimo manija – jie noriai leis pinigus daiktams, drabužiams, kelionėms, pramogoms ir nė neapsižiūrės, kad piniginėje vėl švilpauja vėjai. Derėtų atminti, kad turtingas yra ne tas, kuris daug uždirba, o tas, kuris moka su savo pinigais tvarkytis.

Santykiai. Avinų gyvenimas Arklio metais tikrai nebus nuobodus, bet dėl ypatingo jų impulsyvumo ir pasitikėjimo savimi santykiai su artimaisiais, ypač antrąja puse, bus gana įtempti. Būsite linkę viską perdėti, hiperbolizuoti, iš mažiausios musės lipdyti dramblį. Avinai sulauks nemažai priešingos lyties dėmesio, ypač antroje metų pusėje. Vienišiams tai išeis į naudą, bet tiems, kurie yra nelaisvi, tai taps dar vienu rimtu išbandymu. Metų pradžioje koją gali pakišti pavydas, noras kontroliuoti partnerį. Išsipainioti iš keblios padėties geriausiai pavyks tiems, kurie nesistengs su gyvenimo negandomis kovoti vieni, nebijos kreiptis pagalbos į draugus ir ypač – į vyresnius giminaičius. Geri santykiai su kitais žmonėmis šiais metais Avinams bus itin svarbūs, tad negailėkite jiems dėmesio ir laiko.

Metų tikslas. 2014-aisiais Avinų laukia išties rimtas iššūkis – pažaboti savo impulsyvumą, norą dominuoti ir išmokti dirbti komandoje. Susidorojusieji su tuo bus apdovanoti gerais santykiais ir profesiniais laimėjimais.

JAUTIS

Metų credo. Du zuikius vydamasis nė vieno nepagausi.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Veiklos Jaučiams 2014 metais tikrai netrūks. Pagrindinis darbas, papildomi darbeliai, netikėti projektai ir pasiūlymai – Jautis blaškysis, stengdamasis spėti visur ir rizikuodamas nieko nepadaryti gerai iki galo. Jam vertėtų prisiminti patarlę apie du zuikius – juolab kad zuikių gali būti dar daugiau. Šiais metais svarbu vengti chaoso ir skubotų sprendimų, pirma pagalvoti, o paskui daryti. Praėjusių metų įdirbis duos rezultatų: sustiprės jūsų autoritetas, gali tekti mokyti jaunesnius kolegas. Vis dėlto tai nereiškia, kad privalote laikytis įsikibęs senosios vagos. Nors joje jausitės visai tvirtai ir stabiliai, nenumokite ranka į gautus pasiūlymus, ypač metų pradžioje, tai gali būti likimo siunčiamas šansas iš esmės pakeisti gyvenimą – pakreipi jį visai nebloga, nors ir gana netikėta kryptimi. Jei ryšitės ką nors keisti, geriau nedarykite to nuo vasario iki gegužės. Rudenį gali kilti problemų, gal net reikės keisti darbą, bet viskas pamažu atsistos į savo vietas, stiprybės teiks šeima, vaikai.

Pinigai. Finansiškai Jaučiams 2014 metai bus gana stabilūs. Prie pagrindinio uždarbio jiems pavyks šiek tiek prisidurti iš papildomo darbo, investicijų. Vis dėlto itin rizikingų finansinių operacijų, ypač pirmoje metų pusėje, geriau vengti – jos nepasiteisins. Nesumanykite visų savo santaupų sukišti į kokį nors iš pirmo žvilgsnio itin pelningą projektą, jei nenorite likti basas. Antroje metų pusėje finansiniai reikalai pagerės, o rudenį gal ir pats būsite nustebintas netikėtų pajamų.

Santykiai. Kalbant apie meilės reikalus, Jaučiams irgi teks prisiminti patarlę apie du zuikius. Vienišiai vienu metu užmegs santykius net su keliais partneriais, bet niekaip negalės išsirinkti tos vienos vienintelės puselės ir galiausiai liks it musę kandę. Turintieji gyvenimo draugą irgi elgsis rizikingai – negailės jam kritikos, nuolat pavyduliaus, reikalaus atitikti jų idealus, o tai santykių tikrai nepagerins. O štai kritiškai įvertinti save seksis sunkiai – didžiąją metų dalį Jaučiai bus itin jautrūs, dirglūs, įžeidūs. Dėl tokio elgesio jie gali netekti kai kurių draugų, kils didelė rizika susipykti su senyvais giminaičiais. Tiesa, antroje metų pusėje reikalai nusistovės: vienišiai pagaliau apsistos ties vienu išrinktuoju, o turintieji porą išvys ją tarsi naujomis akimis, įvertins ir apipils dėmesiu. Rudeniop šeimą turintys Jaučiai itin daug dėmesio skirs namams – tai padės jiems atitrūkti nuo darbo problemų ir išlieti savo energiją pozityviau, nei riejantis.

Metų tikslas. 2014-aisiais geriausiai seksis tiems Jaučiams, kurie gebės pažaboti savo egocentrizmą ir mokės atsirinkti geriausia iš to, ką šiais metais atsiųs likimas.

DVYNIAI

Metų credo. Vienas lauke – ne karys.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Dvyniai Arklio metais turi išnaudoti visas progas susidėti tvirtus pamatus ateičiai – sukaupti kapitalo, įtvirtinti savo pozicijas, rasti reikalingų žmonių. Šie dalykai jiems visada sekėsi neblogai, o dabar reikalai turėtų eiti kaip iš pypkės. Pirmoji šių metų pusė palanki pradėti nuosavą verslą ar įgyvendinti seniai puoselėtus projektus. Geriausiai seksis tiems Dvyniams, kurie nelinkę visko spręsti vieni, moka sutelkti aplink save reikalingų žmonių ir dirbti komandoje. Tik svarbu neaukoti ilgalaikių tikslų dėl trumpalaikės naudos, nepažeidinėti svarbiausių taisyklių ir principų. Sausį ir vasarį teks kiek sulėtinti tempą, užtat gegužę, birželį atsigausite ir suklestėsite. Rudenį, ypač rugsėjo, spalio mėnesiais, reikalai ims strigti – būsite priversti kiek pritūpti ant žemės, bet nereikia šios pauzės bijoti – ilsėkitės, medituokite, analizuokite save, apmąstykite tolesnius planus, ir lapkritį viskas pajudės iš mirties taško.

Pinigai. Metų pradžioje Dvynius gali ištikti išlaidumo priepuolis – jie bus dosnūs savo klientams, kolegoms, pavaldiniams ir sau. Norės investuoti į naujus, neretai rizikingus projektus. Derėtų su pinigais elgtis kiek atsargiau, nuolat tikrinti sąskaitas, neskolinti jų kam papuola ir neatitrūkti nuo realybės, antraip antroje metų pusėje sunkiai sudursite galą su galu. Tikėtina, kad šiemet daugiausia pajamų gausite ne iš pagrindinės veiklos, o iš ko visai nesitikite, todėl neskubėkite atmesti, regis, neįgyvendinamų pasiūlymų.

Santykiai. Didžiają metų dalį Dvyniai bus laimingi ir savimi patenkinti, jaus harmoniją su aplinka ir savimi. Nenuostabu, kad, spinduliuodami tokią pozityvią energiją, trauks žmones, ypač – priešingą lytį. Tiek apie vienišius, tiek apie įsipareigojusiuosius nuolat suksis gerbėjų, o ir patys Dvyniai nebijos flirtuoti ar netgi leistis į trumpalaikius nuotykius. Santykiai ir lengvai megsis, ir lengvai trūkinės, bet tai Dvyniams nesukels didelio širdies skausmo. Gali, beje, nutrūkti ir ilgalaikiai ryšiai. Pirmąjį pusmetį dažniausiai atsisijos tie žmonės, su kuriais jums nepakeliui, bet vis dėlto netampykite liūto už ūsų, nesugriaukite jums brangių santykių dėl trumpalaikės aistros. Išlaikiusieji šių metų išbandymus gali būti ramūs – jų ryšys yra tvirtas ir ilgalaikis. Susitvarkyti asmeninį gyvenimą reikėtų iki rudens: užgriuvus darbiniams rūpesčiams, meilei tiesiog neliks laiko. Rudenį daugiau problemų kels vaikai – negailėkite jiems dėmesio.

Metų tikslas. 2014-aisiais sėkmės ir būties lengvumo apsvaigintiems Dvyniams sunkiausiai seksis išsaugoti esamus santykius ir vertybes. Tie, kuriems pavyks nesugriauti savo gyvenimo pamatų,, kitais metais galės užkopti į tikras aukštumas.

VĖŽYS

Metų credo. Pats esi savo likimo kalvis.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metais Vėžiams geriau nelaukti manos – viską, ko norėsis, teks pasiekti savo jėgomis. Negalima sakyti, kad šio ženklo atstovams tai blogai seksis: jei jis aiškiai žinos, ko nori, žvaigždės bus palankios, bet tikėtis ypatingos sėkmės ir didelių laimėjimų neverta. Tiesą sakant, dabar jūsų gyvenime – savotiška pauzė, poilsio ir jėgų kaupimo metas, todėl geriau nesivelti į rizikingus reikalus, nekeisti darbo. Ramiai triūskite toliau. Arklio metai Vėžiams tinkami ieškoti naudingų ryšių. Net jei iš to neturėsite didelės naudos, kažkuris iš šiemet sutiktų žmonių gali nulemti jūsų sėkmę kitais metais – gali tapti svarbiu klientu, rėmėju ar darbdaviu. Kiek nervinga ir įtempta bus metų pradžia, bet vasarą viskas nusistovės, galėsit atsikvėpti. Sunkiausias mėnuo Vėžiams bus lapkritis – tuo metu jie pajus visišką energijos štilį. Daužyti galva sienos neverta, nes nieko gero iš to nebus, netgi priešingai – rizikuosite susigadinti net sėkmingiausius projektus ir santykius. Geriau pailsėkite, juolab kad jau gruodį visi reikalai pajudės į priekį.

Pinigai. Finansinė padėtis 2014 metais bus gana stabili, bet didelių pajamų nesitikėkite. Vienintelis metas, kai galite leisti sau paišlaidauti, – vasara. Sėkmingiausi pirkiniai laukia tų Vėžių, kurie užsigeis imtis namų remonto, keisti baldus, gražinti aplinką, įsigyti automobilį. Rudenį finansinė padėtis gali kiek pablogėti, bet nepulkite į rizikingus projektus, stengdamiesi žūtbūt padidinti savo pajamas, – viskas gali baigtis dar blogiau. Neimkite paskolų, stenkitės išsiversti iš santaupų.

Santykiai. Arklio metais Vėžiui gali tekti spręsti sudėtingą dilemą, kam skirti pirmenybę – darbui ar šeimai. Abu kraštutinumai – dėl trumpalaikės aistros užmesti darbo reikalus arba, pasinėrus į darbą, pamiršti artimus žmones – yra gana pavojingi. Vis dėlto kritiniais atvejais pirmenybę reikėtų teikti šeimai – darnūs asmeniniai santykiai šiemet bus jūsų tvirtybės ir sėkmės pagrindas. Apskritai šiais metais Vėžiui lemta daugiau duoti nei imti, ir jam tai puikiai seksis. Jis padės draugams ir artimiesiems, negailės nei laiko, nei pinigų, nei išmintingų patarimų, ir dažniausiai sulauks jų dėkingumo. O štai kitų dalijamų patarimų geriau pernelyg nepaisyti, šiais metais kur kas tinkamesnius atsakymus pakuždės jūsų intuicija. Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios jūsų iliuzijos, bus nusivylimų, skausmingų išsiskyrimų, bet nenusiminkite – viskas tik į gera.

Metų tikslas. 2014-ieji išmokys Vėžius pasitikėti savo jėgomis ir dalytis. Duodami jie jausis laimingesni nei imdami, bet viskas gyvenime grįžta su kaupu – tai, ką šiemet investuosite į kitus, netrukus duos dividendų ir jums.

LIŪTAS

Metų credo. Šunys loja, o karavanas eina.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Liūtams 2014-ieji gali tapti persilaužimo metais. Ypač turėtų pasisekti dirbantiesiems mokslo srityje – jie gali padaryti svarbių atradimų. Tai metas, kai pasiekti aukštumų padės ir asmeninės savybės – darbštumas, atkaklumas, tikėjimas savo jėgomis, ir sėkmė, leisianti atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Liūtai jaus ypatingą energijos antplūdį, tad nuodėmė būtų jo neišnaudoti. Pirmąjį pusmetį jiems lengvai seksis derinti pagrindinį savo darbą su papildomais projektais. Vasarą energija kiek nusilps, o rudenį darbinę veiklą gali užgožti asmeniniai reikalai, bet spalį vėl kibsite į darbus su nauja jėga ir įtvirtinsite savo pasiekimus. Atsiminkite, kad aukščiausiai iškilusios galvos nukertamos pirmos – šiais metais Liūtams daug kas bandys pakišti koją, gali kilti nesusipratimų su darbdaviu, kolegomis, klientais. Svarbiausia nepamiršti, kad gyvenimas – ne vien pasiekimai ir pinigai: apakinti sėkmės, neišsižadėkite svarbiausių vertybių, nesileiskite įtraukiami į nelegalią veiklą. Tiems Liūtams, kurie sugebės būti sąžiningi, atkaklūs, darbštūs, mokės siekti savo tikslų nelipdami per kitų galvas, nepasiduos provokacijoms, metų gale nusišypsos sėkmė.

Pinigai. Veiklumas Liūtams, deja, nesukraus Arklio metais ypatingų turtų, nors nepritekliaus jie taip pat neturėtų jausti. Atsargiai investuokite, ypač metų pradžioje. Neištaškykite pinigų prestižui didinti, prabangos dalykams, apskritai – mažiau išlaidaukite, išmokite planuoti taupyti. Geriausias laikas investuoti – nuo spalio iki gruodžio, o tikrą finansinį pakilimą pajusite tik kitais metais.

Santykiai. Profesinė sėkmė ir ambicingi planai Liūtams suteiks lyderiams būdingo spindesio, o tai, be abejo, trauks priešingą lytį. Nereikės jokių pastangų atkreipti į save dėmesį – Liūtų žavesiui ir seksualumui bus tiesiog sunku atsispirti. Tik viena problema – meilės reikalams šio ženklo atstovai šiemet nelabai turės laiko. Panirę visa galva į darbą, Liūtai apleis asmeninius santykius, dėl to gali kilti nesusipratimų, konfliktų. Ypač situacija paaštrės rudenį. Aišku, apmaudu, kai artimieji, užuot kartu pasidžiaugę jūsų sėkme, burba ir reikalauja dėmesio, bet pasistenkite kartais pažaboti ambicijas dėl šeimos interesų. Vienišiams geriausias laikas rasti porą – nuo liepos pabaigos iki rugsėjo vidurio. Kils noras visus mokyti – susilaikykite, jei nenorite prarasti draugų ir susipykti su artimaisiais. Liūtų sėkmė pažadins pavyduolius – šie kenks ir atvirai, ir slaptai, gali atsisijoti netikri draugai.

Metų tikslas. 2014 metais Liūtai sulauks nemažai kritikos ir apkalbų, todėl pasistenkite atskirti teisingus priekaištus nuo sukeltų pavydo ir tvirtai siekti savo tikslų.

MERGELĖ

Metų credo. Gyvenimas yra smagus žaidimas.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metai Mergelėms bus gana sėkmingi, jie žada daug neblogų progų, pasiūlymų, permainų. Tik viena problema – šio ženklo atstovai patys nebus itin aktyvūs, energingi, tad daugumos galimybių neišnaudos dėl savo tingumo. Mergelėms gali kilti nemažai problemų dėl disciplinos, organizuotumo stokos, jos puldinės nuo vienos veiklos prie kitos. Šiais metais didelių profesinių pasiekimų tikėtis neverta, svarbu tik neprarasti to, ką turite. Geriausiai seksis toms Mergelėms, kurios tiesiog ramiai dirbs mėgstamą darbą ir mėgausis gyvenimu. O šis žada būti malonus, patogus ir gana linksmas. Noras smagiai pagyventi kartais bus toks stiprus, kad Mergelių nemotyvuos nei galimas paaukštinimas, nei didesnė alga. Jei įstengsite nugalėti vidinį tingulį ir susiimti, pasieksite tikrai nemažai. Beje, sėkmė gali nusišypsoti net ir tiems šio ženklo atstovams, kurie nedarys nieko. Itin palankus bus balandžio mėnuo, o gegužę ir birželį gali nutikti tai, kas padarys nemažą įtaką jūsų karjerai ne tik šiais, bet ir kitais metais.

Pinigai. Kadangi Mergelės 2014-aisiais nepersistengs dirbdamos, natūralu, kad itin didelių įplaukų į savo piniginę neturėtų tikėtis. Tiesa, likimas bus maloningas – vasarą galite tikėtis premijos, palikimo ar laimėti loteriją. Šios dovanos užteks net keliems mėnesiams, o rudenį viskas grįš į ankstesnes vėžes. Jei Mergelės pagaliau liausis zyliojusios ir pradės daugiau dirbti, pinigų turėtų užtekti, jei ne – gali tekti veržtis diržus ir eikvoti santaupas ir su tuštoka pinigine pasitikti kitus metus.

Santykiai. Tokiu pat lengvumu ar netgi lengvabūdiškumu dvelks ir Mergelių santykiai su kitais žmonėmis. Jos, paklusdamos savo instinktams ir jausmams, užmegs daug pažinčių, turės būrį gerbėjų, mėgausis flirtu ir romantika. Aistra kartais taps tokia galinga, kad Mergelės rizikuos sujaukti visą gyvenimą. Vienišėms toks atsipalaidavimas galbūt išeis į naudą, bet antrąją pusę jau turinčiosioms gali sukelti nemažai problemų. Piktinsitės, kad artimieji nemoka džiaugtis gyvenimu, kaltinsite niūrumu, o jie jums priekaištaus dėl lengvabūdiškumo ir egoizmo, tad konfliktų neišvengsite. Tiesa, jau rugsėjį audros ims rimti, o nuo lapkričio santykiai nusitovės, vienišos Mergelės įplauks į ramų šeimyninės laimės uostą.

Metų tikslas. 2014-ieji racionalioms ir taupioms Mergelėms leis nušvisti naujomis spalvomis, jos išmoks atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Tik pasistenkite nesugriauti per vienus metus to, ką kūrėte visą gyvenimą.

SVARSTYKLĖS

Metų credo. Neskubėk ir būsi pirmas.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metais Svarstyklės galės įtvirtinti savo pasiekimus, bet didelių permainų, bent jau pirmąjį pusmetį, geriau nesiimti. Vaisių duos jūsų sukauptos žinios, patirtis, įdirbis nenuėjo veltui. Juodosios Gyvatės metai daugeliui Svarstyklių nebuvo itin geri, tad 2014-aisiais jos atsikvėps – sulauks pelnyto pripažinimo, išaugs jų autoritetas, bus kompensuoti neseni praradimai. Beje, tiek gerus, tiek blogus dalykus priimkite kaip atlygį už ankstesnius nuopelnus ar nuodėmes. Antrąjį pusmetį galite sulaukti paaukštinimo. Svarbiausia – pasitikėti savimi, turėti ambicijų ir dirbti, dirbti, dirbti. Būkite sąžiningi – jei įsivelsite į nelegalius reikalus, visa išlįs į paviršių ir ilgam sugriaus reputaciją. Rizikingiausi mėnesiai – balandis ir spalis. Kai kas bandys jums pakišti koją, – nors kovą laimėsite, bet pergalės kaina bus nemaža. Nuo rugpjūčio praisdės permainų laikas – kaip iš gausybės rago pasipils nauji, perspektyvūs pasiūlymai. Į 2015-uosius Svarstyklės įplauks ant sėkmės bangos keteros.

Pinigai. Kol kas didelių pajamų Svarstyklėms tikėtis neverta, bet finansinė padėtis turėtų būti gana stabili, veržtis diržo nereikės. Daugiausia nuostolių galite patirti vasarą, o papildomų įplaukų tikėtis rudenį. Kol kas susilaikykite nuo noro viską investuoti į naują verslą, nebent tokio pasiūlymo sulauksite metams baigiantis.

Santykiai. Arklio metais Svarstyklėms bus sunku rasti pusiausvyrą tarp egoizmo ir altruizmo. Aplinkiniai iš jų labai daug tikėsis, tačiau reikėtų išmokti kartais aiškiai pasakyti „ne“, jei nenorite viso savo laiko ir energijos išnaudoti svetimoms problemoms spręsti. Galimi nesusipratimai su kolegomis, draugais, klientais. Stenkitės vengti aštrių konfliktų, neskubėkite trenkti durimis ir atsisveikinti, vėliau gali tekti dėl to gailėtis. Šeiminis gyvenimas bus stabilus ir ramus, jūsų antroji pusė jus dievina. Tai Svarstyklėms gali sukelti nuobodulį, todėl jos ims ieškoti ryškesnių spalvų kitur. Atsargiai! Nauji įsimylėjimai neduos nieko gera, tik sugriaus jūsų harmoningą pasaulį. Lengvam flirtui, romantikai, naujoms pažintims tinkamesnis bus vėlyvas ruduo ir žiema. Vienišėms didžiausia tikimybė sutikti antrąją pusę – nuo rugsėjo iki gruodžio. Beje, tikėtina, kad šį žmogų jūs pažįstate jau seniai.

Metų tikslas. 2014-aisiais Svarstyklės turės maksimaliai išnaudoti savo svarbiausią savybę – gebėjimą rasti pusiausvyrą. Nuklysti į vieną ar kitą pusę tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje bus pavojinga.

SKORPIONAS

Metų credo. Dideli darbai daromi tyliai.

Shutterstock nuotr.
Veikla. 2014-aisiais Skorpionai dali tapti savotiškais pilkaisiais kardinolais – jų veikla gali atrodyti nelabai pastebima, lyg užklota migla, truks įvertinimo, pripažinimo, bet tai nereiškia, kad ji bus nesvarbi tiek patiems šio ženklo atstovams, tiek aplinkiniams. Daug dėmesio Skorpionai skirs labdaringai veiklai, įvairiems socialiniams projektams – tai jiems suteiks vidinės ramybės, pasitenkinimo, padidins autoritetą. Tinkamas laikas mokytis naujų dalykų, kaupti patirtį, dvasiškai tobulėti. Tikėtina, kad Skorpionai, regimai apgaubti ramybės, įgyvendins didelius projektus, kurie jiems atneš pripažinimą ir paklos tvirtus pamatus ateičiai. Tiesa, tas pripažinimas nebus itin viešas, labiau – tarp savo rato profesionalų. Arklio metais Skorpionai primins viduje kunkuliuojantį vulkaną: jiems nestigs energijos, tik bus svarbu nukreipti ją tinkama linkme ir neleisti išsiveržti viską griaunančia jėga. Jei būsite valingi, darbštūs, išmintingi ir mokėsite greitai priimti sprendimus, jūsų laukia nemaži laimėjimai. Daugiausia pasiekti galite nuo sausio iki liepos, vėliau, iki spalio, energija kiek nuslops.

Pinigai. Arklio metai atneš Skorpionams finansinę sėkmę. Tiesa, pirmuosius 4 mėnesius gali tekti padirbėti nemažai viršvalandžių, imtis papildomų darbelių, o tai gerokai vargins. Jau nuo gegužės visi šie papildomi įsipareigojimai pradės nešti pelną – jis gali būti toks nemažas, kad net patys nustebsite. Vėliau padėtis nusitovės, pinigų bus tiek, kiek reikia.

Santykiai. Geri Skorpionų darbai, dėmesingumas ir nesavanaudiškumas šiais metais traukte trauks žmones jų link. Megsite naudingas dalykines ir romantiškas asmenines pažintis. Vienišiai šiais metais išgyvens ypač stiprią aistrą, turintieji antrąją pusę patirs ypatingą santykių harmoniją. Pristigę pripažinimo, Skorpionai kartais elgsis nepagalvotai, konfliktuos, skubės nutraukti vos užsimezgusius santykius, todėl reikėtų kiek prislopinti impulsyvumą. Apskritai Skorpionų santykiai su aplinkiniais neretai bus kiek migloti – kaip ir jų veikla. Ir taip jau gana paslaptingo ženklo atstovai tikruosius jausmus ir mintis nustums dar toliau į pogrindį, todėl ne visiems pavyks juos suprasti. Ir patiems Skorpionams bus gana sunku atskirti, kas yra jų draugai, o kas – priešai, nes ir vieni, ir kiti palaikys ar kenks slapta. Šiais metais Skorpionai gali sulaukti labai galingų ir paslaptingų sąjungininkų pagalbos.

Metų tikslas. 2014-aisiais Skorpionai gali dažnai jausti apmaudą, kad jų talentas ir geri darbai yra nepastebimi, tad kartkartėmis pasiduos impulsyviam pykčiui. Svarbiausias iššūkis – mokėti išlaukti savo šlovės valandos, o ji tikrai ateis.

ŠAULYS

Metų credo. Gera idėja už auksą brangesnė.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metais Šauliai bus itin novatoriški – jų idėjos atneš sėkmę ir pelnys jiems šlovę. Ypač sėkminga bus metų pradžia, pavasaris: dauguma Šaulių turės galimybę palypėti karjeros laiptais, bet nereikėtų pasyviai laukti, kol būsite pastebėti – nebijokite parodyti darbdaviui, ko esate verti. Kiek sunkiau reikalai klostysis vasarą: galimi nuostoliai, nesusipratimai, bet rudenį padėtis stabilizuosis, grįš pripažinimas. 2014-aisiais nestandartinis, netikėtas požiūris leis Šauliams išsiveržti į priekį ir toli palikti savo konkurentus. Tai suteiks pasitikėjimo savimi, kartu – ir valdingumo. Šauliams norėsis kontroliuoti ne tik savo, bet ir namiškių ar kolegų gyvenimą, nes bus įsitikinę, kad viską žino geriau nei kiti. Atvirumas ir nuoširdumas, sakant oponentams į akis viską, ką apie juos galvojate, ne visada pasiteisins. Kils nemažai pagundų sužaisti ne pagal taisykles, bet tai daryti reikėtų labai atsargiai. Apskritai Šauliams šiais metais reikėtų nesileisti į kompromisus su savo sąžine – tokių žaidimų pasekmės gali būti ilgalaikės.

Pinigai. Finansinė Šaulių padėtis Arklio metais bus labai stabili, netgi, galima sakyti, puiki. Iš pradžių užtikrinti prabangų gyvenimą jiems padės turtingas rėmėjas, o nuo rudens gerokai daugiau uždirbti pradės ir patys. Pinigai lengvai įslys į piniginę, lengvai ir išslys, tad šio ženklo atstovai galės iki soties pasimėgauti gyvenimu. Šauliai bus itin dosnūs tiek sau, tiek savo artimiesiems, tad sulauks jų dėkingumo.

Santykiai. Netikėtumo ir naujovių netrūks Šauliams bendraujant su kitais žmonėmis. Jie užmegs daug įdomių pažinčių ir žavės aplinkinius originalumu. Vienišiai bus nuolat apsupti gerbėjų, turintiesiems antrąją pusę taip pat nebus nuobodu – net ir didžiausia rutina virtęs šeiminis gyvenimas sušvis naujomis spalvomis. Tik reikėtų pasisaugoti pagundų iš šalies – jų tikrai netrūks. Taip pat svarbu nepasiduoti pavydui – jis bus nepagrįstas. Stenkitės būti teisingi – žmonės, kuriuos įskaudinsite 2014-aisiais, jums ilgai neatleis ir paliks širdyje kartėlį bei kaltės jausmą visam gyvenimui. Atsargiai naujas pažintis – tiek asmenines, tiek dalykines – reikėtų vertinti vasarą, nes galite įsivelti į skandalą. Rudenį emocijos rims, ir gyvenimas tekės ramesne vaga. Tai geras metas bendro gyvenimo pradžiai, perkelti santykius į kitą lygmenį. Rudenį būsite dėmesio centre, gali atsirasti naujas įtakingas gerbėjas. Antrąjį pusmetį gali kilti problemų dėl vyresnių giminaičių sveikatos, bet jums pavyks deramai jais pasirūpinti – tai apsaugos nuo savigraužos vėliau.

Metų tikslas: 2014-aisiais Šauliams teks nelengvas išbandymas šlove ir valdžia. Jie žavės žmones originalumu ir novatoriškumu, bet kartu bus kaltinami arogancija, tad teks nuolat laviruoti tarp pasitikėjimo savimi ir pagarbos kitiems.

OŽIARAGIS

Metų credo. Kas pats stengiasi, tam ir žvaigždės padeda.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metus Ožiaragiai pasitiks surakinti praėjusių metų ir žiemos stingulio. Jie gana ramiai stebės, kaip kiti draskosi, kopia karjeros laiptais ar krauna pelną, ir mėgausis buvimu čia ir dabar. Vis dėlto ilgam įsitaisyti komfortiškame krėsle žvaigždės nepataria. 2014-ieji Ožiaragiams žada permainas tiek darbe, tiek šeimoje, tiek keičiant gyvenamąją vietą. Jei norite, kad jos būtų sėkmingos, reikia susiimti ir kibti į darbus. Pavasarį jums pagaliau pavyks pabusti ir netgi dažnai kelti revoliucijas, kovoti už teisybę. Atsargiau – ne visada ant griuvėsių pavyksta pastatyti rūmus, kartais verta išsaugoti bent jau senuosius pamatus. Ypatingą sėkmę Arklio metais, ypač rugpjūtį, rugsėjį, Ožiaragiams atneš komandiruotės, tolimos išvykos, jose sutikti žmonės, išgirstos idėjos. Apskritai antroji metų pusė šio ženklo atstovams bus sėkmingiausias ir produktyviausas laikas. Net jei šiuo laikotarpiu teks keisti darbą ar nuo jūsų nusisuks dalykiniai pratneriai, tai išeis tik į gera – netrukus užmegsite naujus, kur kas perspektyvesnius ryšius. Gruodį pristabdykite arklius – padarykite pauzę, pailsėkite.

Pinigai. Metų pradžioje tikėtinos papildomos pajamos iš visai netikėtų šaltinių. Vasarą laukia šiokie tokie nuostoliai ir praradimai dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių, gali tekti susidurti su nesąžiningais žmonėmis. Rugsėjį reikalai pradės tvarkytis, grįš sėkmė, padidės pajamos.

Santykiai. Pavasarį gali tekti padėti artimam žmogui – jam kils sunkumų, tad teks aukoti savo laiką ir pinigus, kad juos kartu įveiktumėte. Apskritai Arklio metais Ožiaragiams reikėtų kiek prislopinti savo egoizmą, negailėti dėmesio kitiems, kartais dėl jų netgi aukoti asmeninius interesus – kas, beje, šio ženklo atstovams yra gana nelengva. Su antrąja puse gali kilti nesusipratimų, ji kaltins jus meilės ir dėmesio trūkumu, nors tai ir nebus tiesa. Jei norite išsaugoti santykius, teks nusileisti. Vienišių laukia lemtinga meilė – šiais metais stipri seksualinė aistra ir gilūs jausmai eis koja kojon. Jei tai virs ilgalaikiu ryšiu, jis bus visam gyvenimui, jei išsiskirsite – širdį skaudės ilgai. Šiemet Ožiaragius traukte trauks paslaptingi žmonės, religiniai judėjimai – tai praplės jų akiratį, bet kartu gerokai padidins riziką sutikti sukčių ir apsišaukėlių. Tad būkite itin budrūs – kad atskirtumėte pelus nuo grūdų. Taip pat reikėtų vengti depresyvių asmenybių – šiemet pernelyg lengvai pasiduosite jų nuotaikoms.
Metų tikslas. 2014-aisiais Ožiaragiams teks nuolat susidurti su prieštaravimais: jausite ir tingulį, ir poreikį imtis permainų, norėsite daugiau laiko skirti sau, bet dėmesio reikalaus artimieji. Išmokti kurti nauja nesugriaunant sena – sunkiausias šių metų uždavinys.

VANDENIS

Shutterstock nuotr.
Metų credo. Belskis, ir bus atidaryta.
Veikla. Arklio metais Vandenių dvasinės paieškos, tobulėjimas pagaliau duos apčiuopiamesnių vaisių, atneš sėkmę. Suprasite, kad jūsų idealai nebuvo tušti, sulauksite palaikymo. Ypač seksis tiems Vandeniams, kurių veikla susijusi su kelionėmis, darbu užsienyje, partneriais iš kitų šalių. Svarbiausi žmonės ateis iš 2013-ųjų rudens – būtent tuo metu pradėti darbai ir užmegztos pažintys atvers jums naujas duris, taps lengvai pasiekiami net tie dalykai, kurie visai neseniai atrodė neįkandami. Tiesa, pirmoje metų pusėje nereikėtų veikti vieniems – labai svarbūs taps įtakingi partneriai. Šiemet Vandeniai bus linkę viską analizuoti, gilintis į detales – toks įžvalgumas leis pamatyti nematomą reikalo pusę, išvengti apgaulių, tik kartu per detales rizikuosite nepamatyti esmės. Vandenių laukia du sėkmingi periodai –metų pradžioje ir metų pabaigoje. Vasaros viduryje, rudenį laukia atoslūgis, sumažės jėgų, koją kiš konkurentai. Nenusiminkite, tai – laikina: žiemą sėkmė vel atsisuks į jus. Arklio metais sėkmingai įgyvendinsite tuos seniai puoselėtus projektus, kuriems vis neradote laiko. Svarbiausia – turėti kantrybės, tęsti tai, ką pradėjote, ir nemesti darbo vos jį įpusėjus, kas Vandeniams gana būdinga.

Pinigai. Metų pradžioje Vandenius šiek tiek erzins pinigų trūkumas, bet nereikėtų sutelkti viso dėmesio į dabartį, taupymą ir centų skaičiavimą. Tik kurdami ilgalaikius planus, vertindami situaciją globaliau, įgyvendindami seniai puoselėtus didelius projektus ir negailėdami pastangų, pasieksite finansinio stabilumo ir gerovės.

Santykiai. Arklio metais Vandeniams bus itin svarbūs santykiai su kitais žmonėmis, geri socialiniai ryšiai lems sėkmę visose srityse, tad reikėtų būti labai dėmesingiems savo partneriams – tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Šiemet aplinkiniai bus itin nepakantūs jūsų egoizmui, asmeninės laisvės ir nepriklausomybės troškimui, nenuspėjamam elgesiui. Pasistenkite jų be reikalo neskaudinti, nes tai, ką įdėsite į santykius šiais metais, maitins jus gera energija labai ilgai. Pirmąjį pusmetį kiti žmonės jus geranoriškai palaikys, vėliau jų entuziazmas kiek nuslops, nedideli konfliktai netgi gali baigtis teismais. Todėl neleiskite nesusipratimams stiprėti – aiškinkitės nesusipratimus, vos tik jie kyla. Nebūkite itin smulkmeniški, analitiški, neieškokite problemų ten, kur jų nėra. Toks išrankumas ir priekabumas gali pakišti koją ir vienišiams. Rudenį Vandenių laukia santykių krizė, tačiau pagalbos ranką išties tolimi giminaičiai ar dalykiniai partneriai iš užsienio.
Metų tikslas. 2014-aisiais Vandenių laukia nemenkas iššūkis – jei nori sulaukti sėkmės, šie laisvę ir neprklausomybę dievinantys individualistai šiemet itin daug dėmesio turės skirti partnerystei – tiek asmeninei, tiek dalykinei.

ŽUVYS

Metų credo. Meilė pasauliui prasideda nuo meilės sau.

Shutterstock nuotr.
Veikla. Arklio metai Žuvims prasidės gana sėkmingai – jų pasitikėjimas savimi, geri bendravimo įgūdžiai ir organizaciniai gebėjimai neretai pavers jas tikromis lyderėmis. Tiesa, koją gali kiek pakišti noras aprėpti kuo daugiau gyvenimo sričių, spėti visur. Jei išbarstysite savo energiją, geri norai liks tik norais. Pasiruoškite tam, kad aplinkiniai bandys kontroliuoti jūsų polėkį, dalys patarimus – šiais metais reikėtų išmokti mažiau klausyti kitų ir labiau pasikliauti savo galva. Pavasarį gali tekti priimti svarbų sprendimą, kuris nulems jūsų karjerą ar asmeninį gyvenimą – įsiklausykite į savo intuiciją. Jei parodysite pakankamai drąsos ir ryžto, atsikratysite praradimo baimės, jums atsivers naujos durys. Antroje metų pusėje Žuvys pagaliau išmoks sutelkti dėmesį ir panirs į gelmę. Šis metas išties palankesnis individualiai veiklai nei komandiniam darbui, bet stenkitės nepasinerti pernelyg giliai, nesulįskite į savo kiautą, namų ir artimųjų rūpesčius – tai nutolins jūsų tikrąjį tikslą. Rudenį Žuvų karjerai svarbios bus tolimos išvykos.

Pinigai. Didelių turtų 2014-aisiais Žuvys neuždirbs, bet juos noriai dovanomis ir pinigais lepins turtingi draugai, gerbėjai. Be to, piniginę papildys netikėtai grąžintos senos, jau pamirštos skolos. Finansiškai sėkmingiausias bus pavasaris. Arklio metais pradėti darbai atneš nemažai naudos 2015-aisiais, pelningi taps net tie užsiėmimai, kurie iki šiol jums teikė tik malonumą ir kūrybinį džiaugsmą.

Santykiai. Metų pradžioje Žuvys pagaliau patikės savo žavesiu ir tuo nesunkiai įtikins kitus. Papildomų spalvų joms suteiks ir mokėjimas bendrauti, organizuoti, būti dėmesio centre, tad gerbėjų netrūks. Romantiškų pažinčių pažers kelionės. Santykiai su priešinga lytimi iki metų vidurio bus kiek paviršutiniški, bet lengvi ir smagūs. Rudenį reikalai rimtės, jausmai gilės, vienišėms itin didelė tikimybė sutikti tikrąją savo gyvenimo meilę. Turinčiosios antrąją pusę metų pradžioje sugebės praskaidrinti rutiną, tvykstelėti naujomis, nematytomis spalvomis ir metams baigiantis džiaugsis tvirtais, atsinaujinusiais ryšiais. Žuvys mėgsta slėpti savo jausmus ir mintis, bet šiemet tokia taktika nepasiteisins – nutylėjimai tik kenks santykiams. Apskritai šie metai dovanos Žuvims asmeninės laisvės ir vertės pojūtį, pats laikas pabūti bent šiek didesnėmis egoistėmis, liautis tarnauti kitiems ir išdrįsti paisyti savo norų. Nebijokite, kad dėl tokio elgesio nusigręš prie jūsų pasiaukojimo įpratę artimieji. Priešingai – tik pradės jus labiau gerbti ir vertinti.

Metų tikslas. 2014-aisiais nuolankioms ir švelnioms Žuvims reikės išmokti pašiaušti pelekus, kad apgintų savo nuomonę ir teises. Šiemet daugiau laimėsite ne plaukdamos pasroviui, bet ieškodamos paslėptų lobių tiek savyje, tiek aplink save.

*******

Atsakykite į anketos klausimus ir laimėkite 100 Lt dovanų kuponą apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis