Horoskopas sausio 09-16: ateina flirto ir pasimatymų metas

Šiomis dienomis stigs darbingumo, iškils problemų profesiniuose reiklausoe, tačiau asmeniniame gyvenime laukia pakilimas!

BENDRA PROGNOZĖ

Periodo pradžioje stigs darbingumo. Tai, beje, nesutrukdys dirbantiems žmonėms išspręsti susikaupusių problemų bei užbaigti darbus, pradėtus dar praėjusiais metais. Tiesa, profesiniuose santykiuose gali iškilti problemų – ne visiems pavyks laiku priimti teisingus sprendimus, suderinti planus, susidėlioti prioritetus, numatyti tikslus. Tačiau jei neskubėsite ir nepulsite į paniką, viskas pavyks.

Savaitės pabaigoje svarbiausiais taps romantiniai santykiai – ateina pasimatymų, flirto ir koketavimo laikas, lengvai mezgamos naujos pažintys. Tiems, kas jau sutiko antrą pusę, šiuo metu grįš aistra, tačiau gali išdygti ir pavydo daigas – tad geriau nesuteikite tam preteksto.
Kitos savaitės pradžia nusimato puiki: pozityvios tendencijos bus labai stiprios. Pavyks praktiškai viskas, ko imsitės, tik tikėkite savo jėgomis ir nesibaiminkite, jei kas vyks ne taip.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragis imsis svarbaus darbo, kuris jam suteiks galimybę pademonstruoti geriausius savo bruožus. Bet pelno gali ir nebūti. Ateityje pravers įgyta patirtis. Kaip teigia astrologas, ši patirtis taps didelės sėkmės pagrindu. Gausite romantiško pobūdžio pasiūlymų. Čia svarbu neapsirikti.

Vandenį kitą savaitę taip pat lydės sėkmė, bet, deja, neilgalaikė. Todėl rekomenduojama nedaryti pernelyg optimistiškų išvadų ir atsargiai vertinti permainas. Svarbus pasitarimas laukia valstybės tarnautojų. Gali būti, kad jo rezultatas bus paaukštinimas. Įsimylėjėliai turėtų pamiršti reikalus ir leistis į kelionę.

Žuvys turės didelių išlaidų, bet jos atsipirks. Todėl nešykštaukite. Tiesa, teks prisiimti papildomų įsipareigojimų. Studentai turėtų pagalvoti apie stropumą. Svajonės apie diplomą ir gali likti tik svajonėmis. Atidėkite pramogas ir sėskite prie vadovėlių.

Avinai išvyks į ilgą kelionę. Gali būti, kad į užsienį. Poilsio dienomis teks tvarkyti buitinius reikalus ir aiškintis asmeninius santykius namuose. Paklausykite artimų vyresniųjų giminaičių patarimų. Tada vedusiųjų lauks nauji džiaugsmai, romantiški prisiminimai ir įdomūs įspūdžiai.

Jaučiai turės priimti vyresnybės pasiūlymą, kad užsitikrintų aukštesnį postą. Padės ir netikėta pažintis su įtakingu žmogumi. Tik nepainiokite asmeninių ir tarnybinių santykių. Jeigu elgsitės taktiškai, tai galėsite deramai atsakyti į stiprų nuoširdų jausmą ir patirti daug džiaugsmo. Bet būkite atidūs, kad nepražiopsotumėte kruopščiai slepiamos taurios sielos dovanos.

Dvyniai tegul nesibaimina jokių problemų. Nesutarimus padės įveikti taikus pokalbis, nesėkmės darbe arba verslo srityje bus tik tariamos, bręstantį kivirčą su artimu žmogumi pavyks nuleisti juokais. Tiesa, teks apsišarvuoti kantrybe. Svarbiausia - nuoširdumas.

Vėžys tiesiog privalo skirti visą dėmesį darbui. Gali susikomplikuoti santykiai su vyresnybe ir kolegomis. Drąsi iniciatyva padės ne tik išgelbėti padėtį, bet ir sustiprinti pozicijas. Jaunuoliai gali patirti stresų. Kovoti su jais padės artimieji. Bet reikia būti atviriems ir pasirengusiems priimti patarimą.

Liūtai turi ryžtingai pasitikti naujas verslo galimybes. Galite imtis naujo didelio projekto, kuris - tiesa, po pakankamai ilgo laikotarpio, - duos gražaus pelno. Išspręsite šeimynines problemas, kurios jau gana seniai vargina. Padės pokalbis su atsitiktinai sutiktu senu pažįstamu. Romantiški nuotykiai paįvairins gyvenimą.

Mergelė gaus viliojantį pasiūlymą. Palypėti karjeros laiptais arba pereiti į įdomesnį ir geriau apmokamą darbą. Jaunos Mergelės gali išvažiuoti į užsienį mokytis arba ištekėti už užsieniečio. Branginkite taurius jausmus, kitaip neišvengsite ir materialinių, ir moralinių nuostolių.

Svarstyklėms rekomenduojama investuoti lėšas ir nebijoti padarinių. Žvaigždės palankiai nusiteikusios investuotojų atžvilgiu. Rezultatai bus svarūs. Didžiulį pasitenkinimą patirs tie, kurie leisis į kelionę. Ji bus susijusi su romantika ir naujomis maloniomis pažintimis.

Skorpionas turėtų saugotis nedraugų, kurie dedasi draugais. Jų elgesį nulems pavydas ir savanaudiškumas. Astrologas pataria savarankiškai priimti sprendimus, neprašant partnerių ar artimųjų patarimo. Teks atsisakyti kai kurių asmeninių malonumų ir visą dėmėsį skirti reikalams.

Šauliai gali susipykti su aplinkiniais. Tiek šeimoje, tiek darbe. Neduokite valios pirmajai neigiamai reakcijai, pažabokite iš lūpų besiveržiančius žodžius ir atidėkite galvoje pribrendusius sprendimus. Praeis visai mažai laiko, ir viskas susitvarkys. Negana to - ištvermė ir šaltakraujiškumas padės įkopti į sėkmės viršūnę arba užmegzti naują romantišką pažintį.

******

Atsakykite į anketos klausimus ir laimėkite 100 Lt dovanų kuponą apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.apatinukai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis