Horoskopas sausio 16-23: netikėti įvykiai gali viską sujaukti

Periodo pradžioje rekomenduojama nepamiršti atsargumo bet kokiuose reikaluose. Nervingumas, blaškymasis, karštakošiškumas sutrukdys įgyvendinti jūsų planus.

BENDRA PROGNOZĖ

Dalykiniuose susitikimuose bei bendraudami su artimaisiais venkite dviprasmiškų posakių, ir nežadėkite, jei nesate tikras, kad pažadą galėsite įvykdyti.

Ypač svarbu iki galo užbaigti pradėtus darbus – jei mesite tai, ką pradėję, neigiamų pasekmių nesulaikysite.

Sėkmė lydės kelionėse, finansinių operacijų metu, apsiperkant.
Šis laikas palankus romantinių santykių atkūrimui, susitaikymui, meilės prisipažinimui, sužadėtuvėms. Saugokite save ir atminkite, kad neigiamos emocijos gali paveikti ir jūsų savijautą. Pažeidžiamos kepenys, galimos alerginės reakcijos.

Laikotarpio viduryje bus labai svarbi ir reikšminga pagalba iš šalies, o užsibrėžto tikslo siekimas ir užsispyrimas bus naudingiausios šiuo metu charakterio savybės. Sumažinti stresą padės aktyvus poilsis, pasivaikščiojimai miške, slidinėjimas. Kad ir kaip būsite užsiėmę, nepamirškite, kad artimiesiems labai trūksta jūsų dėmesio: tai metas, kai asmeniniai ryšiai vaidina itin svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Šiuo laikotarpiu jautrūs bus kepenys, kaulai, sąnariai, patartina gerti daugiau skysčių.

Savaitės pabaiga – sudėtinga. Tuo metu pravers vidinė jėga, iškalbingumas ir įsitikinimas savo tiesa. Neplanuoti vizitai, nemaloni žinia ar įvykis gali sujaukti santykius šeimoje, sugriauti jūsų planus. Gali pablogėti savijauta, saugokitės traumų ir apsinuodijimo.

RYTŲ HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai ateinančią savaitę lengvai spręs sunkiausius uždavinius, kurie anksčiau jiems buvo neįkandami. Astrologo nuomone, jūs neturėtumėte atsisakyti naujų darbų, net jeigu jie iš pradžių atrodytų esą neperspektyvūs. Šeimoje pasistenkite elgtis santūriai, priešingu atveju jūs neišvengsite kivirčų su giminaičiais. Sėkminga diena - antradienis.

Vandeniams žvaigždės pataria ramiai, neskubant tvarkyti tarnybinius ir buitinius reikalus. Šis laikotarpis tikriausiai bus tinkamiausias metas visoms atidėtoms problemoms spręsti. Visi komersantų susitikimai su partneriais bus naudingi ir daug žadantys. Palankios savaitės dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Žuvų emocinis lankstumas ir geranoriškumas padės pakloti jų finansinės gerovės pamatus. Astrologo nuomone, jūs turite ne tik atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, bet ir domėtis naujomis bei perspektyviomis veiklos sritimis. Savaitės pabaigoje pavyks išsiaiškinti asmeninius santykius. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Avinai visur kur turėtų elgtis išmintingai ir neskubėti. Kaip tik tai, mano astrologas, jums padės rasti naujus senų problemų sprendimus. Darbe venkite nereikalingų pokalbių su vyresnybe, verčiau atsižvelkite į partnerių ir kolegų nuomonę. Tai jums leis blaiviai įvertinti padėtį ir išvengti nuostolių. Palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

Jaučiai naujos savaitės pradžioje tvarkys einamuosius reikalus ir analizuos jau atliktų darbų rezultatus. Bet jokių naujų projektų kol kas nesiimkite. Savaitės viduryje gali iškilti nemalonių problemų tarnyboje - pažiūrėkite į jas filosofiškai ir paklausykite bičiulių patarimo, kaip jas išspręsti. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Dvyniai neturėtų būti pernelyg aktyvūs. Visuose darbuose pravers atsargumas ir apdairumas. Tarnyboje ir versle mažiau klausykite patarimų, o daugiau pasikliaukite savo intuicija. Astrologo nuomone, nuojauta jums padės rasti garbingą išeitį iš keblių situacijų. Palanki diena - antradienis.

Vėžiams astrologas pataria kitą savaitę neparodyti savo silpnumo, kitaip galite patirti didelių finansinių nuostolių. Šis laikotarpis palankus bylinėtis ir visiems juridiniams klausimams spręsti. Savaitės pabaigoje būtų pravartu apsilankyti teatre, parodoje ar tiesiog pasivaikščioti gryname ore. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Liūtams žvaigždės vėl bus palankios. Kasdieniu sąžiningu darbu pelnysite netikėtą materialinį atlygį. Gali atsitikti taip, kad jūs atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai žmonės stengsis susitikti su jumis, domėsis jūsų nuomone visais be išimties klausimais. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Mergelės kitą savaitę galės kelti savo profesinį lygį. Svarbiausia - neskubėkite, apribokite kontaktus su partneriais ir kolegomis, o spręsdami visus reikšmingus klausimus pasikliaukite tik savo intuicija. Vadovaukitės gyvenimo išmintimi, ji padės pakreipti situaciją tarnyboje jums naudinga linkme. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Svarstyklės norės išplėsti savo profesinę ir komercinę veiklą. Bet šis ketinimas nesirems realiu padėties vertinimu, mano astrologas. Jūsų veiksmai tikriausiai bus impulsyvūs, o įvykiai ne kartą pastatys jus į keblią padėtį. Palanki savaitės diena - sekmadienis.

Skorpionams planetos pataria nebūti pernelyg aktyviems darbe ir versle. Šiuo metu žvaigždės nėra palankios rimtiems kontaktams ir deryboms, todėl, jeigu yra tokia galimybė, verčiau atidėkite juos vėlesniam laikotarpiui. Pagalvokite apie pirkinius savo namams - tai bus ir naudinga, ir malonu. Sėkminga diena - pirmadienis.

Šauliams astrologas rekomenduoja kitą savaitę susilaikyti nuo tolimų kelionių. Apčiuopiamos naudos duos konkreti veikla, jums puikiai seksis dirbti nuobodų ir neįdomų darbą. Visą laisvalaikį ateinančią savaitę skirkite buitiniams reikalams, šeimai arba mylimam žmogui. Palankios dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis