Pirštų ilgis rodo žmogaus seksualumą ir gabumus

Chiromantija daug kam atrodo pseudomokslas, tačiau kai kurie jos dėsniai yra paremti moksliniais argumentais.

Šįkart aptarkime vos vieną parametrą – bevardžio ir smiliaus pirštų ilgių santykį. Pasirodo, tai, kuris iš jų ilgesnis, gali nemažai papasakoti apie jūsų seksualumą, vaisingumą ar asmenines savybes. Atidžiai pažiūrėkite į savo ištiestą plaštaką. Jei skirtumo neįžvelgiate, padėkite ją tiesiais pirštais ant linijomis subraižyto popieriaus. Įvertinkite, kuris iš šių dviejų pirštų ilgesnis, ir skaitykite toliau.

Profesorius Johnas Maninngas knygoje „The Finger Book“ (angl. „Pirštų knyga“) teigia, kad šių pirštų ilgio santykis yra nulemiamas dar vaisiui tebesant gimdoje. Jei bevardis pirštas ilgesnis už smilių, vadinasi, būsimas kūdikis gavo daugiau testosterono, jei ilgesnis smilius – estrogeno. Priminsime, kad testosteronas yra vadinamas vyriškuoju hormonu, o estrogenas – moteriškuoju. Tad nenuostabu, kad daugumos moterų smilius yra ilgesnis už bevardį pirštą, o daugumos vyrų – atvirkščiai. Jei jūsų pirštų ilgis neatitinka būdingo jūsų lyčiai, vadinasi turite nemažai priešingos lyties požymių.

Tyrimai parodė, kad bevardis pirštas turi daugiau testosterono receptorių, o smilius – estrogeno. Tačiau dar iki šių tyrimų buvo pastebėta, kad žmonės, kurių ilgesni bevardžiai pirštai, labiau pasižymi sporto srityje. Taip pat šie žmonės yra seksualesni, nes, kaip žinome, už mūsų seksualinį potraukį labiausiai atsakingas testosteronas.

Moterys, turinčios ilgesnį bevardį pirštą, yra ne tik fiziškai stipresnės, bet ir vyriškesnio sudėjimo. O štai moterys, turinčios ilgesnį smilių, yra vaisingesnės, moteriškesnės, apvalesnių formų. Mokslininkas Markas Brosnanas iš Bato universiteto pastebėjo, kad turintys ilgesnius smilius pasižymi geresniais verbaliniais ir literatūriniais gebėjimais.

Tuo tarpu mokslininkas Johnas Coatesas iš Kembridžo universiteto nustatė, kad biržos makleriai, turintys ilgesnį bevardį pirštą, uždirbdavo nuo 5 iki 11 kartų daugiau nei kiti. Mat testosteronas skatina agresyvumą, pasitikėjimą savimi ir norą rizikuoti. O šios savybės dirbant biržose yra labai svarbios.

Beje, anot J.Manningo, žmonės turintys jų lyčiai nebūdingą bevardžio ir smiliaus santykį, labiau linkę į homoseksualius santykius.

Retai, bet pasitaiko, kad vienos rankos smilius yra ilgesnis, o kitos – bevardis. Chiromantai teigia, kad kairė ranka rodo, ką turite įgimto, o dešinė – ką užsidirbote savo gyvenimu. Jei įpratote kovoti, siekti tikslo ir rizikuoti, gali būti, kad dešinės rankos bevardis pirštas tapo ilgesnis nei kairės. Jei labiau rūpinotės namais ir vaikais, tas pat galėjo nutikti su smiliumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis