Horoskopas sausio 23-30: Fortūna nustos šypsotis, laimei, ne visiems

Geriausias šio periodo laikas – vidurys. Nes tuo metu teigiamos tendencijos bus ypač stiprios. Todėl svarbiausius darbus reikėtų planuoti šiam laikui.

BENDRA PROGNOZĖ

Laikotarpio pradžioje užsiimkite darbais, kurie nėra varginantys, sudėtingi, bendraukite su žmonėmis, kuriuos gerai suprantate, ir stenkitės nepersidirbti. Savaitės pradžioje padidės alergijos tikimybė, tad venkite eksperimentuoti su kosmetika, parfumerija, medikamentais ar produktais.

Kaip rašyta, laikotarpio vidurys bus sėkmingas – tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Bus padidėjusi intuicija, todėl daugeliui bus lengviau nei paprastai priimti teisingus sprendimus net pačiose netikėčiausiose situacijose. Šiam laikotarpiui galima planuoti keliones, jos bus lengvos ir malonios.

Paskutinės laikotarpio dienos – sudėtingos. Konkurencinė kova iššauks konfliktus, netrūks problemų tiek darbe, tiek namuose. Ypač sunku bus rasti bendrą kalbą su paaugliais.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai ateinančią savaitę taps vyresnybės ir aplinkinių žmonių kritikos objektu. Neigiamo vertinimo priežasčių žvaigždės jums pataria ieškoti savyje - apmąstykite savo elgesį ir padarykite teisingas išvadas. Versle neblogų pajamų gali duoti su statyba susijusių projektų realizavimas. Jums palanki savaitės diena - pirmadienis.

Vandenis turi visas galimybes pasirašyti kelias svarbias ir perspektyvias sutartis. Astrologas įsitikinęs, kad jų realizavimas laikui bėgant duos gražaus pelno. Valstybės tarnautojai turi labai rimtai pažiūrėti į vadovybės įpareigojimą. Nuo to, kaip jį įvykdysite, gali priklausyti jūsų karjera. Palanki diena - penktadienis.

Fortūna nebesišypso Žuvims, todėl kitą savaitę turėsite pasikliauti tik savo jėgomis. Komersantus astrologas įspėja, kad bus sunku vesti derybas ir sudaryti sandorius, todėl vertėtų atidėti juos vėlesniam laikotarpiui arba apskritai atsisakyti šių planų. Sėkminga savaitės diena - sekmadienis.

Avinams prasideda laikotarpis, kai seksis įgyvendinti visus sumanymus. Tokį palankų metą reikia išnaudoti, mano astrologas ir pataria kaip tik dabar pradėti spręsti tuos klausimus, kurie anksčiau jums atrodė esą pernelyg sunkūs. Dangaus šviesulių išsidėstymas padarys vienodai sėkmingą visą ateinančią savaitę.

Jaučiams kita savaitė bus labai palankus metas verslo ir komercijos požiūriu. Jūs sėkmingai vesite derybas su partneriais, gausite trūkstamų išteklių savo įmonei arba galėsite rimtai pagalvoti apie jos išplėtimą. O tie, kurie neužsiima verslu, ateinančią savaitę dirbs įprastą darbą. Jums sėkminga diena - penktadienis.

Dvyniai išgyvens aistrų audrą meilės fronte, todėl apie reikalus neverta net ir galvoti. Šioje sferoje, kaip teigia žvaigždės, nieko naudingo nenuveiksite, o štai asmeninis gyvenimas suteiks malonių akimirkų. Jeigu jūs dar nesusituokę su mylimu žmogumi, tai dabar pats metas eiti į parduotuvę pirkti žiedų. Tam tiks trečiadienis.

Kitą savaitę žlugs visi Vėžių planai, susiję su karjera arba naujo darbo paieškomis. Verslo projektus bus sunku įgyvendinti, o derybos su partneriais neduos rezultatų. Tad visas aktyvias pastangas darbe ir versle astrologas jums pataria atidėti vėlesniam laikotarpiui. Sėkmingos ateinančios savaitės dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Liūtams, kaip prognozuoja astrologas, atsivers palankios verslo perspektyvos. Surenkite reikiamus susitikimus bei derybas, ir jau netrukus pajusite realius finansinius rezultatus. Tie, kurie dirba valstybės įstaigose, sustiprins savo autoritetą, jeigu uoliai atliks patikėtas pareigas. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Mergelės realiai gali tikėtis aukštesnio posto arba naujo, geriau apmokamo darbo. Be to, kaip mano astrologas, jūs dabar turite galimybę sėkmingai išspręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, arba sudaryti prielaidas jiems išspręsti artimiausioje ateityje. Jums palankios dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Svarstyklės turi tramdyti savo emocijas, kadangi žvaigždės pranašauja konfliktą su vadovybe. Neatsakykite į šiurkštumą šiurkštumu, ir tuomet jums, ko gera, pavyks iki minimumo sumažinti nepageidaujamus konfrontacijos su vyresnybe padarinius. Nepakankamas savitarpio supratimas ir skandalai galimi ir santykiuose su artimaisiais. Palanki diena - trečiadienis.

Skorpionai tikriausiai susidurs su transporto problemomis ir informacinio pobūdžio sunkumais. Tai neigiamai atsilieps profesinei veiklai. Kad išvengtumėte komplikacijų, jūs, astrologo nuomone, turėtumėte pagalvoti apie kompiuterių ir automobilių profilaktinę apžiūrą. Asmeniniame gyvenime būkite pasiruošę permainoms. Sėkminga diena - antradienis.

Šauliai sėkmingai spręs visus klausimus, susijusius su lavinimusi. Mokslininkai galės pradėti naujus tyrinėjimus, studentai - laikyti įvairiausius egzaminus ir įskaitas. Tam reikalingų jėgų suteiks mylimo žmogaus parama. Palankios dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis