Horoskopas 01.30 - 02.06: itin svarbi ir atsakinga savaitė

Pirmoji jos pusė suteikia galimybę daug ką pakeisti gyvenime, vienok, pasirinkti teisingą kelią ir susitvarkyti su užgriūsiančiais įvykiais, nebus lengva.

BENDRA PROGNOZĖ

Dauguma šiuo metu vykstančių įvykių nepasirodys malonūs. Ir tai galima suprasti – jie parodo, kad praeityje jūsų priimti sprendimai buvo bergždi, ne laiku ir ne vietoje.

Darbe vis laikas nuo laiko iškils nemenkų problemų. Žmonės, kurie nemoka analizuoti klaidų, sugriaus tai, ką ilgai kūrė. Galimi konfliktai su vadovybe, nesutarimai su kolegomis. Atsargesniems žmonėms pavyks apeiti aštrius kampus ir net priartėti prie numatytų tikslų įgyvendinimo, tačiau tai nebus lengva. Pasistenkite vengti neapgalvotų poelgių – tai tik apsunkina jūsų gyvenimą.

Antra savaitės pusė - nežymių, pamažu virsiančių svarbiais, pokyčių pradžia. Jie gali vykti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Keičiasi įvykių eiga, gali griūti tai, kas jums buvo labai svarbu. Intuicija jums pasufleruos teisingus sprendimus – įsiklausykite į ją!

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę pirmiausia turėtų vengti finansinio avantiūrizmo. Jūsų kišenėje esančių pinigų astrologas pataria kol kas neišleisti ir palaukti geresnių laikų. Komersantams šis laikotarpis palankus dalykinėms kelionėms rengti ir ateities darbams planuoti. Šeimoje gali kilti nereikšmingų konfliktų. Sėkminga diena - antradienis.

Vandeniai kitą savaitę sėkmingai užbaigs visus pradėtus darbus. Verslininkai netikėtai gaus pelno, sėkmingi bus visi jų dalykiniai susitikimai, derybos, kelionės. Daugelis po šiuo ženklu gimusių žmonių užmegs tvirtus ryšius su priešingos lyties atstovais. Savaitės pabaigoje astrologas jums pataria tvarkyti savo namus ar butą. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Žuvys ateinančią savaitę turės daug ir našiai dirbti. Astrologas įspėja, kad darbe gali būti konfliktinių situacijų. Jeigu viršininkas nei iš šio, nei iš to jus aprėks, pakentėkite ir nekelkite skandalo, kadangi tai neigiamai atsilieptų tolesniems santykiams. Namuose taip pat galimi kivirčai. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Kitą savaitę žvaigždės rems visus, net ir pačius rizikingiausius Avinų sumanymus. Naudingos bus kelionės, naujos pažintys. Apskritai savaitė bus sėkminga, atsiras galimybė priimti kardinalius sprendimus svarbiais klausimais, aktyvumas jums padės išspręsti visas problemas. Per šį laikotarpį taip pat galėsite įgyti reikiamų žinių. Sėkmingiausia diena - trečiadienis.

Jaučiams astrologas nepataria kitą savaitę imtis naujų darbų ir projektų, verčiau sutelkite dėmesį einamiesiems reikalams ir pareigoms. Šeimoje ateinančios septynios dienos bus nuoširdžiausių pastaraisiais mėnesiais savitarpio santykių laikotarpis. Su artimaisiais praleistas laikas suteiks daug malonių akimirkų. Palankiausios savaitės dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Dvyniai ateinančią savaitę drąsiai gali imtis rizikingų sumanymų, megzti naujas naudingas pažintis ir planuoti savo veiklą tolimai ateičiai. Šios septynios dienos jums taip pat suteiks galimybę sustiprinti partnerystės santykius su kolegomis. Galėsite išspręsti visus svarbius uždavinius. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Vėžiai kitos savaitės pradžioje tikriausiai nesutars su aplinkiniais žmonėmis, bet konfliktų dėl šių nesutarimų nebus. Savaitės viduryje atsiskleis jūsų organizaciniai sugebėjimai ir polinkis viską šaltakraujiškai apskaičiuoti. Bet atminkite, kad vienam siekti užsibrėžtų tikslų sunkiau negu kartu su partneriais bei kolegomis. Sėkminga diena - antradienis.

Liūtai ateinančią savaitę bus ryžtingi ir aktyvūs. Jums kils noras padėti aplinkiniams. Jūsų aktyvumas leis sureguliuoti senas problemas. Visiškai netikėtai į galvą ateis idėja, kaip išplėsti verslą ar gamybą. Pasirūpinkite savo namais, šeima, daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms. Palanki diena - penktadienis.

Mergelės kitos savaitės pradžioje gaus naudingą pasiūlymą, kuris padės pagerinti jūsų materialinę padėtį. Naudingi bus visi dalykiniai kontaktai, bet sprendimus reikia priimti savarankiškai, be pašalinės įtakos. Ateinančią savaitę jūs galėsite atskleisti savo komercinius ir finansinius sugebėjimus. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Svarstykles kitą savaitę gali smarkiai apgauti verslo partneriai, todėl, jeigu tai įmanoma, atidėkite svarbias komercines operacijas vėlesniam laikotarpiui. Galimas dalykas, kad turėsite palikti savo darbovietę, ieškoti naujų pajamų šaltinių ir peržiūrėti finansinius ateities planus. Sėkmingos savaitės dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Skorpionai ateinančią savaitę taip pat bus apgauti partnerių ir konfliktuos su giminaičiais. Venkite susitikimų su vyresnybe - ir čia galimi dideli nesutarimai. Astrologas pataria nesiimti neapgalvotų veiksmų - apsišarvuokite kantrybe, situacija pati pasikeis į gerąją pusę. Sėkminga diena - pirmadienis.

Šauliai kitą savaitę galės sutvarkyti reikalus, susijusius su mokslu ir mokymusi. Jums suteiks pasitenkinimo gerai atliktas darbas, o pasiekti teigiamų rezultatų padės artimųjų ir šeimos narių patarimai. Savaitgalį praleiskite namuose, jums įprastoje aplinkoje, visą dėmesį skirdami mylimiems žmonėms. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis