Horoskopas vasario 6-13: ir naujos pažintys, ir nauji išbandymai

Tai, kas šiuo metu vyks, atrodo, bus malonu, tačiau, deja, netrūks ir neigiamų tendencijų įtakos.

BENDRA PROGNOZĖ

Laikotarpio pradžia – tinkamas metas bendravimui. Netrūks įdomių susitikimų, žmonės laisvą laiką skirs įvairiems renginiams, pasivaikščiojimams. Tai, kas vyks, atrodo, bus malonu, tačiau, deja, netrūks ir neigiamų tendencijų įtakos. Būtent dėl to pirmomis šio laikotarpio dienomis rizikuojame pasiduoti blogai įtakai, netekti savo individualybės. Todėl pasistenkite išsiaiškinti, ko gi jūs iš tikrųjų norite, taip ir elkitės.

Savaitės vidurys – pažinčių, susitikimų metas, tačiau jie bus pernelyg lengvabūdiški ir neįpareigojantys. Šiuo metu prasidėsiantys romantiniai santykiai vargu ar ilgai truks.

Laikotarpio pabaigoje teks grįžti prie problemų, kurios buvo iškilusios taip seniai, kad jau buvo sėkmingai ir pamirštos. Tuo laiku bus itin sunku rasti bendrą kalbą su moterimis, ypač užimančiomis aukštesnes pareigas. Galimi nesutarimai ir šeimoje, deja, artimųjų pagalbos nesulauksite.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę gali užimti naują postą, apie kurį seniai svajojo, arba pakeisti darbovietę. Verslininkus astrologas įspėja, kad dabar pavojinga imtis projektų su naujais partneriais ir investuoti pinigus į bendras įmones - jus gali apgauti. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Vandenių kitą savaitę laukia daug reikalų, kuriuos sutvarkyti galėsite tik jūs. Bet jūs vis tiek turėsite aktyviai bendradarbiauti ir bendrauti su savo partneriais bei kolegomis. Jūsų atkaklias pastangas deramai įvertins vyresnybė. Ateinanti savaitė nepalanki finansiniams sandoriams. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir antradienis.

Žuvų ateinančią savaitę laukia sveikinimai, susitikimai ir dovanos. Jūs galėsite pademonstruoti savo žavesį, stiprindami pozicijas arba ieškodami naujų partnerių. Bet žvaigždės jus įspėja neturėti pernelyg didelių iliuzijų - nauja pažintis tikriausiai nebus ilgalaikė. Būkite pasirengę išgirsti malonią naujieną, susijusią su materialine sfera. Sėkminga diena - pirmadienis.

Avinams astrologas pataria kitą savaitę nekonfliktuoti su vyresnybe ir atsižvelgti į kolegų nuomonę. Priešingu atveju galite netekti darbo. Bet jūsų materialinė padėtis išliks tvirta ir stabili. Sutartys, kurias pasirašysite ateinančią savaitę, duos naudos. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Jaučių gyvenime kitą savaitę nestokos visokiausių įvykių. Kai kurie iš jūsų turės palikti dabartinę darbovietę, bet jūs nenusiminsite, priešingai - pajusite palengvėjimą ir nesunkiai susirasite naują veiklos sferą. Santykiai su aplinkiniais stabilizuosis, nors kartais jūs jausite neigiamą praėjusių dienų poveikį. Sėkminga diena - pirmadienis.

Dvynių laukia laikotarpis, palankus ateities darbams planuoti. Savaitės pradžioje seksis rengti dalykinius susitikimus ir derybas, jos viduryje galimos komandiruotės ir kelionės. Savaitės pabaigoje jūsų bendradarbiams ir šeimos nariams prireiks jūsų patarimo ir atjautos. Bet atminkite, kad ne visi jūsų žodžiai gali patikti aplinkiniams. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Vėžiai kitą savaitę neturėtų būti pernelyg atkaklūs santykiuose su bendradarbiais - šitaip jūs išvengsite nereikalingo konflikto su jais. Jums astrologas taip pat pataria nesileisti į finansines avantiūras - neinvestuokite pinigų į pelningus, bet abejotinus projektus, kadangi galite patirti didelių nuostolių. Palanki diena - antradienis.

Liūtai kitą savaitę galės imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimta pažiūra į darbą jums padės sustiprinti savo materialinę padėtį. Savaitės pabaigoje įsigysite brangių ir naudingų pirkinių. Poilsio dienomis tvarkysite buitinius reikalus ir maloniai bendrausite su artimais žmonėmis. Sėkminga diena - trečiadienis.

Mergelėms kitą savaitę seksis spręsti visus klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu ir remontu. Finansų sferoje galite sudaryti perspektyvias sutartis, sureguliuoti senas problemas. Savaitės pabaigoje negalvokite apie rimtus planus. Visą laisvalaikį skirkite kūrybai, pasivaikščiojimams ir aktyviam poilsiui. Jums sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Svarstyklėms kitą savaitę gali brangiai kainuoti profesinės veiklos klaidos, o štai už uolumą jums bus atlyginta šimteriopai. Todėl astrologas pataria nė minutei neatitrūkti nuo vadovybės iškeltų uždavinių sprendimo. Bendraudami su kolegomis, tramdykite emocijas. Sėkminga diena - trečiadienis.

Skorpionai kitą savaitę turi būti santūrūs, pasistenkite nedalyvauti įvairiose avantiūrose ir abejotinuose projektuose, vadovaukitės blaiviu protu. Visų komercinių idėjų įgyvendinimą reikėtų atidėti. Darbe pasistenkite išsiaiškinti santykius su kolegomis, pasikalbėkite su jais atvirai. Palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

Šauliai kitą savaitę turėtų pasirūpinti namų tvarkymu. Astrologo nuomone, čia jūs galite daug nuveikti. Jūs kupini kūrybinių sumanymų, būsite aktyvūs ir energingi. Savaitės pabaigoje jums rekomenduojama nedalyvauti pramoginiuose renginiuose. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis