Horoskopas vasario 13-20: laukia netikėtumai - ar jie bus malonūs?

Savaitė bus ypatinga dėl naujų, nestandartinių užduočių, kurias sprendžiant prireiks ne tik kantrybės ir atkaklumo, bet ir išradingumo.

BENDRA PROGNOZĖ

Teks pasukti galvą, ieškant atsakymų į neeilinius klausimus. Svarbu neprarasti tikėjimo savimi, net jei kas nors ir nepavyks, bei stengtis išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, net jei jie ir nepateisina jūsų lūkesčių.

Ši savaitė taps tikru išbandymu tiems, kas stipriai ir be atsako įsimylėjęs: jų laukia nusivylimas, net neviltis, rizika prarasti mylimą žmogų, o tuo pačiu - ir tikėjimą laiminga ateitimi. Žmonės pastebės, kad aplink vis daugiau nelaimingų žmonių, kuriems reikia ne tiek pagalbos, kiek gero žodžio. Jei jums pasiseks priartėti prie kokios nors sužeistos širdies ir ją paguosti, įgysite dar vieną ištikimą draugą. 

Savaitė nebus lengva ir bendraujant su artimaisiais. Šeimyniniai ryšiai primins tikrus pančius, trukdančius ne tik judėti į priekį, bet ir užsiimti kasdieniais reikalais. 

Ši savaitė eilinį kartą parodys, kad emocinė ir fizinė būsenos yra labai susijusios: sėkmingomis dienomis savijauta bus puiki, įtemptomis akimirkomis galite ir sunegaluoti.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Verslu užsiimantiems Ožiaragiams ateinanti savaitė bus labai palankus laikotarpis sutartims pasirašyti, dokumentams įforminti ir finansiniams sandoriams sudaryti. Bet šeiminiuose santykiuose visi šio Zodiako ženklo atstovai gali susidurti su nenumatytais sunkumais ir komplikacijomis. Sėkmingos savaitės dienos - antradienis ir trečiadienis.

Vandeniai kitą savaitę įgyvendins daugelį sumanymų ir ypač sėkmingai tvarkys reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Galite drąsiai pradėti naujo namo statybą arba keistis butais - žvaigždės žada, kad šios operacijos jums bus naudingos, nors artimieji nepritars jūsų sprendimams. Sėkminga diena - antradienis.

Žuvims ateinančią savaitę seksis ieškoti papildomų pajamų šaltinių arba naujos darbovietės. Jeigu jūs jau seniai galvojote pakeisti veiklos pobūdį, tai metų pradžia pagal Mėnulio kalendorių - geriausias laikotarpis tokiems sumanymams realizuoti. Tik atminkite, kad nereikia pervertinti savo galimybių. Sėkminga diena - pirmadienis.

Avinai kitą savaitę gali tikėtis pelningų komercinių operacijų. Dangaus šviesuliams globojant, jums seksis tvarkyti visus reikalus, o sutartys, kurias pasirašysite per ateinančias septynias dienas, jau netrukus duos naudos. Asmeniniame gyvenime kitą savaitę bus daug permainų ir staigmenų. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Atėjus kitai savaitei, Jaučiai pirmą kartą per ilgą laikotarpį galės laisvai atsikvėpti: jums ramybės nedavusios piniginės problemos pagaliau pasitrauks į antrą planą. Verslininkai turės progą smarkiai sustiprinti savo pozicijas, pasirašydami sutartį su naujais partneriais. Jums palankios dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Dvynius astrologas įspėja: ateinančią savaitę virš jūsų komercinės veiklos ims tvenktis debesys. Jeigu įmanoma, tai atidėkite svarbias operacijas vėlesniam laikotarpiui, nes dabar jus gali smarkiai apgauti. Kaip alternatyvą darbui žvaigždės jums rekomenduoja poilsį. Beje, šiuo požiūriu geriausias variantas - kelionė į užsienį. Palanki diena - trečiadienis.

Vėžiams per ateinančias septynias dienas savitvarda ir intuicija padės rasti garbingą išeitį iš kebliausių situacijų, į kurias jūs galite pakliūti Naujųjų metų pagal Mėnulio kalendorių pradžioje. Astrologas jums pataria nebendrauti su nemaloniais žmonėmis ir būti kantresniems namiškių ir bičiulių atžvilgiu. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Liūtai turės puikią galimybę pasiekti labai reikšmingų profesinės veiklos laimėjimų. Jeigu kitą savaitę veiksite iniciatyviai ir sumaniai, tai, kaip žada žvaigždės, būtinai įgyvendinsite užsibrėžtus tikslus. Ypač sėkmingos dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Mergelės ateinančią savaitę nesunkiai pagerins savo finansinę padėtį. Su dangaus šviesulių pagalba jūs nepaprastai lengvai pasieksite tai, kas anksčiau atrodė neprieinama. Svarbiausia, sako astrologas, būkite atlaidūs aplinkiniams, nekonfliktuokite su jais, tuomet Fortūna jums tikrai nusišypsos. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Svarstyklėms ateinančią savaitę žvaigždės suteiks puikią galimybę atskleisti savo sugebėjimus ir tuo būdu pakelti savo reitingą vyresnybės arba verslo partnerių akyse. Tačiau astrologas įspėja, kad nesiimtumėte darbo, kurį nelabai išmanote: nieko gero tai neduos. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Skorpionai artimiausiomis dienomis turės spręsti svarbias problemas, susijusias su profesine veikla. Kol nesutvarkysite jau seniai susikaupusių reikalų, net negalvokite imtis naujų darbų - naudos iš to vis tiek nebus. Sėkminga diena - pirmadienis.

Šauliams sėkmingas žvaigždžių išsidėstymas leis kitą savaitę parodyti savo sugebėjimus įvairiose srityse. Jus lydės sėkmė - lengvai išspręsite visus klausimus, sutvarkysite įvairiausius reikalus, įgyvendinsite savo slapčiausią svajonę. Palankios ateinančios savaitės dienos - penktadienis ir sekmadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis