Ką astrologija sako apie trauką arba kas prišaukia meilę

Kartais sutinkame žmogų, su kuriuo sutampa ir vertybės, ir požiūris į gyvenimą, tačiau traukos nėra, ir gana...

Iš kur tas nepaaiškinamas potraukis žmogui? Kodėl iš daugybės sutiktųjų išsirenkame ir pamilstame konkretų asmenį? Astrologė Rita Vainauskienė sako, kad tai lemia traukos jėga. Ta pati, dėl kurios planetos skrieja aplink Saulę.

Veikiami traukos jėgos kojomis remiamės į Žemę. Kas lemia trauką tarp dviejų žmonių?

Traukos jėga valdo pasaulį. Kiekviena gyva būtybė, remdamasi traukos dėsniu, bando pritraukti panašų į save. Paukščiai, žuvys, sausumos gyvūnai telkiasi į būrius, kad saugiau jaustųsi ir galėtų daugintis. Ta pati traukos jėga veikia ir žmones. Pagal ją išsirenkame partnerius. Ši jėga padeda atpažinti meilę. Traukos dėsnis – tai meilės variklis.

Sutinkame įvairių žmonių. Kaip traukos dėsnis susijęs su tuo, kad pamilstame konkretų žmogų?

Jausmai neatsiranda iš niekur. Gyvenime sutinkame daugybę žmonių, kuriems dažnai liekame visiškai abejingi. Kolegos, bedramoksliai, kaimynai ir kiti gyvenimo kelyje sutikti žmonės lengvai ateina ir išeina iš mūsų gyvenimo. Tai reiškia, jog tarp mūsų horoskopų neužsimezgė joks energetinis ryšys. O kai tai atsitiks, tada atsiras visiškai nepaaiškinamas potraukis konkrečiam asmeniui.

Astrologija padeda atskleisti meilės paslaptis, padeda sužinoti kaip santykiai vystysis toliau: ar romantiška pažintis liks tik abipuse simpatija, ar pavirs į ryškų trumpalaikį romaną, ar čia ir dabar sutiksime meilę visam gyvenimui. Planetų išsidėstymas horoskope rodo, kokius partnerius asmuo linkęs pritraukti. Tuomet galima nesunkiai suprasti, kodėl žmonės linkę pritraukti konkrečias asmenybes, ir sukurti tam tikrus santykių tipus.

Kokie yra tie santykių tipai?

Galima išskirti kelis santykių tipus:

* Seksualinė trauka. Tokius santykius jungiantis ryšys – pats dažniausias. Negalima sakyti, kad šiam tipui būdinga visaapimanti meilė. Tai – tiesiog trauka tarp vyro ir moters, kuri dažnai suvokiama kaip meilė. Tuomet ji tapatinama su gamtos pratęsimo šauksmu, kai skubama kuo greičiau pereiti prie seksualinio ryšio - tai Veneros ir Marso žaismas. Žmonės, kurie vadovaujasi ne proto balsu, kuriems nesvarbu kito žmogaus dvasinis grožis, labiau pasiduodantys savo giluminiams seksualiniams instinktams, ir sukūrė posakį, jog meilė trunka trejus metus.

* Aistra. Toks santykių tipas atsiranda sąveikaujant Plutonui, Venerai ir Mėnuliui. Kartais išsilavinusį, aukštas pareigas užimantį žmogų užvaldo stipri aistra, kurią lemia suaktyvėjęs Plutonas. Tuomet sustiprėja traukos jėga, kuriai labai sunku atsispirti, žmogus pameta galvą ir gali padaryti nemažai klaidų. Ši aistra gana pavojinga, nes jai pasidavus, ji gali ir sunaikinti žmonių gyvenimus. Tokio ryšio pavyzdys – JAV prezidento Bilo Klintono ir Monikos Levinski romanas.

* Persekiojimas. Tai meilė, pažadinanti tamsiausius instinktus. Tokiais atvejais susipina persekiotojo jausmai - didelė aistra ir pavydas. Dažniausiai šį santykių tipą lemia Mėnulio ar Saulės aspektai su partnerio Lilit, tamsiuoju angelu. Šį ryšį labai sudėtinga nutraukti, žmonės tarsi apkerėti laikosi įsikibę santykių, kurie juos sekina, dusina tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasme.

Tai – sudėtingas ryšys, kai vienas žmogus bėga, o kitas – vejasi. Esu uždavusi kartą vienai klientei klausimą – kodėl jūs taip kankinatės ir nenutraukiate šių santykių, juk vyras ir smaugia, ir pjausto, grąsina nužudyti...Atsakymas pribloškė: „Kai jam praeina pyktis, jis taip gražiai atsiprašo ir daugiau pažada nebedaryti“...Tokių porų pavyzdžių, manau, rasite aplink...

* Tarpusavio supratimas. Kartais jaučiame, kad susitikome žmogų, su kuriuo lengva kurti harmoningus santykius. Toks ryšys pagrįstas draugiškais santykiais ir abipusiu supratimu. Šalia esantis žmogus - tarsi mūsų sielos dvynys, arba antra obuolio puselė, kurios taip dažnai ir ieškome šioje Žemėje. Kai nėra visko temdančios aistros, partneriai mato vienas kito ne tik gerąsias, bet ir blogąsias vienas kito savybes. Tokioje sąjungoje aistra, seksas tampa antraeiliais dalykais, į pirmą vietą iškyla nuoširdus ir abipusis supratimas, kuris įkvėpia ir padeda realizuotis gyvenime. Tokie žmonės dažnai kartu sulaukia senatvės. Bėgant laikui tampa nebesvarbu išorinis grožis, išoriniai veiksniai, o meilės jausmas perauga į kažką daugiau...

* Dvasingumas. Tai – išaukštintos, giluminės meilės tipas. Tarpusavyje aspektuojamos Mėnulio, Veneros ir Neptūno planetos. Ši meilė nereikalauja žodžių, mylimasis suprantamas iš blakstienų virptelėjimo, atodūsio ar nedidelio kūno judesio. Šiuo atveju, fizinis kontaktas pageidaujamas, bet neprivalomas. Dažnai santykiai lieka platoniški, įgauna dvasinę meilės formą...Tokia meilė skatina reikštis talentams. Didieji genijai (dailininkai, muzikai), įkvėpti tokios meilės, sukūrė garsiausius šedevrus. Prisiminkime poetą Petrarką ir jo mūzą-įkvėpėją Laurą, arba Dantę ir Beatričę.

* Karminiai ryšiai. Juos galime pamatyti per Karminių mazgų sąveika su kito žmogaus planetomis. Čia nori nenori, tenka paliesti tokią sąvoką kaip reinkarnacija. Tai sielos kelionė iš vieno žmogaus gyvenimo į kitą. Visi mes turėjome kažkokių tai ryšių, pažinojome ir mylėjome sau artimus žmonės. Galbūt turėjome artimą ir mylimą žmogų, su kuriuo siejo ypatingai gilus emocinis ryšys. Tuomet jį sutinkame šiame gyvenime.

Tokiems santykiams būdingi kartais nesuprantami pykčiai. Karminiai ryšiai pasižymi tuo, jog liko tai, ko nespėjome arba kartais ir užsispyrusiai nenorėjome pabaigti. Naujo susitikimo tikslas yra suteikti vienas kitam galimybę išspręsti klibančias situacijas. Būna tarsi atkuriamos sudėtingos, emocionalios situacijas, kurias sėkmingai išsprendę galime staiga pajusti, jog viskas – mūsų daugiau niekas nebesieja...Taip, šeimos tada byra, žmonės pasuka skirtingais keliais, tačiau - su vidiniu situacijos baigtumo jausmu. Turiu klientų, kurie prisimena savo buvusius gyvenimus, tenka išgirsti patvirtinančių detalių, matomų jų horoskopuose.

* Meilė iš išskaičiavimo. Dažnai šiam ryšiui įtaką daro stiprus Merkurijus arba Venera Merkurijaus ženkluose. Nors toks santykių apibūdinimas skamba nekaip, kai kuriuos žmones jis puikiai tenkina. Tokius santykius užmezgusius žmones jungia trauka, pirmiausiai atsiradusi galvoje, o ne širdyje.

Kai kurie žmonės mus skaudina, tačiau vis tiek trokštame jų draugijos. Kodėl taip yra?

Tai susijęs su karminiais ryšiais. Mes negimstame angelais. Į gyvenimą atsinešame tam tikrų karminių skolų. Kartai jos būna susijusios su partneryste. Galbūt praeitame gyvenime kažką įskaudinote, nevertinote meilės. Todėl šiame gyvenime ir tenka patirti tai, ką ankstesniuose patyrė skaudinami žmonės. Juk asmuo, susidurdamas su sunkumais, tobulėja.

Pagal meilės dėsnį, panašus traukia panašų... Ar tikrai?

Du panašūs partneriai vienas kitą traukia tada, kai tarp jų yra draugiški santykiai. Tačiau traukia ir priešingybės. Mylint kitą žmogų norisi, kad jis suteiktų tų sąvybių, kurių mums trūksta. Jei žmogaus horoskope nebus planetų ugnies ženkluose, jį žavės ir trauks Avino, Liūto ar Šaulio tipo žmonės. Tai nereiškia, kad jie idealiai derės tarpusavyje, jei prasidės artimi santykiai. Tačiau galima tikėtis, kad tokiuose santykiuose jie gaus labai vertingų pamokų. Aistrai nuslopus, keliai išsiskirs, tačiau tam tikra gyvenimo pamoka jau bus išmokta. Apskritai tai, kas traukia - panašumai ar skirtumai - priklauso nuo to, ko žmogus tikisi iš partnerystės.

Kartais žmogus iš pradžių netraukia, potraukis atsiranda vėliau?

Dažniausiai Žemės ir Vandens stichijų atstovai būna atsargesni, konservatyvesni nei Oro ir Ugnies, todėl ir įsimyli ne iškart. Jie tarsi jaukinasi ugningesnius už save. Tik tada, kai jaučiasi saugūs, pasiduoda meilės galiai. Šioms keturioms stichijoms priklausantys ženklai meilėje tarsi juda skirtingu greičiu. Išblėsus potraukiui, labai svarbu nelaikyti žmogaus šalia savęs per jėgą.

Ar gali kitas žmogus netraukti dėl neigiamų savybių, kurių turime patys?

Dažnai tokio žmogaus, patys nesuprasdami, pradedame nekęsti. Tuomet traukos dėsnis virsta atstūmimo. Taip yra todėl, kad į kito žmogaus savybes, kurias ir patys turime, pradedame žvelgti lyg pro padidinamąjį stiklą.

Ar mintys gali materializuotis ir prišaukti meilę?

Norėti turėtume labai atsargiai. Visus mūsų norus Visata perskaito. Ypač mintims jautrios moterys. Kai kada jos gali jausti, kur galėtų sutikti mylimąjį.

Būna, kad žmonės kreipiasi į būrėjus ar magus, prašydami padėti prišaukti norimo žmogaus meilę. Su magija nevalia žaisti, juk pažeidžiame visatos dėsnius. Pasiduodame savo kaprizams ar geiduliams. Laimės paprastai tai neatneša, po kurio laiko tas pats žmogus lekia atgal, ieškodamas „vaistų“ kaip tą prišauktą žmogų atstumti.

Sakoma, kad norint sutikti tą vienintelį žmogų, reikia tikėti. Tikrai?

Jeigu žmogus netiki, kad sutiks artimą sielą, vadinasi, jo širdis uždara. Dėl to ji ne tik nepasiruošusi priimti kito siunčiamus signalus, bet ir pati nieko nespinduliuoja. Tuomet meilė gali praeiti pro šalį. Žinoma, taip būna ne visada. Kartais meilė trinkteli kaip žaibas iš giedro dangaus, t.y., ateina natūraliai. Meilė - svarbus šio gyvenimo išbandymas, tai kaip lakmuso popierėlis, kuris parodo, atskleidžia, ką žmogus iš tikro sugeba. Juk ne veltui sakoma, kad meilė išgelbės pasaulį. Tai tikrai įvyks, jeigu leisim sau mylėti ir būti mylimi. Padarykime šį pasaulį laimingesniu – pripildykime savo gyvenimą meilės ir laimės.

www.astrostudija.lt

***

Atsakykite į klausimus, ir vienam jūsų (išrinktam burtų keliu) padovanosime pusmečio žurnalo „Moteris“ prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis