Astrologė Saulė: kuriems Zodiako ženklams 2014-ieji bus išskirtiniai

Astrologės Saulės požiūris į 2014-uosius metus: ko laukti pasaulyje, kam ruoštis Lietuvoje, kada prasidės ekonominis kilimas?

Ką žvaigždės šiemet žada pasauliui, Lietuvai ir mūsų visuomenei? Būsime dvasingesni ar praktiškesni, maištingi ar ramūs, kūrybingi ar labiau prisitaikę?

Pirmą pusmetį tęsis aplinkybės, prasidėjusios 2013 gruodžio pradžioje. Marsas – veržlumo, aktyvių veiksmų planeta - liepos pabaigoje sustos Svarstyklių, savo silpnybės ženkle. Ryžtingus poelgius ir veiksmus ims stabdyti dvejonės, tušti ginčai, teisinės ir tuščiagarbės kovos, pasyvumas, teisinantis nepalankiomis aplinkybėmis. Kita vertus, sumažės agresijos, visuomenė bus itin nepakanti smurtui, pykčiui. Padažnės transporto avarijų dėl išsiblaškymo. Lietuvoje toks prieštaravimų draskomas Marsas žada dvivaldystę, vadovų trypčiojimą vietoje, priešybių kovas visose vadybos grandyse, susipriešinimus giminėse ir … nepavojingas vėtras.

Pirmą pusmetį, kaip ir 2013 m. pabaigoje, dauguma sieks saugumo, šliesis prie patikimų dalykų, vengs rizikos ir pokyčių, kovos už asmeninius, ne bendruomeninius tikslus, gręšis į praeitį, daug ką matuos pinigais. Gera žinia: kovo 4 dieną Lilit, arba Juodas Mėnulis, pereina iš Vėžio į Liūto ženklą - Lietuvos padangėje ryškiai sumažės negatyvo, kuris apie 8 mėnesius dominavo darbo santykiuose, valdiškose tarnybose, taip pat liausis įvykių ir nuomonių srautas, juodinantis šalies, lietuvių įvaizdį.

Nuo rugpjūčio iškils kūrybingi lyderiai ir politikai, kurie keis visuomenės pasaulėžiūrą, ją kels į dvasingesnį lygį, mėgins išlaisvinti žmogaus pasirinkimus iš rėmų, kuriuos uždeda skurdas, valdžios baimė, finansinė vergija. Pokyčiams, naujiems sumanymams ir atsinaujinimui aplinkybės atsivers tik nuo rugpjūčio, kai Lietuvoje prasidės spartus ekonomikos kilimas, sėkmingai plėtosis verslas, atsidarys nauji prekybos tinklai, didės perkamoji galia, prekybos apyvarta.

Pirmas metų pusmetis nuo antrojo pagal įvykius, būsenas skirsis kaip Mėnulis nuo Saulės.

Arklio įvaizdis daugeliui kelia asociacijas, susijusias su sunkiu darbu... O kokie vaizdiniai prieš akis iškyla astrologei, galvojant apie ateinančius metus?

Nuo liepos mėnesio vidurio darbinė situacija gerokai pasunkės, nes daugumai prioritetu taps meilė, vaikai, jausmai. Žmonės net bus pasiryžę mesti alinamus darbus dėl laisvesnio gyvenimo būdo, dėl aktyvesnio laisvalaikio, dėl bendravimo su vaikais. Juk arklys tempia jungą įkinkytas, pažabotas jėga, o jo prigimtis – laisvai laigyti su tabūnu . Nepažabojamą laukinį mustangą įsivaizduoju
tikrai ne garde. Ir žmonės pasiskirstys – vieni degs laisva kūryba, o kiti temps jungą su skaudžiais pakinktais.

Kinams Arklys - džiaugsmo, ambicijų, norų išsipildymo, šeimyninių vertybių simbolis. Europiečiai Medinį Arklį pažįsta iš Trojos mito. Jame pasislėpę Odisėjaus kariai lengvai pateko į miestą ir jį užkariavo, apiplėšė.

Išties Europos miestuose daug kur galias valdyti mėgins įvairūs “mediniai arkliai”. Nuo vasaros pasaulyje ims daugėti gatvės demonstracijų ir viešų ugningų protestų. Ypač suaktyvės prancūzų, italų jaunimas, rusų politinės partijos. Protestai bus nukreipti prieš antiekologinius veiksmus, prieš kriminogeninę aplinką, prieš įgaliojimų viršijimus. Įtampų pikas – 2014 lapkritis, gruodis, 2015 vasara.

Kas šiemet vyks su dangaus kūnais?

2014-aisiais vyks 2 Saulės ir 3 Mėnulio užtemimai. Pirmasis Saulės užtemimas – balandžio 29 d. – Tauro ženkle sustiprins materialius instinktus, energija bus nukreipta į šeimos gerbūvį, artimųjų poreikių tenkinimą, namų statybas ir remontus, turto ir Žemės apsaugą.

Lietuvoje šio užtemimo veikiamas pavasaris bus kaip niekad emocionalus, politizuotas, stiprės bendruomenės, vardan finansinio stabilumo gretas suglaus esamos politinės partijos, bus atmetami naujokai ir radikalai, palaikomi seniai žinomi veikėjai.

Spalio 24 d. Saulės užtemimas vyks Skorpione ir jis veiks priešingai - kaip aistros proveržiai - stums mus link radikalių permainų, motyvuos veikti nedelsiant. Jis suteiks daugiau galių moterims valdžioje. Lietuvoje kursis smulkieji verslai, bus daug persikraustymų, įkurtuvių, kovų dėl žemės ar nuosavybės, lemtingų įvykių šeimoje, iš pagrindų keičiančių įprastą sanklodą. Suaktyvės ir vietos mafija, tai skatins dar labiau susirūpinti vaikų apsauga. Galimos ir gamtinės anomalijos – įgriuvos, pavojingi vandens pakilimai-nuslūgimai, ribiniai temperatūrų svyravima.

Praėjusiais Gyvatės metais aplinkybės buvo palankesnės išsimokslinusiems, turintiems ilgametę patirtį, lankstiems ir komunikabiliems žmonėms. Kam palankesni bus Arklio metai?

Pirmoji pusė palankesnė senamadiškiems, atsargiems, emocionaliems kolektyvistams, apsidraudėliams, taip vadinamiems Mėnulio žmonėms. Šie labiau vertina dvasines vertybes, turi tvirtą užnugarį ir socialines garantijas, vengia bet kokios rizikos, gina praeitį.

O štai po liepos 26 d., kai Jupiteris pereis į Liūtą, sėkmė atsigręš į kūrybinius, savavalius, savimi pasitikinčius drąsuolius, kurie nebijo pokyčių ir kliūčių, valdo aplinkybes, rizikuoja, skina kelius pažangai. Užtat atsakingiems, vertinantiems patirtį, paveldą ir įdirbį, sistemų šalininkams, sąžiningiems rimtuoliams ir tradicionalistams teks trauktis iš kelio ryškiems lyderiams.

Kuriems Zodiako ženklams 2014-ieji bus išskirtiniai?

Pirmą pusmetį Visatos galios palankesnės Vandens ir Žemės ženklams – Žuvims, Vėžiui Skorpionui. Jiems seksis meilėje, santuokoje, jie bus paklausiausi, t.y. turės palankiausias aplinkybes plėtotei, įtakoms.

Šiuo periodu profesijoje, karjeroje laimės kūdikiai bus Svarstyklės, o finansuose – Vandeniai, Dvyniai. Vėliau profesinė sėkmė atsigręš į Skorpionus, neturinčius praeities pražangų, o finansiniuose reikaluose seksis savarankiškiems Ožiaragiams ir kūrybingiems Vėžiams.

Antrą pusmetį Jupiteris, perėjęs į Liūto ženklą, pamalonins dovanomis Ugnies stichijos ženklus. Visuotiniai numylėtiniai taps Liūtai. Jie diktuos madas, skins pagrindinius prizus ir nurungs konservatyvias jėgas, varžančias žmogaus kūrybines galias.

Avinus pagaus aistra, jie degs kūryboje ir meilėje, bus labiausiai pageidaujami svečiai renginiuose, ir gyvenimu mėgausis iki pat 2015-ųjų rudens.

Šauliai, išgyvenę psichologinius lūžius ir išsivadavę iš menkavertiškumo rato, antrą pusmetį panirs į studijas, leisis į keliones, jų patirtis sulauks pripažinimo, bus įvertinta aukso medaliais ar kitaip įamžinta. Profesinėje srityje nuo liepos mėnesio pagaliau prasidės spartus augimas Taurams, taip pat smarkiai pagerės ir jų šeimos gerbūvis.

www.horoskopas.lt/

****
Atsakykite į klausimus, ir vienam jūsų (išrinktam burtų keliu) padovanosime pusmečio žurnalo „Moteris“ prenumeratą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis