Horoskopas vasario 21-28: savaitė - tikras išbandymas!

Suimkite save tvirtai į rankas, ir taip būkite, kol baigsis savaitė.

BENRA PROGNOZĖ

Tik tokiu būdu jums pavyks išvengti klaidų, išvengti neapgalvotų, karštakošiškų veiksmų, išlaikyti gerus santykius su aplinkiniais, su tais, kurie jums brangūs. Šio laikotarpio pradžia bus it tikras išbandymas, sunkumai gali laukti visose gyvenimo sferose, tačiau labai nepergyvenkite – pamažu viskas susitvarkys, svarbu neprarasti tikėjimo sėkme.

Kiek įmanoma, stenkitės vengti svarbių permainų gyvenime (išimtis – situacijos, kurios vers grįžti į praeitį). Jei aplinkiniai laukia kažin kokio jūsų sprendimo, tempkite laiką, vėl ir vėl pasverkite visus “už” ir “prieš”, po krupelytę rinkite informaciją, nes tai gali būti labai svarbios ir reikšmingos detalės.

Bet kokias išvykas, net ir netolimas, verčiau planuokite po kelių dienų. Nepakilkite iš vietos, kol neįsitikinsite, kad pasiėmėte viską, kas būtina, ir užbėgote už akių visoms galimoms negandoms.

Rekomenduojama šią savaitę nepersivalgyti, tačiau ir badauti nereikia. Kalbant apie sveikatą, grožį, mitybą, sportą šią savaitę reikia laikytis aukso viduriuko: pernelyg didelės pastangos gali turėti nemalonių pasekmių.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams astrologas rekomenduoja atnaujinti ir stiprinti dalykinius santykius bei sąjungas. Bet darbe nereikėtų užsibrėžti pernelyg sunkių uždavinių, kadangi, įspėja žvaigždės, jūsų čia laukia apgaulė arba nusivylimas. Jūs turite pasiruošti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Vandeniams prasideda puikus metas - jis palankus aktyviai profesinei veiklai, kūrybiniams ieškojimams. Bet būkite atsargūs, kadangi sėkmė gali nusigręžti nuo jūsų, ir viskas nueis šuniui ant uodegos. Ruoškitės priimti svarbius sprendimus, kad išvengtumėte konflikto su giminaičiu. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Žuvims astrologas pataria vengti susitikimų su vyresnybe. Mat jūsų savitarpio supratimo rodiklis dabar yra lygus nuliui, o neatsargūs žodžiai gali tik pabloginti situaciją. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad jus gali apgauti partneriai. Be to, galimi konfliktai su artimais žmonėmis. Palanki diena - trečiadienis.

Avinams tikriausiai teks leistis į tolimą kelionę. Astrologo nuomone, tai gali būti ilga komandiruotė į užsienį arba išvyka į susitikimą su kolegomis ir partneriais, dirbančiais svečiose šalyse. Pasirūpinkite savo sveikata - jai gali atsiliepti tolimi skrydžiai. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Komerciniai sumanymai žada Jaučiams didelę sėkmę. Jūs labai lengvai rasite bendrą kalbą su verslo partneriais, o su jais sudarytos sutartys jums bus pelningos. Santykiuose su mylimais žmonėmis galimi nedideli nesusipratimai, bet konfliktas nekils. Sėkminga diena - trečiadienis.

Iš visko sprendžiant, Dvyniai turės ieškoti naujų pajamų šaltinių ir peržiūrėti savo finansinius planus, kad išsaugotų materialinę gerovę. Bet dėl to neverta nusiminti, kadangi žvaigždės mano, jog jūs pasieksite nemažų komercinės veiklos laimėjimų. Palankios dienos - pirmadienis ir šeštadienis.

Valstybinėje įstaigoje dirbantys Vėžiai pelnys vadovų padėką - jie deramai įvertins jūsų rimtumą, susikaupimą ir drausmingumą. Komersantai turėtų sudaryti seniai planuojamą sandorį su partneriais iš užsienio šalių - jo sėkmę žvaigždės jums garantuoja. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Liūto ženklo atstovus nuolat lydės finansinė sėkmė. Astrologas mano, kad jums pavyks rasti patikimų partnerių ir sudaryti tvirtas sąjungas. Savaitė tinka naudingoms sutartims pasirašyti, visi projektai bus sparčiai įgyvendinami, todėl išnaudokite šį palankų metą. Sėkmingos dienos - penktadienis ir sekmadienis.

Mergelėms kitą savaitę seksis visose veiklos sferose. Astrologo nuomone, jūs galite drąsiai realizuoti visus seniai numatytus planus. Spręsti įvairius klausimus jums padės artimi žmonės ir bendradarbiai. Su jų pagalba jūs galėsite įgyvendinti visus sumanymus. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Svarstyklės galės realizuoti visus savo planus, jeigu pasijus esančios atsakingos ir visagalės padėties šeimininkės. Tiesa, astrologas įspėja, kad reikėtų blaiviai vertinti savo galimybes, kitaip pernelyg didelis atkaklumas ir siekimas dominuoti gali sukelti konfliktą su aplinkiniais, o šiuo metu jis visai nereikalingas. Sėkminga diena - antradienis.

Įtempta savaitė laukia Skorpionų. Čia pirmiausia omenyje turima profesinė veikla. Naujos darbovietės paieškos arba mėginimai pagerinti savo tarnybinę padėtį kol kas neduos rezultatų. Todėl žvaigždės jums rekomenduoja atidėti šiuos ketinimus vėlesniam laikotarpiui. Po šiuo Zodiako ženklu gimę verslininkai turėtų vengti net ir menkiausios rizikos. Sėkminga diena - trečiadienis.

Šauliams pavyks gerokai išplėsti savo dalykinius ryšius - giminės supažindins jus su naudingais ir įtakingais žmonėmis. Skirkite reikiamą dėmesį šiems kontaktams, kadangi ateityje jie jums padės pasiekti reikšmingų profesinės veiklos laimėjimų. Sėkmingos dienos - penktadienis ir sekmadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis