Horoskopas iki kovo 6 d.: emociškai nestabili savaitė

Net patys ramiausi ir labiausiai pusiausvyrą išlaikantys žmonės pasiduos momentinėms nuotaikoms ir iškrės naujų neapgalvotų poelgių.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoji periodo pusė – prieštaringų norų laikas. Tuo metu daugeliui kils minčių mesti pradėtus darbus ir principingai imtis kažko naujo. Atminkite: taip pasielgę prarasite sąjungininkus, kurie jums gali būti labai naudingi.

Šis metas - ir naujų romanų pradžia. Tiesa, daugumos jų ateitis nebus sėkminga, atneš daugiau nerimo ir liūdesio nei džiaugsmo. Šeimos žmonėms šis laikas taip pat bus sudėtingas, paaštrės kažkada buvusios ir neišspręstos problemos, taip pat atsiras naujų pretekstų ginčams.

Savaitės viduryje teks persiorientuoti – tuo laikotarpiu iškils sunkumų, kurius žutbūt reikės įveikti, ir svajoms bei fantazijoms laiko nebeliks. Būtina labai tvirtai stovėti ant žemės. Tačiau blaiviai mąstančius, praktiškus žmones, net cinikus lydės didelė sėkmė.

Periodo pabaigoje atsiveria galimybės susitaikyti, atkurti santykius, išspręsti konfliktus. Tai labai konstruktyvus metas, kurį galima išnaudoti sprendžiant bet kokias asmenines problemas.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę turėtų iki minimumo apriboti savo pareigas. Tačiau pasistenkite išvengti vadovybės kritikos: gadinti santykių su vyresnybe tikrai neverta, kadangi tai gali sutrukdyti įgyvendinti jūsų planus, susijusius su naujo posto užėmimu arba nauju įdomiu darbu. Verslininkus gali apgauti partneriai, todėl, jeigu tai įmanoma, atidėkite svarbias komercines operacijas vėlesniam laikotarpiui. Jums palankios savaitės dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Vandenis kitą savaitę turės labai taktiškai ir diplomatiškai vesti derybas su verslo partneriais. Labai rimtai pažiūrėkite į būsimus susitikimus, kadangi jų metu sudarytos sutartys jums turėtų būti itin svarbios ir pelningos. Jaudinantys įvykiai jūsų laukia meilės fronte. Astrologas negali tiksliai pasakyti, kas atsitiks: ar nutrauksite santykius su dabartiniu partneriu, ar užmegsite naują audringą romaną. Vienaip ar kitaip, visa tai jums išeis į naudą. Sėkmingos ateinančios savaitės dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Kitą savaitę Žuvys turės ieškoti trūkstamų lėšų savo dalykiniams planams realizuoti. Jūs turėsite pasirinkti partnerius, parengti bendradarbiavimo su jais schemą. Darbe būkite atidūs kolegoms: jie jus laiko globotoju ir pedagogu, todėl padėkite jiems savo patarimu. Asmeniniame gyvenime būkite atsargūs: negalima strimgalviais pulti į jausmų ir meilės nuotykių akivarą. Sėkminga daugeliu atžvilgių ateinančios savaitės diena bus antradienis.

Avinai kitą savaitę išspręs daugelį profesinės veiklos problemų slapto globotojo dėka. Kaip tik jis suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis, kad galėtumėte pasiekti užsibrėžtus tikslus. Palankus visais atžvilgiais laikotarpis prasideda tiems Avinams, kurie užsiima komercine veikla. Jūsų laukia nauji įdomūs susitikimai ir pažintys. Tiesa, nereikėtų pamiršti atsargumo, kitaip jus gali apgauti artimas žmogus. Sėkmingos ateinančios savaitės dienos jums bus trečiadienis ir šeštadienis.

Jaučių sėkmė visą ateinančią savaitę tiesiogiai priklausys nuo sugebėjimo analizuoti situaciją ir laiku imtis ryžtingų veiksmų. Valstybės tarnautojams astrologas pataria pasiruošti svarbiam vyresnybės įpareigojimui. Tie, kurie užsiima komercija ir verslu, realizuos naudingą užsakymą arba gaus viliojantį pasiūlymą dalyvauti bendrame projekte. Bet jeigu jūs norite, kad jus lydėtų sėkmė, turite rimtai padirbėti, kitaip susidursite su netikėtomis kliūtimis. Sėkminga diena - antradienis.

Ateinanti savaitė ne visai palankiai klostysis tiems Dvyniams, kurie užsiima komercine veikla. Sėkmė nusigręš nuo jūsų, todėl kontaktai su partneriais bus įtempti, o rezultatai nepateisins sąnaudų. Tą patį galima pasakyti ir apie valstybės tarnautojus: netikėkite vyresnybės pažadais, kad būsite paskirti į aukštesnį postą arba gausite didesnį darbo užmokestį. Bet tramdykite savo emocijas, kad darbe nekiltų konfliktas, kurio padariniai būtų nepageidaujami. Palankios dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Vėžiai kitą savaitę galės atnaujinti dalykinius ir draugiškus santykius su bendradarbiais. Bet darbe neužsibrėžkite didžiulių uždavinių, kadangi, kaip įspėja astrologas, jus gali apgauti. Pasiruoškite netikėtiems susitikimams su bičiuliais arba artimais žmonėmis. O štai svaigių meilės nuotykių reikėtų vengti, kadangi jų padariniai gali būti neprognozuojami. Jums palankiausios ateinančios savaitės dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Ateinančią savaitę Liūtams atsivers nemažai naudingų perspektyvų. Jūsų neeiliniai organizaciniai sugebėjimai ir mokėjimas racionaliai paskirstyti laiką teigiamai atsilieps darbo rezultatams. Didelę sėkmę žada įvairios komercinės operacijos tiems Liūtams, kurie mėgina savo jėgas verslo srityje. Dangaus šviesulių išsidėstymas darys teigiamą poveikį jūsų asmeniniam gyvenimui. Meilės fronte jūsų laukia daugybė malonių staigmenų, kurias ruošia artimas žmogus. Jums bus sėkminga visa savaitė.

Ateinanti savaitė bus labai svarbi Mergelėms. Astrologo nuomone, jūs galite užimti kur kas aukštesnį postą. Bet ir atsakomybė bus didesnė. Pademonstruokite visą savo žavesį ir atkakliai dirbkite, jeigu norite pasiekti gerų rezultatų. Bus sėkmingi visi ekonominiai projektai, išsiaiškinsite santykius su skolininkais, rasite naudingų kreditorių ir verslo partnerių. Palankios dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Svarstyklėms ateinanti savaitė - meilės, dovanų ir pirkinių metas. Sėkmė lydės menininkus, maloniai bendrausite su intelektualų elitu. Astrologas įspėja apie galimas transporto problemas - pasirūpinkite savo automobiliu, pasistenkite, kad būtų atlikta jo profilaktinė apžiūra. Žvaigždės žada sėkmę ir verslininkams, ir valstybės tarnautojams. Fortūna lydės Svarstykles ir asmeniniame gyvenime. Palanki diena - trečiadienis.

Skorpionams astrologas pataria kitą savaitę nekonfliktuoti su vadovybe, kadangi visos aplinkybės dabar jums yra priešiškos. Visiškai suprantamas jūsų nenoras vaidinti antraeilius vaidmenis gali suerzinti viršininką ir atsiliepti jūsų padėčiai. Kad šito išvengtumėte, būtų geriausia, kaip pataria astrologas, kuriam laikui atitrūkti nuo darbų ir pagalvoti apie ateities planus. Tam tinkamiausias laikotarpis - savaitės pabaiga, o ypač - šeštadienis.

Šauliai kitą savaitę spręs klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu ir naujų verslo projektų realizavimo pradžia. Tai pareikalaus maksimalaus jūsų susikaupimo ir santūrumo. Pasistenkite padaryti visa, kad nepratrūktų neigiamos emocijos. Asmeniniame gyvenime turite išanalizuoti praeities klaidas ir pagalvoti apie ateitį. Ateinančią savaitę bus patikrintas jūsų meilės patikimumas. Pasistenkite daugiau laiko skirti mylimam žmogui, tai padarys jums teigiamą poveikį. Sėkmingiausia bus savaitės pabaiga - penktadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis