Astrologė Rima: kodėl šį pavasarį visiems prireiks blaivaus proto

Prognozė visam pavasariui.

Retrogradinio Marso periodas šiais 2014 metais tęsis nuo kovo 1 d. iki gegužės 20 d.

Marsas kas 22 mėnesius keičia savo judėjimo kryptį, retrogradinėje fazėje išbūdamas apie 80 dienų. Tokiu laiku visi procesai sulėtėja, aktyvumas krenta, tikslo siekimui gali neužtekti jėgų ir energijos.

Bandymas forsuoti įvykius arba didinti spaudimą neatneša laukiamo rezultato arba dar labiau pablogina padėtį. Netgi rodos sėkmingai pradėti darbai stringa, iškyla įvairiausios kliūtys, trukdančios užsiimti svarbiausiais reikalais.

Problemų gali atsirasti tiek daug, kad būsim priversti užsiimti visai ne tuo, ką buvom suplanavę. Tai gali sukelti susierzinimą ir sumaištį. Ieškodami išeities iš susidariusios situacijos galime pulti iš vieno kraštutinumo prie kito, netgi prarasti susidomėjimą pradėtais darbais.

Tokiu laiku dažnai krenta libido, atsiranda apatija, nepasitenkinimas savimi ir aplinkiniais, prisimenamos senos nuoskaudos, dėl to gali kilti daug ginčų ir pykčio. Gali pradėti aktyviai reikštis konkurentai ir priešai.

Retrogradinio Marso metu reikia ypatingai būti atsargiems su technika, ginklais, judančiais mechanizmais. Galimi jų gedimai ir sutrikimai. Jeigu tokiu laiku technika buvo pagaminta ar suremontuota, tai vėliau joje galime atrasti nemažai defektų, kurie buvo padaryti dėl aplaidumo ar neatidumo.

Tokiu laiku nerekomenduojama vykti į keliones, nes gali atsitikti įvairiausių trukdžių kelyje, avarijų, ko pasekmėje – traumos, žaizdos, chirurginės operacijos.

Tokiu laiku svarbu visiems stengtis išlikti budriems, atsargiems, šalto proto, blaiviai mąstantiems, susikaupusiems, kantriems, nes bet kokia agresija gali atsisukti į tuos kas bandys ją provokuoti.

Teismų procesai, kurie bus pradėti retrogradinio Marso metu, nesibaigs pergale.

Tačiau retrogradinis Marsas suteikia galimybę grįžti prie nebaigtų, atidėtų darbų, į kuriuos požiūris jau bus visiškai kitoks.

Retrogradinis Marsas labai stipriai įtakos tuos, kurių gimimo horoskope Marsas yra prie Ascedento ar Meridiano, Avine, Skorpione, Ožiaragyje arba buvo retrogradinis gimimo metu.

Retrogradinio Marso metu nerekomenduojama:
* pradėti darbinę veiklą,
* vykti į kelionę,
* rengti sporto varžybas,
* pirkti ar remontuoti automobilį, įvairiausius mechanizmus ar buitinę techniką,
* pradėti remontą ar statybas.

Retrogradinio Marso metu rekomenduojama:
* atsikratyti visu tuo, kas paseno ir nusidėvėjo,
* pabaigti seniau pradėtus darbus,
* grįžti prie ankstesnių įdėjų ir projektų, peržiūrėti juos iš naujo.

Visiems linkių ištvermės ir šalto proto.

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis