Astrologė Rima: Venera Vandenyje - laukia perversmas jausmų pasaulyje

Venera po ilgo, net 4 mėnesius trukusio tranzito Ožiaragiu, įžengs į Vandenio zodiako ženklą. Venera Vandeniu keliaus nuo 2014 kovo 5 d. iki balandžio 5 d.

Po jausmų atšalimo, nepasitenkinimo savo partneriu, užsispyrimo laikotarpio pagaliau  atsiras noras bendrauti, galėsime naujai pažvelgti į save ir į šalia esantį savo partnerį.

Veneros tranzito metu per Vandenį tampame draugiškesni, geranoriški, diplomatiški, lengvai užmezgame pažintis, ieškome tų, su kuriais galėtume pasidalinti bendrais interesais. Bendraujant intelektualiai galime susidomėti įdomiu, neretai neeiliniais gebėjimais apdovanotu, turinčiu neįprastą profesiją žmogumi.

Neretai tokio tranzito metu gali įsiliepsnoti "meilė iš pirmo žvilgsnio" arba "atsiverti akys", ir žmogus, kuris visada buvo šalia ir kurį mes laikėme draugu, gali sužadinti visiškai kitus, ne vien tik draugiškus, bet ir gilesnius jausmus.

Skaitomiausi straipsniai:
- Kodėl vieni sensta greičiau, kiti - lėčiau? Kas tai lemia? Atsako specialistė
- Grūdų dieta - ir svoris krenta, ir ligos traukiasi
- Ruošiamės Užgavėnėms - 5 blynų receptai

Jeigu meilė, prasidėjusi šio tranzito metu, nesujungė bendrus interesus turinčius žmones, tai užsiliepsnojusi karštai ji gali greitai užgęsti, palikdama tik ryškų pėdsaką jūsų širdyje. Jausmai tokiu metu intensyvūs, emocingi, galintys sudrebinti sielą iki gelmių ir apversti gyvenimą. Dėl naujų potyrių žmonės būna pasiruošę bet kokioms avantiūroms.

Pasitaiko, kad tokio tranzito metu įsiliepsnoja "keista meilė" iki beprotybės. Žmogus gali suvokti tokios meilės griaunančią jėgą, bet nieko su tuo padaryti negali, elgiasi neprotingai, dažnai šokiruojančiai, neadekvačiai, netgi gali išgąsdinti tą, į kurį ta meilė nukreipta. O nesulaukus atsako, tokia meilė gali pavirsti pavydu, greitai išgaruoti ir virsti visišku abejingumu.

Venera Vandenyje labai palanki kūrybingiems žmonės. Įsimylėję jie tokio pakilimo metu gali sukurti šedevrus.

Tokiu laiku atsiranda tikimybė padidinti pajamas - dėl bendradarbiavimo, draugų, sponsorių ar mecenatų. Netikėtai galime sulaukti labai perspektyvaus darbo pasiūlymo.

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis