Horoskopas kovo 6-13: kuri diena bus sėkmingiausia?

Pirmosiomis laikotarpio dienomis mąstysite apie tai, kas galėjo nutikti, bet kažkodėl neįvyko.

BENDRA PROGNOZĖ

Tai – apmąstymų apie praleistas galimybes, padarytas klaidas ir negailestingos savikritikos laikas. Tačiau nežiūrint to dauguma žmonių praėjusius įvykius pieš šviesiomis spalvomis, o va dabartį – itin tamsiomis. Todėl turės neobjektyvų vaizdą.

Noras atsigriebti už praleistas galimybes bet kokia kaina vers imtis abejotinų projektų, darbų, rizikuoti tuo, kas buvo nelengvai sukurta. Aukštesniems asmenims šiuo laikotarpiu gresia įsipainioti į asmeninių ir profesinių interesų, emocijų ir sveiko proto konfliktus

Periodo vidurys jau bus ramesnis, turėsite galimybė sutvarkyti ir reikalus, ir savo mintis. Tai tikslių ir protingų apmąstymų, teisingų įžvalgų, vaisingo darbo laikas. Pavyks organizuoti daugumą reikalų, kurių tik imsitės. Svarbu teisingai įvertinti savo galimybes – tai padės išvengti tuščių vilčių, ir nusivylimo.

Savaitės populiariausi:
- Apie tuoktuves pranešę R. Valiukaitė ir R. Cicėnas: norėjome pažiūrėti, kaip veikia
- Kaip aš padidinau mažą virtuvę
- Ką reikia žinoti apie ilgalaikį nagų lakavimą? Atsako specialistė.

Laikotarpio pabaiga susijusi su nedidele sėkme, kuri, kad ir ne itin svarbi, suteiks pasitikėjimo savimi, leis optimistiškai pažvelgti į pasaulį. Šiomis dienomis daugumos laukia permainos asmeniniame gyvenime, mat žmonės pradės suvokti savo norus ir tikslus, kurie iki šiol glūdėjo tik pasąmonėje.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai turėtų daugiau dėmesio skirti verslui - nepriimkite jokių pasiūlymų, kadangi jūsų padėtis čia labai nestabili. Jeigu norite palaikyti emocinę pusiausvyrą, tai kuriam laikui atsisakykite bet kokios kolektyvinės kūrybos. Sėkminga diena - sekmadienis.

Vandenių ateinančią savaitę laukia susitikimas, kuris, kaip mano astrologas, gali būti jums lemtingas ir atverti karjeros perspektyvas. Daugiau dėmesio skirkite asmeniniam gyvenimui, bet svarbiausia - venkite kvaitulingų istorijų ir nuotykių meilės fronte, kadangi tai sudarys nemažai problemų santykiuose su jūsų antrąja puse. Palanki diena - trečiadienis.

Žuvys kitą savaitę turėtų skirti įvairioms socialinėms ir visuomeninėms problemoms. Rimtai pažiūrėkite į jas, kadangi kaip tik jūs galite rasti optimalų sprendimą. Dėl to, mano astrologas, jūs tapsite savotišku traukos centru ir pelnysite aplinkinių pagarbą. Palankios dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Avinų kitą savaitę laukia pažintys su naujais darbo kolektyvais ir verslo partneriais. Astrologas žada, kad netrukus šie kontaktai leis smarkiai padidinti pajamas. Tiesa, jums teks atsisakyti savo nuolatinio troškimo būti visiškai savarankiškiems. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Jaučiams ateinanti savaitė žada daugybę pažinčių ir susitikimų. Astrologas jums pataria būti išrankiems, kadangi naujos informacijos perteklius gali suvaidinti ir neigiamą vaidmenį. Reikia analizuoti situaciją ir savo santykius su aplinkiniais. Ko gera, vertėtų šiek tiek apriboti žmonių, su kuriais bendraujate, ratą. Palanki diena - antradienis.

Dvyniai tikriausiai konfliktuos su savo vyresnybe. Negadinkite sau nuotaikos ir neteikite didelės reikšmės nesutarimams su vadovybe. Astrologo nuomone, jie bus trumpalaikiai ir neturės skaudesnių padarinių jūsų karjerai. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Vėžiams astrologas nepataria sieti ateinančių dienų su naujais sumanymais ir planais, kadangi žvaigždės rodo, jog visi projektai bus nerealūs ir neperspektyvūs, o pernelyg didelė įtampa gali pakirsti jūsų nervus. Artimiausiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite savo piniginei ir venkite nereikalingų išlaidų. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Liūtai teisingai pasielgs, jeigu skirs ateinančią savaitę mėgstamam kūrybiniam darbui. Žinoma, nereikia pamiršti ir kasdienių reikalų, bet astrologas mano, kad jie gali šiek tiek palaukti. Jums dabar svarbiausia - nepražiopsoti galimybės atskleisti savo profesinius sugebėjimus. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Mergelė turės puikią galimybę palypėti karjeros laiptais ir pasiekti įspūdingų rezultatų verslo srityje. Jūsų mokėjimas rasti teisingus sprendimus ir draugų bei partnerių parama padės sudaryti prielaidas būsimam finansiniam šuoliui. Bet jūs patys turėtumėte susilaikyti nuo bet kokių investicijų. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Svarstyklių laukia įtempta savaitė. Verslininkai vis susidurs su sunkumais ir patirs nuostolių. Vis dėlto astrologas jus ragina nė minutei nepasiduoti aplinkybių valiai. Tikriausiai reikėtų palaukti geresnių laikų, pergrupuoti jėgas, o po to užbaigti visus numatytus darbus. Palanki diena - sekmadienis.

Skorpionai turėtų suaktyvinti savo veiklą profesinėje sferoje. Čia, astrologo nuomone, jūsų laukia kelionės, susitikimai, nauji kontaktai ir darbai, kurie darys teigiamą poveikį jūsų karjerai. Nusiteikite priimti rimtus sprendimus. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Šauliai turės galimybę įgyvendinti savo profesinius sumanymus. Panaudokite visus savo organizacinius sugebėjimus ir mokėjimą racionaliai paskirstyti laiką. Tai galiausiai teigiamai atsilieps darbo rezultatams. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis