Horoskopas kovo 13-20: situacija gerės sulig kiekviena diena

Savaitė nebus paprasta.

BENDROS PROGNOZĖS

Džiugina tik tai, kad teigiamų tendencijų įtaka stiprės su kiekviena diena, ir laikotarpio pradžioje padarytas klaidas vėliau pavyks nesudėtingai ištaisyti.

Laikotarpio pirmosiomis dienomis aktyvumas bus itin žemas, dėl to lėtai eis darbai, strigs reikalai. Darbus į šoną atidėlios net tie, kurie paprastai su jais susidorodavo per rekordiškai trumpą laiką. Šiomis dienomis patariama būti ypač atsargiems bendraujant – žvaigždės perspėja, kad naujais pažįstamaisiais pasitikėti neverta.

Kaip jau sakėme, situacija pamažu gerės. Iš pradžių pasitaisys situacija finasinėje sferoje, paskui pagerės atmosfera ir darbiniuose santykiuose, moksle, o savaitgalį ims džiuginti ir asmeniniai santykiai.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:
- Žuvų ir greipfrutų dieta palanki ne tik kūnui, bet ir odai
- Krienai - ir vaistas, ir maistas
- Eksperimentas: 5 dalyviai ryžosi kardinaliems grožio pokyčiams

Periodo pabaiga, tiesa, gali būti gana sudėtinga, tačiau čia viską lems gebėjimas susitarti su žmonėmis, suprasti, ko iš jūsų laukia aplinkiniai, laiku prikąsti liežuvį.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę turėtų įgyvendinti seniai puoselėjamus planus. Aplinkiniai pasirengę jus visokeriopai paremti, galite tikėtis jų patarimų ir dėmesio. O darbe astrologas jums rekomenduoja elgtis santūriau, kadangi gali kilti nesutarimų su vadovybe, pasistenkite jų išvengti. Jums palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Vandeniai, iš visko sprendžiant, turės ieškoti naujų pajamų šaltinių ir peržiūrėti savo finansinius planus. Astrologas mano, jog jeigu jūs jau dabar pradėsite galvoti apie tai, jums ateityje pavyks išsaugoti materialinę gerovę. Sėkmingai spręsite visus klausimus, susijusius su nekilnojamojo turto pirkimu ir pardavimu. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Žuvys darbe pateks į vyresnybės akiratį. Ji atkreips į jus dėmesį, deramai įvertins jūsų rimtumą ir darbštumą. Apskritai tarnyboje ateinančiomis dienomis bus ir teigiamų, ir neigiamų tendencijų, todėl niekuo nesistebėkite, ypač - permainingomis vadovų nuotaikomis. Sėkminga diena - antradienis.

Avinai per šį laikotarpį galės įgyti labai patikimų verslo partnerių ir atlikti su jais kelias komercines operacijas, kurios maloniai nustebins savo finansiniais rezultatais. Be to, sėkmingai įgyvendinsite visus sumanymus, susijusius su visiškai naujos veiklos pradžia arba jūsų dabartinio verslo plėtimu. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Verslu užsiimantys Jaučiai ateinančią savaitę gaus didelį pelną, jeigu sudarys sandorį su partneriais užsieniečiais. O tie iš jūsų, kurie neturi savo įmonės, irgi gali tikėtis finansinės padėties pagerėjimo, - jums šiek tiek padidins darbo užmokestį. Ir pačiu laiku. Palankios dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

Dvyniai ras garbingą išeitį iš kebliausių konfliktinių situacijų. Verslo sferoje laukia įtempta konkurencinė kova - partneriai stiprūs, elkitės atsargiai ir nepriimkite skubotų sprendimų. Suimkite save į rankas, ir tuomet, kaip teigia astrologas, jums seksis vesti net ir sunkiausias derybas. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Vėžiams ateinančios septynios dienos - tinkamas metas sporto pratyboms, užsienio kalbų studijoms, kūrybinei veiklai ir naujoms pažintims. Vieniši šio ženklo atstovai tikriausiai pagaliau sutiks savo antrąją pusę. Tai duos pradžią naujiems rimtiems santykiams. Jums palankios dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Liūtai turėtų sutelkti savo dėmesį karjeros ir verslo plėtimo klausimams. Kad pasiektumėte teigiamų rezultatų šiose sferose, patraukite į savo pusę įtakingus žmones. Kreipkitės į aukščiausius viršininkus ir neabejokite - jie neatsisakys jus pagloboti. Sėkmingos dienos - penktadienis ir sekmadienis.

Mergelės galės smarkiai pagerinti savo materialinę padėtį - tai padaryti leis papildomas uždarbis, susijęs su jūsų profesine veikla. Jeigu norite kopti karjeros laiptais, pasistenkite užmegzti santykius su įtakingais ir autoritetingais žmonėmis. Jums palankios dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Svarstyklės turėtų paprašyti vyresnybę geriau apmokamų pareigų. Astrologo nuomone, jūs tikrai gausite aukštesnį postą, kadangi žvaigždės dabar palankiai žiūri į karjeros klausimų sprendimą. Verslininkams astrologas pataria susilaikyti nuo bet kokių investicijų, kadangi čia galite patirti nesėkmę. Palankios dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Skorpionai turi atidžiau žiūrėti į savo tarnybines pareigas, kadangi netinkamas jų atlikimas gali sukomplikuoti santykius su kolegomis ir vyresnybe. Vienaip ar kitaip, verčiau iš anksto nusiteikite išklausyti nemalonias vadovybės pastabas savo adresu. Palankios dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Šauliams ateinanti savaitė suteiks gerą šansą įrodyti kolegoms ir bendradarbiams savo pranašumą. Nė vienas iš jų neišdrįs imtis atsakingo vadovybės įpareigojimo, o jūs puikiai jį atliksite. Aplinkinių komplimentus vertinkite santūriai, pataria astrologas, nepamirškite, kad išpuikimas nieko gero neduos. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis