Horoskopas kovo 20-27: būkite atsargūs šią savaitę!

Atsakingiau priimkite bet kokius sprendimus šią savaitę, būkite atsargesni. Mažiau ar daugiau sudėtingos problemos gali iškilti visose gyvenimo situacijose, ir toli gražu ne visiems pavyks išlaikyti ramybę esant sudėtingoms situacijoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Būkite pasirengę rimtoms nenumatytoms išlaidoms, stenkitės susilaikyti nuo neplanuotų pirkinių.

Pirmosiomis šio laikotarpio dienomis ne kartą gelbės išradingumas, apsukrumas. Daugumai gims gerų idėjų, kurios padės išsikapanoti iš sudėtingos situacijos. Svarbu nepamiršti, kad turite patikimų sąjungininkų, kurie padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Antroji šio periodo pusė bus sudėtinga dėl nestabilaus emocinio fono. Net ir tiems, kurie paprastai lieka šaltakraujiški ir išlaiko pusiausvyrą, ne visada pavyks susilaikyti. Tuo metu konfliktai, tiek namuose, tiek darbe, kils kur kas dažniau nei įprastai, santykiai bus aiškinimasis bus audringas, menkavertis ginčas gali baigtis santykių griūtimi.

- R. Meilutytė: gal ne visai kaip bernas elgiuosi, bet labai mergaitiška irgi nesu
- I. Penkauskienė: supratau, kad laikas keisti gyvenimo būdą, atgauti fizinę formą
- Praktiški patarimai, kaip gerai nuvalyti langus

Vandeniai, iš visko sprendžiant, realizuos idėjas ir planus, kuriuos įgyvendinti anksčiau trukdė tam tikros kliūtys. Atsiras naujų globėjų, svarbią pagalbą suteiks artimieji. Darbe gali iškilti tam tikrų problemų, bet įtakingas asmuo jums padės jų išvengti. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir sekmadienis.

Žuvys jaus didelį pasitenkinimą dėl to, kad atsiras proga atskleisti visus savo kūrybinius sugebėjimus. Būkite atidesni artimiems žmonėms - žvaigždės įspėja, kad, bendraujant su bičiuliais ar giminaičiais, galimi konfliktai, kurių padariniai būtų labai skaudūs. Sėkmingos dienos - antradienis ir sekmadienis.

Avinai turėtų nesivelti į abejotinas avantiūras, besiribojančias su nusikalstamumu. Tokio pavojaus esama, ir net labai didelio, mano astrologas. Kad išvengtumėte tokių problemų, apribokite iki minimumo visus kontaktus, bendraukite tik su patikimais žmonėmis. Palanki diena - antradienis.

Jaučiams žvaigždės rekomenduoja pasirūpinti savo sveikata. Būtų naudingiausia kelioms dienoms pereiti prie griežtos dietos ir atsisakyti alkoholio. Darbe kitą savaitę elkitės apdairiau, neskubėkite atskleisti savo planų ir sumanymų. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Dvyniai turi visas galimybes palypėti karjeros laiptais, tik parodykite daugiau iniciatyvos ir sumanumo. Tuomet, astrologo nuomone, jūs tikrai pasieksite užsibrėžtą tikslą. Labai galimas dalykas, kad atsiras netikėtų pajamų šaltinių. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Vėžiams svarbiausia - elgtis ramiai ir santūriai, kad ir kokie sunkūs būtų išmėginimai. O jų, kaip teigia astrologas, bus pakankamai, pirmiausia - darbe. Jūs turėsite prisitaikyti prie naujos aplinkos. Tai susiję su paskyrimu į naują postą arba naujo viršininko atėjimu. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir antradienis.

Liūtai įgyvendins didžiausius ir ambicingiausius sumanymus. Labai galimas dalykas, mano astrologas, kad pagaliau pavyks realizuoti ir seniai puoselėjamus planus. Jūsų gyvenime atsiras įtakingų žmonių, kurie suteiks reikšmingą pagalbą. Fortūna bus ypač palanki kūrybinių profesijų Liūtams, dėstytojams ir namų šeimininkėms. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Mergelės pasieks didelių finansinių laimėjimų. Jūsų biudžetas, kaip teigia astrologas, lėtai, bet nepaliaujamai gerės. Šis laikotarpis taip pat tinka kontaktams su verslo partneriais užmegzti. Bendravimas su jais bus labai naudingas jūsų piniginei. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Svarstyklėms seksis tvarkyti visus piniginius reikalus, ir finansinės problemos jums neberūpės. Laikotarpis palankus sutartims pasirašyti, deryboms vesti. Svarbiausia - būkite pasirengę tučtuojau priimti sprendimus. Sėkmingos dienos - antradienis ir sekmadienis.

Skorpionai turėtų pagalvoti apie tai, kaip užmegzti ryšius su įtakingais asmenimis, nes tik su jų pagalba bus galima realizuoti visus jūsų kūrybinius sumanymus. Čia jums padės žvaigždės, todėl reikalingų žmonių parama beveik garantuota. Sėkminga diena - antradienis.

Šauliai pajus jėgų ir kūrybinių galių antplūdį. Būsite labai darbingi, galėsite pasiekti neregėtų laimėjimų. Jums taip pat seksis tvarkyti įvairius finansinius reikalus, todėl materialinė padėtis bus stabili. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Parašyk Redakcijai