Horoskopas 03.27-04.03: pagaliau sulaukėme sėkmės ruožo

Pasistenkite, kad pirmosios periodo dienos būtų maksimaliai produktyvios. Nes jos labiausiai tinka spręsti tiek profesines, tiek asmenines problemas.

BENDRA PROGNOZĖ

Be to, būtent šiuo metu galima sudaryti sandorius, išspręsti svarbius finansinius klausimus.

Laikotarpio vidurys – permainingas. Sąlyginai sėkmingas metas bus tiems, kurie apdovanoti intuicija ir geba jausti situaciją bei greitai reaguoti į permainas. O štai mažiau lankstesniems žmonėms bus sunkiau, jie gali susidurti su didelėmis problemomis.

Savaitės populiariausi straipsniai:
- Vėlyva motinystė: kaip nėštumas veikia moters sveikatą
- D. Kazlauskas: vos ją išvydęs, žinojau, kad vesiu
- Sparčiai populiarėjanti nuoga joga - ne tik sportas (VIDEO)

Periodo pabaiga taps tikru išbandymu tiems, kieno šeiminiai ar meilės santykiai buvo įtempti: visi senieji konfliktai atsinaujins, net gali pakvipti skyrybomis. Beje, ir harmoningi santykiai pajus neigiamų tendencijų įtaką, tad galimas šioks toks atšalimas.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams atsiras gera galimybė palypėti karjeros laiptais. Tik, astrologo nuomone, jūs turite daug dirbti, būti griežti ir reiklūs sau. Taip pat reikėtų daugiau dėmesio skirti meilės frontui: čia galimos nesėkmės ir nusivylimai, todėl neskubėkite pradėti dar vieno romano. Palankios dienos - ketvirtadienis ir šeštadienis.

Aplinkybės patikrins, ar Vandeniai pakankamai ryžtingi ir susikaupę. Kad išvengtumėte nesėkmių tarnyboje, jūsų veiksmai, susiję su darbu, turi būti griežtesni ir racionalesni. Priešingu atveju jums garantuotas konfliktas su vyresnybe, kurio padariniai bus gana skaudūs. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Žuvims seksis ieškoti papildomų pajamų šaltinių arba tvarkyti reikalus, susijusius su savo materialinės padėties gerinimu. Bet astrologas jums pataria būti išrankiems ir nesiimti visko iš eilės, jeigu jūs iš tikrųjų norite sustiprinti savo finansines pozicijas, o ne priešingai. Sėkmingos dienos bus trečiadienis ir sekmadienis.

Avinai netrukus supras, kad ateinančią savaitę galima pasiekti lemiamą persilaužimą. Tai, kuo jūs užsiiminėjote iki šiol, neteks savo prasmės, pasenusios idėjos pasitrauks į antrą planą, o prieš jus atsivers nauji horizontai. Visose jūsų gyvenimo srityse bus permainų į gerąją pusę. Palanki diena - šeštadienis.

Jaučių taip pat laukia įtemptas laikotarpis. Po profesinių nesėkmių jūs turėsite užgniaužti savo ambicijas ir persiorientuoti į kitą veiklos sferą. Neverta bijoti nežinomybės ir naujovių, kadangi viskas, kas vyksta - tik į gera, primena jums astrologas. Sėkmingiausia diena - penktadienis.

Dvyniai neturėtų pražiopsoti galimybės realizuoti savo kūrybinį potencialą, kurią jums suteikia planetos. Naudos duos susitikimai, keitimasis patyrimu ir įvairios konsultacijos. Verslininkai turi ieškoti partnerių ir parengti bendradarbiavimo su jais schemą, jeigu nori įgyvendinti savo planus. Palanki diena - penktadienis.

Vėžiai visą savaitę turės spręsti su darbu susijusias problemas. Naujos idėjos ir planai dabar bus atmesti, todėl net neverta jų siūlyti, verčiau užbaikite tai, ką jau seniai reikėjo padaryti, rekomenduoja astrologas. Tik atsikratę šios naštos jūs galėsite žengti į priekį. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Liūtams kitą savaitę atsivers geros perspektyvos papildomai užsidirbti. Astrologo nuomone, jūs turite aktyviai ieškoti naujo pajamų šaltinio. Čia jums pasiseks, jeigu bendrausite su žmonėmis, kurie gali ne tik kalbėti, bet ir priimti reikiamus sprendimus. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Mergelėms, kaip mano astrologas, metas rimtai pagalvoti apie karjerą: labai galimas dalykas, kad jums bus pasiūlytas aukštesnis postas. Tai būtų dėsningas visų jūsų pastangų rezultatas. Neatsisakykite naujų pareigų, kitaip jūsų tiesiog nesupras nei kolegos, nei vyresnybė, dedanti į jus dideles viltis. Palankios dienos - pirmadienis ir antradienis.

Gali sudužti Svarstyklių iliuzijos, susijusios su profesine veikla. Astrologas atkreipia jūsų dėmesį į tai, kad neverta nusiminti, jeigu nebūsite paskirti į aukštesnį postą, kurio tikėjotės. Tiesiog dar neišmušė jūsų valanda. Bet tai nereiškia, kad viskas baigta, priešingai - viskas priešaky. Sėkminga diena - sekmadienis.

Skorpionai išmėgins jėgas naujose veiklos sferose. Astrologo nuomone, jūs turėsite būti labai aktyvūs ir darbingi, kadangi gausite įdomių pasiūlymų. Galite pasiekti įspūdingų rezultatų. Sėkmingos dienos ateinančią savaitę - ketvirtadienis ir penktadienis.

Šauliai gali sėkmingai įgyvendinti visus sumanymus, susijusius su karjera arba išsilavinimu. Čia viskas klostysis jūsų naudai, todėl nekreipkite dėmesio į kai kuriuos galimus nesutarimus su vadovybe. Ateinančią savaitę jums taip pat seksis tvarkyti visus įprastus reikalus. Palankios dienos - antradienis ir trečiadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis