Astrologė Lilija: balandis - turbūt sudėtingiausias šių metų mėnuo. Mėnesio horoskopas

Balandis - vienas sudėtingiausių mėnesių šiais metais, nes jo metu mūsų laukiai net du užtemimai, sako astrologė Lilija Banaitienė.

BENDRA MĖNESIO PROGNOZĖ

Ir užtemimų poveikį žmonės labai jaučia, net dabar jau gali jausti. Pirmasis - Mėnulio užtemimas - vyks balandžio 15 d. Visi būsime nervingesni, jautresni, nepakantesni vienas kitam. „Tai jau jauntama - pykstasi įsimylėjėliai, patarimų į mane kreipiasi šeimos, gatvėse matau vis labiau sudirgusius žmones“, - sako astrologė.

Savaitės populiariausi tekstai:
- N. Statkutės, per metus numetusios 14 kg, patarimai
- Palmira: ant kokios rankos reikia mūvėti vestuvinį žiedą?
- Kaip lengvai sustangrinti pažastų sritį

Kitas bus Saulės užtemimas - balandžio 29 d. Gali padaugėti susirgimų. Lyg būtų negana, sunkumus didins piktųjų planetų - Plutono, Urano, Saturno - judėjimas. Neigiamos tendencijos bus juntamos tiek profesinėje, tiek asmeninių santykių plotmėse.

Saulė jau įėjo į Avino ženklą, ir tas mėnuo bus visiems sudėtingas, tačiau jautriausiai į jį reaguos Vandens ženklai - Žuvys, Vėžys, Skorpionas. Mažiausiai nestabilumo pajus tvirtai ant žemės stovintys Žemės ženklai (Ožiaragis, Jautis, Mergelė). Daugiausia - dėl karštų emocijų - prisidirbs Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys), po to jiems teks privirtą košę ir išsrėbti. Oro ženklai (Vandenis, Dvyniai, Svarstyklės) svyruos, mąstydami, kaip pasielgti, būtent dėl to jie lengviau ir ištvers tą sunkų periodą.

AVINAS

Meilė. Netrukus Meilės planeta Venera atkeliaus į Žuvų ženklą, ir tai atneš malonių išgyvenimų. Negalima teigti, kad Avinams atgims kažkokie jausmai. Jie bus, tačiau ne taip greitai, kaip norėsis šiam ženklui. Tiesiog reikia nusiteikti romantikai ir laukimui.

Darbas ir pinigai. Dėl tam tikros planetų padėties ir darbas nesiklostys taip greitai ir gerai, kaip norėtųsi. Todėl Avinams gali atrodyti, kad jų darbo tempai sulėtėjo. Logiška, kad nereikėtų tikėtis ir ypatingai didelių pajamų.

Sveikata. Balandžio mėnesį, kaip ir visada Avinams, reikia saugotis traumų, peršalimų - bus jautresni inkstai.

JAUTIS

Meilė. Šiame fronte ypatingų emocijų ar jų bangavimų neturėtų būti, tačiau jei Jautis įsimylės, viskas klostysis gerai. Kol jausmai įsivažiuos, Jautis ramiai ir kelis mėnesius gali palaukti.

Darbas ir pinigai. Kaip ir visiems strigs darbo projektai, netrūks problemų. Todėl rekomeduojama šo ženklo atstovams užbaigti senus darbus, nesiimti naujų projektų, nes šie nebus naudingi.

Sveikata. Pavasarį, peršalimo metą, Jaučiams svarbu saugoti gerklę, ausis - tai pažeidžiamiausios Jaučio vietos.

DVYNIAI

Meilė. Tai Oro ženklas, kuris mažiau jaus užtemimus, tik taps šiek tiek nervingesnis. Dvyniai paprastai kiek perdėtai reaguoja į situaciją. Kalbant apie meilę, Dvyniai balandį gali susivokti veltui leidžiantys laiką su tam tikru žmogumi ir imti dairytis naujų meilės objektų. Ir romantikos jiems netrūks, nauji vėjai tikrai papūs, meilė Dvynių nenuvils.

Darbas ir pinigai. Deja, šioje srityje - nieko paguodžiančio. Į darbe susidariusias situacijas, kurias sukels Mėnulio užtemimas, Dvyniai gali reaguoti perdėtai jautriai. Rekomenduotina užbaigti senus darbus, dirbti įprastą darbą ir nesiveržti pirmauti. Šį mėnesį aukštumų įveikti nepavyks.

Sveikata. Reikia saugoti nervų sistemą - ji bus labai pažeidžiama šį mėnesį, nes dirginančių aplinkybių netrūks. Siūloma daugiau bendrauti, vaikščioti gryname ore.

VĖŽYS

Meilė. Šio Vandens ženklo laukia vienas iš sudėtingesnių mėnesių šiemet. Nors meilėje kaip ir viskas gerai, emocijų netrūks, tačiau tų jausmų bus kiek per daug ir bendravimas su priešingos lyties atstovais primins amerikietiškus kalnelius. Patarimas: nusiraminkite, gegužės mėnesį viskas stos į savo vėžes.

Darbas ir pinigai. Jei atvirai - šį mėnesį jums reikėtų išeiti atostogų - taip išvengtumėte sunkumų, kurie jums numatyti šį mėnesį. Į viską žiūrėsite lyg per padidinamąjį stiklą. Žinoma, visi bus labiau suirzę, bet jūs busite dvigubai jautresni. Artimieji, kolegos - visas pasaulis jums atrodys priešiškai nusiteikęs. O taip tikrai nėra. Nepriimkite taip sudėtingai šių situacijų.

Sveikata. Ypač saugokite savo nervų sistemą, antraip įsivarysite skrandžio opą. Pasistenkite daugiau laiko praleisti gamtoje, prie vandens, paplaukiokite baseine.

LIŪTAS

Meilė. Kadangi šiuo metu Juodasis Mėnulis eina šiuo ženklu, meilės romanų nebus tiek daug, kaip įprastai. Tačiau pažadu, kad jūs atsigausite iškart po Naujųjų metų ir dar turėsite galimybę atsigriebti už viską su kaupu. Turintieji poras dažniau pyksis, tačiau nereikia dėl to labai pergyventi, nes visi būsime suirzę.

Darbas ir pinigai. Darbai neis taip greitai, kaip jums norėsis - žengsite vieną žingsnį į priekį, penkis atgal... Nieko nepadarysi, šį laikotarpį reikia išlaukti. Ir nesinervinti.

Sveikata. Labiausiai reikia pasirūpinti širdies ir kraujagyslių sistema. Nes pradėję dirbti Liūtai nebežino, kada sustoti. Ir tai vienas iš tų Zodiako ženklų, kuriuos sustabdo išsekimas.

MERGELĖ

Meilė. Stebuklų šioje srityje laukti nereikėtų. Jei esate užmezgę romanus, saugokite ir tausokite juos, nors atrodys, kad emocijų per daug. Pasistengus santykiai bus stabilūs. Vienišoms Mergelėms kol kas dar nepavyks rasti antrosios pusės.

Darbas ir pinigai. Nepradėkite kažko naujo ir grandiozinio - tai atidėkite palankesniam gegužės mėnesiui. O balandį verčiau užbaikite senus darbus. Nekilnojamo turto, teisinių reikalų tvarkymą taip pat nukelkite kitam mėnesiui.

Sveikata. Daugiau ilsėkitės, šio ženklo atstovams labai tinka masažai, pasivažinėjimai dviračiu. Galima užsiimti dvasinėmis praktikomis. O jei niekur neinate, jums  atsipalaiduoti padės ir namų ruoša.

SVARSTYKLĖS

Meilė. Šiame fronte didelių pergalių nenusimato. Porą turinčioms Svarstyklėms patartina atlaidžiau žiūrėti į antrąją pusę, būkite pakantesni vienas kitam ir neskubėkite priimti rimtų sprendimų. Tą spėsite padaryti ir gegužę.

Darbas ir pinigai. Kiek bedėsite pastangų, norimo rezultato nepsieksite, ledai pajudės tik gegužės viduryje. Tad kam persidirbti!

Sveikata. Būkite atidūs - galimi galvos skausmai, akių ligos.

SKORPIONAS

Meilė. Tai vienas stipresnių Zodiako ženklų, tad užtemimai jo taip stipriai ir nepaveiks. Ir Skorpionui seksis meilės fronte. Šio Zodiako ženklo santykiuose mažiausiai bus pykčių, pagiežos. O vienišiai turi galimybę ir antrą pusę sutikti, tad būkite atidūs.

Darbas ir pinigai. Naujų sutarčių ir pasiūlymų gal ir bus, bet verčiau tai atidėkite kitam mėnesiui. Tai įtemptas, tačiau darbingas mėnuo ir gerų rezultatų taip pat turėtumėte sulaukti.

Sveikata. Būkite atidesni maisto kokybei. Daugiau laiko praleiskite prie vandens. Ir labiau įsiklausykite į savo intuiciją priimdami sprendimus, tada viskas bus gerai. Beje, Skorpiono ženklo atstovai turi mažiausiai problemų dėl sveikatos.

ŠAULYS

Meilė. Šio ženklo atstovai turi puikią galimybę atgaivinti senus santykius, užmegzti naujas pažintis. Vienišiai gali sutikti antrąją pusę, tačiau siekiant išsaugoti šiuos santykius prireiks daug kantrybės, kuo šio ženklo atstovai nepasižymi.

Darbas ir pinigai. Darbų netrūks, tačiau visa panėšės į sukimąsi voverės rate. Gali pradėti byrėti kai kurios sutartys, projektai, spaus terminai. Tačiau neužmirškite, kad šį mėnesį labiausiai jums reikalinga kantrybė ir gebėjimas išlaukti. Taip pat susilaikykite nuo didelių pirkinių.

Sveikata. Dėmesys kepenims, galbūt jas reikėtų išvalyti. Taip pat saugokitės kojų traumų, sausgyslių patempinų.

OŽIARAGIS

Meilė. Vienišiams šį pavasarį yra nemenka tikimybė susirasti antrąją pusę, tik gal reikėtų palaukti gegužės. Jei susipažinsite internetu, neskubinkite įvykių - kitą mėnesį viskas vystytųsi kur kas palankiau.

Darbas ir pinigai. Daugiau jėgų skirkite darbams baigti. Nusistatykite darbų grafiką ir jo laikykitės.

Sveikata. Saugokite sąnarius, taip pat venkite stipresnių Saulės spindulių.

VANDENIS

Meilė. Vienas iš sudėtingesnių mėnesių šiam ženklui. Vandeniai taps jautresni, nervingesni, tad antroji pusė turėtų būti pakantesnė. Neturintieji poros turi galimybių ją sutikti, tačiau vargu bau, ar nauja pažintis taps rimta draugyste.

Darbas ir pinigai. Niekas nevyks taip greitai, kaip norite, todėl susilaikykite nuo durų trankymo ir bereikalingų emocijų. Susikaupkite, imkitės vieno darbo po kito. Gali iškilti susikaupusių nuoskaudų, problemų, tačiau tai ne tas mėnuo, kai jūs viską išspręsite. Baikite senus darbus, o naujus atidėkite gegužei.

Sveikata. Reikėtų saugotis žalingų įpročių, vengti skersvėjų. Nenešioti aukštakulnių - venos yra viena iš pažeidžiamiausių Vandenio vietų.

ŽUVYS

Meilė. Gana sėkmingas mėnuo šioje srityje - Žuvys sulauks daug dėmesio tiek iš antrosios pusės, tiek iš kitų priešingos lyties atstovų. Tik neaišku, kaip šio ženklo atstovai susidoros su jausmais, kurie bus labai svyruojantys ir besikeičiantys. Tad belieka palinkėti Žuvims kantrybės, išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir dvasinę tvirtybę.

Darbas ir pinigai. Reikia atidžiai tvarkyti dokumentus. Kontaktų netrūks, todėl gali pasitaikyti daug klaidų. Susitvarkyti padėtų griežta dienotvarkė. Antraip rezultatas bus nulinis.

Sveikata. Kai atgausite vidinę pusausvyrą, geriau pasijus ir kūnas. Rimtų sveikatos sutrikimų nebus, tik patariama mažiau vartoti alkoholio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis