Horoskopas balandžio 2-9: nuo ko reikėtų susilaikyti šią savaitę?

Šio periodo pradžia - ne iš geriausių.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmosios dienos nebus palankios darbiniams pokalbiams. Jei jie vyksta neformalioje aplinkoje, jokiu būdu nesielkite neformaliai. Labai svarbu nesupainioti profesinių ir darbinių santykių. Flirtui ir koketavimui darbe - ne vieta, tarnybiniai romanai apskritai draudžiami.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:
- I.Marozienė: geriausią patarimą, kaip rūpintis grožiu, išgirdau gatvėje
- Ką gali soda?
- Kaip apleistos betoninės patalpos virto jaukiu loftu
- Kiniška vištiena "Guo Bao"

Periodo vidury atsiveria naujos galimybės ir perspektyvos, bet ir pasijaudinti teks. Šiuo laiku pravers improvizacija, noras ir gebėjimas veikti kitaip nei įprasta, gali tekti pasielgti kitaip nei visada. Šis metas netinkamas kardinaliems pokyčiams tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Priimdami bet kokius sprendimus neskubėkite.

O štai paskutinės periodo dienos atneš nemažai džiaugsmo. Bus lengva rasti bendrą kalbą su artimaisiais, ypač giminės moterimis.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiams astrologas pataria mažiau kabinėtis prie artimų žmonių dėl menkniekių. Atminkite, kad jums patiems toli iki idealo, todėl taktiškiau elkitės su aplinkiniais. Savaitės viduryje pasikeis jūsų padėtis tarnybinėje hierarchijoje, bet į kurią pusę - aukštyn ar žemyn, priklausys nuo jūsų. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Vandeniai gali susidurti su asmenimis, kurie mėgins pridaryti jiems nemalonumų. Bet, astrologo nuomone, įsitikinimas savo teisumu jums padės atremti visus nedraugų išpuolius. Ateinanti savaitė turėtų būti ypač sėkminga kūrybinių profesijų atstovams - jie galės labai efektyviai pademonstruoti savo sugebėjimus. Palanki diena - antradienis.

Žuvis žvaigždės įspėja nežaisti dvejopo žaidimo. Galite užsimanyti teikti paslaugas ir saviems, ir svetimiems, bet tai labai pavojinga, kadangi tikriausiai prarastumėte viską ir netektumėte savo autoriteto aplinkinių akyse. Pasikliaukite susiklosčiusia situacija, ir tuomet nemalonumai jus aplenks. Sėkmingos dienos - antradienis ir ketvirtadienis.

Avinų laukia sunki savaitė - reikalai bus tvarkomi lėtai, atsiras netikėtų kliūčių. Astrologas jums pataria pasitelkti visą savo atkaklumą, žavesį ir iškalbingumą numatytiems tikslams pasiekti. Šiuo atveju visi planuojami renginiai, derybos ir susitikimai bus sėkmingi. Palankios dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Jaučiai lauks kažko naujo ir nežinomo. Tai gali iš pagrindų pakeisti jų gyvenimą. Labai galimas dalykas, kad įgysite naują profesiją, įstosite mokytis, o gal ir įsimylėsite. Vienaip ar kitaip, bet astrologas įsitikinęs, kad jums pavyks realizuoti savo sumanymus, ir kaip tik toje sferoje, kuri jus labiausiai domins. Palanki diena - penktadienis.

Dvyniai taip pat galės atskleisti iki šiol giliai slepiamus savo sugebėjimus. Kaip teigia žvaigždės, tai visiškai pakeis požiūrį į jūsų dabartinę tarnybinę padėtį ir veiklą. Ir apskritai - jūs dabar tobulėjate kaip asmenybė, todėl laukite permainų. Sėkmingos savaitės dienos - antradienis ir trečiadienis.

Vėžiams astrologas pataria su niekuo nekonfliktuoti. Tramdykite save bet kokiomis aplinkybėmis ir nesiblaškykite dėl menkniekių, atminkite, kad jėgos lengvai išeikvojamos, bet sunkiai atgaunamos. Šiuo atveju santykiai su aplinkiniais bus geri ir nuoširdūs, o nemalonumai paliks jus ramybėje. Palanki diena - antradienis.

Liūtams tikriausiai bus pasiūlytas naujas postas arba atsiras galimybė papildomai užsidirbti. Jeigu turėsite priimti atsakingus sprendimus, tai astrologas rekomenduoja paprašyti vyresniųjų patarimo - jų patirtis jums tikrai pravers. Galima tikėtis ir finansinės sėkmės. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Pasak dangaus šviesulių, Mergelėms seksis įgyvendinti visus savo sumanymus. Niekas nesugadins nuotaikos ir nesužlugdys jūsų planų. Astrologas pataria surengti iškylą į gamtą, pakeisti aplinką, pabendrauti su bičiuliais. O jei vis dėlto iškiltų tam tikrų problemų, tai nepamirškite, kad kaip tik draugai visada ateis jums į pagalbą. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Svarstyklės turi atkreipti dėmesį į savo elgesį, būkite mandagesni ir pakantesni. Kitaip per vieną savaitę galite sugadinti santykius su visais aplinkiniais. Nepamirškite, kad atgauti jų pasitikėjimą bus labai sunku. Palanki diena - ketvirtadienis.

Skorpionai turėtų pasirūpinti, kad kita savaitė nepraeitų veltui. Kaip tik dabar, teigia žvaigždės, į jus atkreips dėmesį įtakingi asmenys, ir jūs gausite naudingą pasiūlymą, apie kurį anksčiau net nesvajojote. Todėl ateinančią savaitę neskrajokite padebesiais, verčiau pasinaudokite tinkamu momentu. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Šauliai turės palankią galimybę sutvarkyti savo reikalus ir pergrupuoti jėgas. Ypač seksis tiems Šauliams, kurių veikla susijusi su mokslu. Astrologas mano, kad jūs tiesiog uždegsite kolegas savo energija bei ryžtingumu, atskleisite savo talentą ir pasieksite labai reikšmingų laimėjimų. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis