Sekso gidas. Kaip viliojama įvairiose pasaulio šalyse?

Atostogos – ne tik naujos gražios vietos, bet ir romatiškos pažintys. Kur vyksite atostogauti? Neapsisprendėte? Gal Jums padės šis sekso gidas?

Ispanija

Seksologų nuomone, lengviausiai prieinami yra ispanai. Gamta juos apdovanojo neaprėpiamu temperamentu ir įpročiu persekioti savo aistros objektą. Tyrimų duomenimis, devynios iš dešimties sinjoritų pirmos susipažįsta su vyrais ir tiesiog kabinasi jiems ant kaklo. Bet ir įkyrūs ispanų kavalieriai pakankamai reiklūs savo asistavimuose. Jei jau jiems kritote į akį, vadinasi, jie sieks jūsų visomis gudrybėmis ir, galų gale, pasinaudoję savo šarmu, gaus, ko norėjo.

Savaitės skaitomiausi:
- I.Marozienė: geriausią patarimą, kaip rūpintis grožiu, išgirdau gatvėje
- Pablo Picasso - genijus, varęs meilužes į juodą neviltį
- Ką gali soda?
- Astrologė Lilija: balandis - turbūt sudėtingiausias šių metų mėnuo. Mėnesio horoskopas

Svarbiausia ispanams – įdėmus žvilgsnis tiesiai į akis. Tai, jų manymu, reiškia susidomėjimo, pasitikėjimo ir seksualinio potraukio įrodymą. Vyrai moka „šaudyti” akimis ne prasčiau nei moterys ir puikiai žino to šaudymo naudą. Kaip prisipažino kas penktas Ispanijos gyventojas, be žvilgsnio „akys į akis” romantinis ryšis tiesiog neįmanomas.

Karštu temperamentu pasižymi taip pat ir Kubos, Meksikos, bei Brazilijos gyventojai.

Japonija

O japonai linkę vilioti, tiesiog nugirdydami savo išrinktąjį ar išrinktąją. Tačiau, tai - visapasaulinė tendencija. Beveik pusė visų apklaustųjų vertina alkoholinį vakarėlį ir atvirą pokalbį, kaip patį greičiausią būdą suartėti.

Suartėjimas „per alų”– sena tradicija ir Vokietijoje bei Čekijoje. Keletas bokalų alaus, skanios dešrelės, „riebūs” juokeliai su įterpiamais nedviprasmiškais pasiūlymais – ir dėmesio objektas visiškai jūsų.

Portugalija

Iš bet kokios taisyklės, kaip žinoma, būna išimčių. Portugalai, priešingai nei visa Europa, užsirekomendavo, kaip patys „blaiviausi” meilužiai. Tik kas septintas iš jų pripažįsta, kad viliojant galima truputi išgerti.

Nuostabiausia, ką nustatė mokslininkai–seksologai, yra tai, kad daugiau kaip pusė tiriamųjų iš skirtingų šalių prisipažino, jog juos gali suvilioti „visiškai” negražūs žmonės, jei tie naudojasi tinkamais užvaldymo metodais ir geba sudominti.

Norvegija

Patys neišrankiausi, pasirodo, yra norvegai: septyni iš dešimties suaugusių norvegų su džiaugsmu pasiruošę pasiduoti ir atsiduoti „techniškai protingam viliojimui”.

Anglija

Britai „gatavi” mylėti visada ir bet kur. Anglijoje yra daugiausia prostitučių. Dauguma lengvo elgesio mergužėlių, o jų skaičiuojama dešimtimis tūkstančių, neužregistruotos ir neoficialiai verčiasi seniausiu amatu.

Oficialios meilės žynės turi laikytis tam tikrų elgesio taisyklių. Pavyzdžiui, prostitutės gali „vartyti” akutes, demonstruoti savo kūno grožybes ir profesinius įgūdžius – ne iš arčiau, kaip 3 pėdų 5 colių atstumu nuo potencialaus kliento.

Taip pat draudžiama čiupti potencialius klientus už rankų ar kitų kūno dalių ir temptis pas save be jų blaiviu protu suvokto ir apgalvoto sutikimo „tam reikalui”. Visi šie formalumai neturėtų mūsų jaudinti, nes atsidūrus, pavyzdžiui, Londone, drąsiai žygiuokite į visame pasaulyje žinomą Soho rajoną, kur visi jūsų slapti troškimai bus profesionaliai išpildyti. Soho knibžda erotinių teatrų, sekso šou, ir žinoma, žymiųjų „flats”, kur ištisą parą budi prostitutės, patenkinsiančios įvairių skonį ir temperamentą.

Įdomu, kad šeštadienio vakaras Londone skirtas sadomazochistams ir fetišistams – sostinėje vyksta tūkstančiai teminių „party”, apie kuriuos skelbiama miesto laikraščiuose ir telefonų būdelėse. Per pastaruosius 10 metų ši tendencija taip išpopuliarėjo, kad susikūrė galybė klubų, bendrijų ir sektų skirtingiems seksualiniams polinkiams.

Prancūzija

Romantikos ir tikrų kavalierių šalis. Prancūzai dievina dovanas, teikia gėles ir šokoladinius saldainius, vaikšto į galerijas, sėdinėja kavinėse, rengia piknikus parkuose. Prancūzaitės neįmanoma suvilioti per kelias valandas, mažų mažiausia, su ja reikia praleisti visą dieną ir padaryti jai įspūdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis