Horoskopas balandžio 10-17: svarbiausia - saugotis neapgalvotų poelgių!

Kažkas vis mėgins pastoti kelią...

BENDRA PROGNOZĖ

Ši savaitė ypatingai geromis naujienomis nedžiugins. Tačiau ir įvykių, kurie liūdintų ar verstų nusivilti, daug nebus, tad tik nuo jūsų vertinimo priklausys, regėsite puspilnę ar pustuštę stiklinę.

Periodo vidurys bus sudėtingiausias, kai bus juntama itin neigiama Saulės įtaka. Ji pasireikš tuo, kad net patys atsargiausi žmonės visiškai praras saiko jausmą ir kurs sau vieną problemą po kitos. Jei tuo laiku susilaikysite nuo neplanuotų ir neapgalvotų poelgių, išvengsite daugelio nemalonumų ir rūpesčių.

Užtat periodo pabaigoje tikėtini malonūs įvykiai, liečiantys asmeninį gyvenimą ir santykius su artimaisiais. Tačiau ir čia – ne viskas kaip sviestu patepta. Gali pasitaikyti, kad netikėti neigiami aspektai sukurs nemalonius įvykius. Pavyzdžiui, užmezgę romaną sužinosite, kad jūsų mylimasis jau kažkam įsipareigojęs.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Ožiaragiai kitą savaitę susidurs su sunkumais ir nedraugų intrigomis. Tai gali sugadinti nuotaiką ir išmušti iš darbo ritmo. Astrologas pataria ramiai ir su humoru žiūrėti į šias situacijas. Tai jums padės per trumpą laiką ir be padarinių išspręsti visas problemas. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir šeštadienis.

Vandeniams kažkas tikriausiai irgi pamėgins pastoti kelią, bet čia astrologas pirmiausia turi omenyje asmeninius santykius. Žvaigždės jums rekomenduoja labai nenusiminti, kadangi visos permainos - tik į gera. Tarnyboje galite būti paskirti į aukštesnį postą ar geriau apmokamas pareigas. Palanki diena - šeštadienis.

Žuvys kitą savaitę turėtų užmegzti glaudžius ryšius su naujais verslo partneriais. Astrologo nuomone, jūsų komercinės sėkmės žvaigždė kyla į zenitą, todėl būtų tiesiog neprotinga neišnaudoti tokių palankių galimybių. Skirkite susitikimus ir veskite derybas - geri rezultatai garantuoti. Sėkmingos dienos - antradienis ir penktadienis.

O Avinui ateinančią savaitę vertėtų apskritai pamiršti verslą ir komerciją. Astrologas jus įspėja, kad galite patirti didelių nuostolių, o naujos sutartys neduos pageidaujamų rezultatų. Jums šiuo metu būtų geriausia apgalvoti tolimos ateities planus, kad vėliau galėtumėte atsigriebti už visas dabartines nesėkmes. Palanki diena - antradienis.

Kitą savaitę išryškės teigiamos tendencijos, susijusios su Jaučių darbu. Galimas dalykas, kad vyresnybė deramai įvertins jūsų nuopelnus ir paskelbs pelnytą padėką, o gal net pasiūlys pereiti į atsakingesnes pareigas. Jeigu jūsų veiklos sfera yra verslas, tai ypač daug dėmesio skirkite partneriams užsienyje. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Dvyniai kitą savaitę turėtų išspręsti klausimus, susijusius su technika, kuria kasdien tenka naudotis namuose ir darbe. Pasak astrologo, reikėtų pagalvoti apie automobilio ar kompiuterio remontą. Pasirūpinkite tuo dabar, kad nereikėtų sukti galvos dėl šių problemų pačiu netinkamiausiu momentu. Palankios dienos - pirmadienis ir penktadienis.

Vėžiai gali turėti problemų su partneriais, konfliktuoti su artimaisiais ir bičiuliais. Kitą savaitę venkite susitikimų su vyresnybe, kadangi dėl jūsų nesantūrumo gali kilti didelis skandalas. Jeigu nebūsite pernelyg aktyvūs, tai išvengsite nemalonumų ir nesusipratimų. Sėkmingos dienos - penktadienis ir šeštadienis.

Liūtams astrologas rekomenduoja ateinančią savaitę tvarkyti reikalus, susijusius su įvairiais popieriais ir dokumentais. Tuo labiau, kad tokia būtinybė jau seniai pribrendo. Kūrybiškai dirbančius žmones tikriausiai lydės sėkmė: vyresnybė, ko gera, pripažins jūsų nuopelnus ir juos deramai įvertins. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Mergelėms kitą savaitę atsivers nemažai įdomių perspektyvų, pirmiausia - profesinėje veikloje. Parodykite savo organizacinius sugebėjimus, ir jūs nesunkiai pasieksite teigiamų rezultatų visose srityse. Didelę sėkmę žada įvairūs komerciniai projektai ir reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Palankios dienos - ketvirtadienis ir sekmadienis.

Svarstyklėms seksis ieškoti papildomų pajamų šaltinių ir kelti savo gerovę. Astrologo nuomone, valstybės tarnautojai gali gauti didelį algos priedą arba vienkartinę premiją, o verslininkams duos pelno visos investicijos. Palankios dienos - antradienis ir penktadienis.

Skorpionai gali pagalvoti apie savo padėties darbovietėje pagerinimą, kadangi visą ateinančią savaitę planetos, kaip žada astrologas, rems jūsų pastangas palypėti karjeros laiptais. Jums pavyks pasiekti užsibrėžtą tikslą ar bent jau sudaryti visas prielaidas aukštesniam postui užimti artimiausiu metu. Sėkmingos dienos - antradienis ir trečiadienis.

Šauliai kitą savaitę turėtų atidžiai stebėti situacijos raidą ir neišleisti iniciatyvos iš savo rankų. Tai jums leis sėkmingai išspręsti visus profesinius klausimus. Darbe ir namuose būsite svarbiausias strategas, o bendradarbiai ir artimieji atsižvelgs į visus jūsų pasiūlymus. Palankios dienos - trečiadienis ir sekmadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis