Astrologo patarimai kiekvienam Zodiako ženklui, kaip pasikrauti energijos

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stiprybės šaltinį, tik reikia žinoti, kur jo ieškoti.

Vos tik prisėdote prie stalo darbe, iškart apleido visos jėgos? Jau kelias dienas ar net savaites nepajėgiate išsivaduoti iš tingulio? Neskubėkite litrais plempti kavos ar energinių gėrimų. Tiesiog paieškokite jūsų Zodiako ženklui tinkamo talismano, kuris padėtų susigrąžinti energiją. Kaip tai padaryti?

Savaitės skaitomiausi straipsniai:
- Manikiūro tendencijos 2014-ųjų pavasariui ir vasarai
- Kvietinė duona su raugu + Raugo receptas
- 5 naudingiausi kambariniai augalai pagal fengšui

- Makiažas 30+ moteriai: triukai, kurie jaunina (VIDEO)

Avinas

Avinams ant stalo rytinėje pusėje tinka laikyti krištolo gaminius, taip pat iš geležies iškaldintas gėles, aštriabriauniais žiedlapiais, paspalvintas raudona ir geltona spalvomis. Metalą galima pakeisti ir drožiniais iš beržo, šis medis teikia daug energijos Avinams. Tad norėdami pasikrauti, jie turėtų dažniau vaikštinėti beržynuose, apsikabinti šį medį, gerti beržų sulą.

Jautis

Puoškitės dirbiniais iš melchioro. Ant darbo stalo pietryčių pusėje pasistatykite pelėdą, išdrožtą iš liepos arba ąžuolo, nuspalvinkite ją mėtų, citrinų ir oranžine spalvomis. Jei nenorite pelėdos, tiks ir kitas drožinys iš šių medžių. Dažniau valgykite keptus kaštonus ir lazdynų riešutus.

Dvyniai

Dvyniams labai tinka metalinės žydros, geltonos arba oranžinės žvaigždės. Taip pat jiems tinka dirbiniai iš kadagio ar tiesiog šio medžio šakelė. Dar geriau – gyvas, vazone pasodintas kadagys. Šiuos daiktus padėkite pietinėje kambario arba darbo stalo pusėje. Pasistenkite kasdien valgyti riešutų, geriausiai graikinių. Tonizuoja ir saldžiarūgščiai obuoliai.

Vėžys

Vėžius labai stimuliuoja tekantis vanduo. Idealu, jei galite namuose ar kabinete įsirengti nedidelį fontanėlį. Dekoruokite jį baltomis lelijomis ir ąsotėliais, pasodinkite kompozicijos centre mažą krabo skulptūrėlę. Jei tai neįmanoma, pasistatykite ant stalo bent jau paveikslėlį su kokio nors krioklio vaizdu. Iš maisto daugiausiai energijos Vėžiams teikia figos.

Liūtas

Papuoškite savo darbo stalą kačių šeimos skulptūrėlėmis iš kalnų krištolo. Pastatykite jas pietvakarių pusėje, idealu, jei į tą pusę išeina jūsų langas. Taip pat galite pasimerkti ant stalo gyvų gėlių, ypač tinka kardeliai ir chrizantemos. Pasivaikščiojimui geriausia rinktis vietas, kur auga alksniai, arba sodus, kur gausu vaismedžių.

Mergelė

Mergelėms daugiausia energijos suteikia duona. Valgykite jos kasdien, geriausiai tinka iškepta iš kuo mažiau apdorotų grūdų. Galite vakarinėje kambario ar stalo pusėje žydroje, baltoje arba žalioje vazelėje pasimerkti puokštę, į kurią prismaigstyta kviečių ir rugių varpų. Pasivaikščiojimams geriausia tinka pušų ar kedrų giraitės.

Svarstyklės

Bronzinė širdelė, ypač pastatyta knygų lentynoje, nuolat maitins Svarstyklių energiją. Taip pat Svarstyklėms tinka įvairūs talismanai iš alyvmedžio arba kitų vaismedžių. Daugiau vartokite alyvuogių aliejaus bei šių uogų.

Skorpionas

Šiam ženklui tinka įvairūs dekoratyviniai vabalai. Pastatykite juos šiaurinėje stalo ar kambario pusėje. Moteris Skorpiones stimuliuoja gyvates imituojantys papuošalai su inkrustuotais topazais ar Mėnulio akmenimis. Atgauti jėgas šio ženklo atstovams geriausiai sekasi ilsintis prie ežero.

Šaulys

Kaip talismanas Šauliams tinka pasaga arba salamandra, simbolizuojanti ugnies dvasią. Parinkite šiems talismanams šiaurės arba šiaurės rytų pusę. Šauliais gerai atsigauna lapuočių miškuose. Ypač jiems tinka gluosnių, drebulių, beržų giraitės. Energiją sugrąžina ir pėrimasis iš šių medžių surištomis vantomis.

Ožiaragis

Šiam ženklui juodos katės neneša nelaimių – priešingai, šie gyvūnai jiems teikia energijos. Idealu, jei galite tokią katę auginti namuose. Jei ne, bent jau turėkite jos skulptūrėlę, geriausiai išdrožtą iš ąžuolo arba riešutmedžio. Pasodinkite šitą katiną ant palangės šiaurės vakarų pusėje. Stenkitės valgyti daugiau keptų kaštonų, vyšnių ir slyvų.

Vandenis

Vandeniams geriausias talismanas yra paprasčiausias raktas. Pasidėkite jį – tikrą ar dekoratyvinį, šiaurinėje stalo pusėje tarp kokių nors kitų raudonų, žalių ar mėlynų dekoracijų ar gėlių. Taip pat Vandenį stimuliuoja viskas, kas susiję su arbata – tiek pasodintas arbatmedis, tiek pats gėrimas. Geriausia tinka juodoji arbata su bergamote arba citrina.

Žuvys

Žuvis labai pakrauna viskas, kas susiję su vandeniu. Tik, skirtingai nei Vėžiams, jis nebūtinai turi būti tekantis. Rytinėje kambario pusėje pasistatykite nedidelį akvariumą ar bent jau pasikabinkite didelio vandens telkinio – jūros ar vandenyno, nuotrauką ar piešinį. Ant darbo stalo pasidėkite kriauklę arba dvi dekoratyvines žuvytes, plaukiančias į skirtingas puses.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis