Horoskopas balandžio 17-24: ko tikėtis per Velykas?

Savaitės pradžia – nelengvų išbandymų metas.

Savaitės populiariausi straipsniai:
- Kokios spalvos drabužiai pretenduoja tapti karščiausia šio sezono naujiena?
- Moterys po mastektomijos - meniniuose aktuose
- Mankšta žasto sričiai padailinti
- Kaip Beata natūraliais dažais margina kiaušinius

BENDRA PROGNOZĖ

Šiomis dienomis dauguma jausis itin neužtikrinti, nesaugūs. Bet koks veiksmas gali būti pavojingas, ir kiekvienas gali artinti jus prie katastrofos. Tačiau negalite nieko nesiimti: reikia sukaupti drąsą ir pradėti keisti situaciją į geresnę pusę. Pasitikėti galite tik savo jėgomis: tikimybė, kad iš kur nors sulauksite pagalbos – minimali.

Iki periodo vidurio verčiau nesudarinėti didelių sandėrių, neleisti pinigų: šis laikas netinkamas finansinėms operacijoms. Be to, rizikuojate tapti vagystės ar machinacijų auka. Neginčijamas šio laikotarpio pliusas – galite išspręsti asmenines problemas.

Laikotarpio pabaiga – labai rami. Tokia rami, kad energingus ir veiklius apėmęs nuobodulys ir įvykių nuspėjamumas ims net erzinti. Tuo metu reikėtų griebtis grandiozinių projektų, darbų, kurie nereikalauja greito rezultato. Metas tinkamas ir persikraustymui.

HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ

Ožiaragiai turės būti labai aktyvūs ir darbingi, tada jūs visą savaitę gausite įdomių dalykinių pasiūlymų. Astrologo nuomone, pasiekti gerų verslo rezultatų jums padės atkaklumas ir drąsa. Sėkmingos dienos - antradienis ir penktadienis.

Vandeniams palankios visos aukštesnės jėgos. Astrologas jums pataria tinkamai išnaudoti šį laikotarpį: kreipkitės į vyresnybę ir įvairias įstaigas, kad išspręstumėte visus jums iškilusius klausimus. Daug įvykių bus meilės fronte - tai ir pergalės, ir nusivylimai. Palanki diena - pirmadienis.

Žuvys gali turėti problemų darbe dėl nesutarimų su vyresnybe. Žvaigždės mano, kad nereikėtų imtis jokių atsakomųjų veiksmų. Tegul viskas kol kas lieka taip, kaip yra, tada santykiai sunormalės savaime. Verslininkams astrologas irgi pataria nepriimti skubotų sprendimų. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Avinai turės galimybę užsitikrinti finansinį stabilumą verslo srityje, jeigu parodys iniciatyvą ir pasitelks į pagalbą patikimų partnerių. Bet žvaigždės jums pataria nepriimti neapgalvotų ir nesuderintų sprendimų, kitaip teks šalinti nesutarimus su partneriais, o galite ir apskritai netekti jų paramos. Sėkmingos dienos - antradienis ir sekmadienis.

Jaučių laukia laikotarpis, palankus aktyviai veiklai įvairiausiose srityse - nuo verslo iki švietimo. Galite gerokai pakelti savo profesinį lygį ir visuomeninį statusą. Ateinanti savaitė idealiai tinka anksčiau parengtiems komerciniams projektams realizuoti. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir ketvirtadienis.

Dvyniai galės pradėti įgyvendinti ankstesnius sumanymus, susijusius su savarankišku verslu, ypač jeigu šiuos planus jūs realizuosite su partneriais užsieniečiais. Bet jūs turėsite aktyviai dirbti, kad ketinimai taptų tikrove, nes jums iškilęs nelengvas, nors ir visai realus uždavinys. Sėkmingos dienos - antradienis ir šeštadienis.

Vėžiai ateinančią savaitę turi labai atsakingai žiūrėti į visus savo darbus. Jeigu įvykdysite šią sąlygą, tai išspręsite visas problemas, susijusias su profesine veikla ir verslu. Komersantai laimės bylinėjimąsi teisme, o naudos duos tolimos kelionės. Sėkmingos dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

Liūtų profesinę veiklą lydės sėkmė. Dalykinis gyvenimas šiuo laikotarpiu smarkiai suaktyvės, o nauji kontaktai sudarys tvirtą pagrindą paaukštinimui tarnyboje, karjerai arba finansiniams laimėjimams. Pavyks sutvarkyti reikalus, susijusius su dokumentų įforminimu. Palankios dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Mergelės turės puikią galimybę užmegzti naujas pažintis ir santykius su įtakingais globėjais. Didelė tikimybė, kad jūsų materialinę padėtį pagerins papildomas uždarbis, susijęs su pagrindine veikla, tik reikia matyti ne vien savo darbo stalą. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Svarstyklės tikriausiai gaus viliojantį dalykinį pasiūlymą, bet žvaigždės jus įspėja, kad neskubėtumėte jo priimti - rezultatas gali nepateisinti lėšų, kurias reikės išleisti. Verslininkų laukia tolimos kelionės ir reikalai, susiję su įmonės plėtimu ar naujais kontaktais. Palankios dienos - pirmadienis ir šeštadienis.

Skorpionams rekomenduojama ateinančią savaitę skirti savo profesinių kontaktų plėtrai. Astrologas jums pataria daugiau pasikliauti savo intuicija - ji jums padės užmegzti naujų naudingų pažinčių. Kaip tik šios pažintys jums leis netolimoje ateityje realizuoti savo sumanymus, susijusius su karjera. Palanki diena - trečiadienis.

Šauliai sublizgės savo išradingumu ir visiems parodys tikro darbštumo pavyzdį. Į jus lygiuosis draugai ir kolegos, o vyresnybė deramai įvertins jūsų darbą. Negaiškite laiko, pataria jums astrologas, kol yra jėgų ir galimybių, išspręskite visus klausimus, susijusius su savo profesine ir moksline veikla. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis