Ką apie JO seksualumą ir pajėgumą lovoje kalba rankos

Pasirodo, sužinoti, apie jo aistringumą ir galimybes lovoje galima pažiūrėjus į jo ranką. Chiromantai (specialistai, tiriantys būtent šią kūno dalį) pateikė kelis savo pastebėjimus.

Savaitės skaitomiausi straipsniai:
- Beata Tiškevič: kaip būtų lengva, jei būčiau gimusi vyru...
- Balerinų dieta: per 10 dienų - 10 kg ir jokio alkio
- Gatvės mada: brandesnio amžiaus moterys Paryžiuje (FOTO)
- Velykų boba, kurios receptui - daugiau nei 200 metų

* Vyrai, kurių delnai ploni, grakštūs, dažniausiai būna romantiški, jautrūs ir emocionalūs.

* Jei jo delnas platus ir tvirtas, tai – energingi, tikslo siekiantys užsispyrėliai. Toks vyras linkęs dominuoti. Kuo tvirtesnis rankos paspaudimas, tuo daugiau iš to vyro galima tikėtis lovoje, įsitikinę specialistai.

* Jei jus dominančio vyro delnas platus ir didelis, tačiau palietus – minkštas, pasiduodantis, žinokite, kad tokiam vyrui jausmai ir vidiniai išgyvenimai svarbiau nei kūno poreikiai. Todėl jei toks vyras girsis esąs sekso gigantas, būkite kantri ir leikite jam išsikalbėti, tačiau jo žodžių už gryną pinigą nepriimkite – kad išvengtumėte nusivylimo. Dažniausiai tokių vyrų galimybės – gana ribotos.

* Tikrais sekso liūtais galima pavadinti vyrus, kurių rankos paspaudimas – tvirtas, o rankų oda – šiurkštoka. Tiesa, būant su jais geriau nesvajoti apie ilgas romantiškas preliudijas. Šis tipažas pernelyg nesistengia pažinti moters jausmų ir norų pasaulį.

* Sužinoti, kiek žmogus gali būti lankstus lovoje, galima paprašius jo atlenkti riešą atgal. Jei sulenkiant riešą jam pavyksta sudaryti statų kampą, vadinasi, jūs galėsite juo manipuliuoti ir lovoje kurti savo scenarijus. Jei vyro ranka per riešą praktiškai nesilenkia, pamirškite savo iniciatyvą – lovje visa valdžia priklausys jam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis