Šis Saulės užtemimas gali kardinaliai pakeisti gyvenimą

Užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems. Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Kaip atsikratyti celiulito liaudiškomis priemonėmis
- Kokius sijonus segėsime šįmet
- Siekiant atimti vaikus iš šeimos - ir absurdiški kaltinimai
- Grikių – kefyro dieta ir minus 14 kilogramų per 2 savaites

2014 m. balandžio 29 d. žiedinis Saulės užtemimas įvyks 09:14 val. Lietuvos laiku. Jį bus galima stebėti Antarktidoje. Dalinis užtemimas bus matomas Australijoje ir kai kuriose Indonezijos salose.

Norint gerai jaustis, reikėtų užtemimo dieną 2 kartus nusimaudyti po kontrastingu dušu – ryte pabaigai apsipilti šaltu vandeniu, vakare - šiltu.

Saulės užtemimas – laikas, kai galime stipriai keisti savo likimą, gyvenimo kokybę – galima atsikratyti negatyvių programų, arba, atvirkščiai, įsileisti į savo gyvenimą negatyvą. Todėl reikėtų būti atidiems tam, ką kalbame ar galvojame, kokios mūsų mintys šią dieną.
Tinkamai pasiruoškime šiai dienai - gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime, ir tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime – išsipildys.

Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – “nėra pinigų”. Kitaip jų iš tikrųjų nebus.

Jei turime skolų, tai Saulės užtemimo periodas – geriausias laikas atsikratyti jų. Grąžinkime jas būtent šią dieną. Gražinti skolas tokiu metu – reiškia, atsikratyti to, kas kliudo mūsų materialiai gerovei.
Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui, galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų.

Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai mesti rūkyti. Toks laikotarpis pasitaiko tik du kartus per metus, tad balandžio 29 d. yra palanki tiems, kas seniai ruošėsi mesti rūkyti ir dar to nepadarė. Geriausia balandžio 28 d. surūkyti paskutinę cigaretę ir jau nuo balandžio 29 d. pradėti naują gyvenimą be dūmų.

Užtemimas trunka paprastai keletą minučių, todėl tam laikotarpiui reikia kruopščiai pasiruošti.

Prieš užtemimą reikėtų nevalgyti mėsos, riešutų, grūdų ir šį laiką paskirti apmąstymams, gerai pagalvoti apie tai, ko norėtume atsikratyti, savo mintis reikėtų užrašyti ant popieriaus.

Likus pusei valandos iki užtemimo reikia užsidegti žvakę, meldžiantis su ja apeiti savo butą pagal laikrodžio rodyklę, po to atsistoti kambario viduryje ir, žiūrint į žvakės liepsną, išsakyti garsiai viską, ko norime atsikratyti.

15 min. iki užtemimo (Lietuvoje tikslus užtemimo laikas balandžio 29 d., antradienis, 09:14 val.) nusimaudykite po dušu apsiliejant šaltu ir šiltu vandeniu. Po to patogiai įsitaisykime ant grindų veidu į šiaurę, užmerkus akis, atsipalaidavę, įsivaizduokime negatyvias programas - kompleksus, įpročius, baimes. Įsiklausykime į savo vidų.

Jei pavyko pajausti sunkumą, spaudimą savo kūne, pasiųskime ten savo meilę ir dėkingumą, siųskime tol, kol pajusime, kad tos vietos keičiasi – tampa švaresnės ir šviesesnės. Padėkokime Visatai už pagalbą.

Pirma Mėnulio kalendoriaus diena po Saulės užtemimo – puikus laikas svajoti, kurti planus, išsakyti savo troškimus, numatyti tikslus. Atsisėskite priešais žvakę. Surašykite savo troškimus. Norai turi būti tik keli ir patys svarbiausi. Pasirinkime tokius norus, kurie gali išsipildyti per vienerius metus.

2014 m. balandis gali tapti labai svarbiu momentu, kuris kardinaliai kai kam iš mūsų pakeis gyvenimą.

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis