Gegužės mėnesio horoskopas: ko laukti kiekvienam Zodiako ženklui

Mėnesio pradžioje negatyvių tendencijų poveikis bus gana stiprus, kas išprovokuos, visų pirma, daugybę profesinių ir šeimyninių konfliktų.

Šių dienų skaitomiausi:
- Žiaurioji grafienė grožį puoselėjo nekaltų mergelių kraujo voniomis
-Kodėl vyrai vienas myli, o kitas veda?
- 10 stilistės A. Gilytės patarimų, kaip visuomet atrodyti žaviai
- Kaip pranešioti ankštą avalynę
- Pratimai nukarusiam pilvukui – padeda 100 proc.

BENDRA PROGNOZĖ

Malonia išimtimi yra gegužės 5, 6 ir 7 – dienos, leidžiančios susidoroti su daugybe problemų ir priimti svarbius sprendimus.

Palankesnis periodas prasidės nuo gegužės 12 d. Šią ir po jos sekančiomis dienomis nusimato daug pozityvių aspektų. Žmonės, ypač jautrūs šviesos poveikiui, pajus energijos ir gyvybinių jėgų antplūdį, todėl pasieks tokių laimėjimų, ko anksčiau net nesitikėjo.

Nuo gegužės 26 d. prasidės laikas, reikalaujantis rimtų pastangų, atsakingo požiūrio į bet kokius reikalus, visų pirma – profesinius. Šiuo metu geriau nerizikuoti ir nepamiršti, kad dažniausiai pirmieji tikslo pasiekia tie, kurie neskuba.

AVINAS

Shutterstock nuotr.

Gegužės pradžioje reiktų dirbti tiek daug, kiek leidžia aplinkybės. Tuo metu jūsų verslo intuicija bus aštri, o darbingumas didelis. Be to, atsiras galimybė gauti naudos iš bendravimo su žmonėmis, kurie jūsų atžvilgiu yra nusiteikę labai draugiškai ir seniai pastebėjo, kad jūs turite neeilinių talentų, kuriems kol kas nerandate pritaikymo.

Nuo gegužės 7 d. prasidės ilgas sudėtingas laikotarpis. Tarp Avinų reti pesimistai įvertins jį kaip nelaimių virtinės pradžią, optimistiškesni ir tikslo siekiantys ženklo atstovai tik padvigubins pastangas, kurias dėjo tikslui pasiekti, ir, nepaisant nieko, pasieks savo.

Įdomesnis ir turiningesnis bus periodas nuo gegužės 19 d. iki 24 d. Tai yra svarbios dienos. Nuo sprendimų, kuriuos jūs priimate, priklausys, kaip klostysis įvykiai per artimiausius keletą mėnesių ar net metų.
Palankios bus paskutiniosios gegužės mėn. dienos, kai teigiamų tendencijų poveikis lems pokyčius į gerą tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.

JAUTIS

Shutterstock nuotr.

Gegužės mėn. bus prieštaringas ir sudėtingas, bet, jei vertinti jo įvykius ilgalaikėje perspektyvoje, negalima nepripažinti, kad viskas, kas vyksta, yra jums tik į naudą.

Laikotarpis nuo gegužės 1 d. iki 23 d. – vertingų pamokų ir svarbios patirties įgijimo metas. Žinoma, jis bus naudingas tiems, kurie geba analizuoti ir atsižvelgti į kitų klaidas. Šiais vertingais gabumais neapdovanoti Jaučiai įsistatys nemažai guzų.

Tuo tarpu nuo gegužės 1 d. iki 6 d. žvaigždės greičiausiai bus jums palankios ir, jei padarysite kokių nors klaidų, tai greičiausiai išsisuksite. Likusios dienos reikalauja didelio atsargumo.
Gegužės 17 d. nusimato rimtos permainos į gerą, 22 d. pavyks pasiekti rimtų laimėjimų (greičiausiai, profesinių). Tiems, kuriems labiau rūpi asmeninis gyvenimas, gegužės 25 - 26 d. verta pradėti rodyti iniciatyvą ir iki mėnesio pabaigos dažniau leisti laiką su žmonėmis.

DVYNIAI

Shutterstock nuotr.

Gegužės mėn. – ne pats palankiausias mėnuo. Akivaizdus pačių įvairiausių negatyvių tendencijų poveikis. Geriausia sulėtinti apsisukimus ir pasislėpti, o iniciatyvą rodyti tik tada, kai aplinkybės to primygtinai reikalauja, bet net ir tuomet nepamirškite būti atsargūs.

Dabar, kai jau esate įspėti, apžvelgsime atskirus palankius mėnesio aspektus. Nuo gegužės 3 d. iki 5 d. pasieksite laimėjimų versle, sugebėsite pagerinti savo finansinę padėtį arba sėkmingai ką nors nupirkti. Dienos nuo gegužės 8 d. iki 10 d. žada būti palankios asmeninių santykių srityje, suteiks galimybę užmegzti įdomias pažintis.
Gegužės 19-21 d. – periodas, kai verslo intuicija bus aštri, su kuo bus susiję nereikšmingi, bet malonus profesiniai laimėjimai.

PaskutinėS gegužės mėn. savaitĖS antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį būkite ypač atidūs. Šiomis dienomis priimti sprendimai turės įtakos įvykių raidai ateinantį mėnesį.

VĖŽYS

Shutterstock nuotr.

Gegužės mėn. klostysis netolygiai. Norint apibūdinti pagrindines tendencijas, sąlyginai padalinsime jį į tris laikotarpius. Vis dėlto, Vėžiams reikia nepamiršti, kad dėl užsitęsusios daugybės nepalankių aspektų įtakos pozityvios tendencijos pasireikš ne taip ryškiai, kaip įprastai, ir, be abejonės, silpniau, nei jums norėtųsi.

Pirmasis laikotarpis tęsis nuo mėnesio pradžios iki gegužės 9-10 d. Jis yra palankus užsiimti verslu, siekiant išspręsti jūsų mylimo žmogaus ar bendrai šeimos finansines problemas. Svarbi šių dienų ypatybė yra ta, kad artimiems žmonėms jūs skiriate daug energijos ir jėgų, nesitikėdami iš to gauti jokio atlygio, bet, visgi, gaunate jį, be to, dar ir pačiu netikėčiausiu būdu.

Sekantis laikotarpis prasidės gegužės 9-10 d. ir pasibaigs skirtingiems ženklo atstovams skirtingomis dienomis, bet ne anksčiau kaip 16 d. ir ne vėliau gegužės 19 d. Tai – sprendimų, nulemiančių įvykius ne tik jūsų, bet ir artimų žmonių gyvenime, metas. Jums tenka didelė atsakomybė ir kartais jos našta tiesiog spaus jus prie žemės, visiškai atimdama gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą. Būkite kiek įmanoma šaltakraujiški ir racionalūs; taip išvengsite klaidų, išsaugosite gerus santykius su žmonėmis, kurie jums yra brangūs.

Trečiasis laikotarpis privers sutelkti dėmesį į darbą. Profesinėje srityje nusimato ir prasideda gana reikšmingos permainos. Jūsų užduotis yra, kiek įmanoma greičiau suprasti, ką jos reiškia, ir pasirinkti atitinkamą elgesio strategiją.

LIŪTAS

Shutterstock nuotr.

Sunku apibūdinti bendrą gegužės pirmos pusės paveikslą: tuo metu įvykiai sparčiai klostosi, pasisekimus keičia nemalonumai, nuotaika yra labai nestabili. Todėl geriau tuo metu neplanuoti jokių rimtų ir ilgų darbų – greičiausiai, jūs tiesiog nesugebėsite jų užbaigti. Bendrai bus jaučiamas pozityvių tendencijų poveikis, nors jo vaisiais greičiausiai taps kokie nors nedideli laimėjimai, o ne rimtos pergalės.

Gegužės 16 d. prasidės kažkas įdomaus – prasideda ryškių, įsimintinų įvykių, rimtų permainų laikas. Daug kas priklauso nuo to, kaip elgsitės su aplinkiniais, ar sugebėsite nusileisti, pademonstruoti lankstumą ir jautrumą. Nelankstiems ir agresyviai elgtis linkusiems ženklo atstovams po gegužės 23 d. iškils problemų darbe ir asmeniniame gyvenime, o kitus ženklo atstovus ši negatyvi tendencija paveiks tik minimaliai.

MERGELĖ

Shutterstock nuotr.

Iki gegužės 7-8 d. vyraus pozityvios tendencijos, todėl šiuo laikotarpiu galite planuoti rimtus darbus. Vėliau sumažės ir darbingumas, ir gyvenimiškas potencialas ir net pavienėmis sėkmingomis dienomis (kurių, žinoma, bus) nepavyks pilnai išnaudoti palankių aplinkybių.

Laikotarpis iki gegužės 18 d. – metas, kai verta įsiklausyti į save. Jūs žinote atsakymus į iškilusius klausimus, pasikliaukite intuicija, elkitės taip, kaip ji jums sufleruoja.

Gegužės mėn. vidurys bus aršios konkurencinės kovos metas; jūsų šansai tapti nugalėtoju joje yra ganėtinai dideli.

Paskutinė gegužės mėn. savaitė – laikas, kai reiktų maksimaliai skirti dėmesį asmeniniam gyvenimui, praleisti daugiau laiko su artimais žmonėmis, o taip pat rūpintis savo sveikata, kad išvengtumėte negalavimų.

SVARSTYKLĖS

Shutterstock nuotr.

Apskritai gegužės mėnesis bus sėkmingas. Negatyvių tendencijų poveikis kartais pasireiškia, bet dėl to iškylančios kliūtys yra įveikiamos. Iki gegužės 7 d. reiktų būti atsargesniems, ypač finansiniuose reikaluose. Po to sekančiomis dienomis galima leisti sau šiokią tokią riziką.

Gegužės mėn. vidurys – laikas, kai sėkmė įmanoma tik dedant rimtas pastangas. Be to, šiuo laikotarpiu daugeliui Svarstyklių bus sunku susivokti savo pačių noruose, jausmuose, tiksluose ir jų pasiekimo būduose. Sumaištis ir painiava mintyse lemia maišatį reikaluose.

Po gegužės 21 d. prasidės laikotarpis, palankus tiems, kurie turi asmeninį verslą ir užsiima individualia komercine veikla. Tai patikimos bazės būsimiems laimėjimams sukūrimo, materialinės naudos gavimo metas. Asmeninis gyvenimas pasitrauks į antrą planą, galimas šioks toks santykių su artimais atšalimas.

SKORPIONAS

Shutterstock nuotr.

Mėnuo prasideda sėkmingai – iki gegužės 6 d. jūsų laukia daug gerų dalykų. Tai didelių laimėjimų, sėkmės versle laikotarpis. Galimas sąjungininkų atsiradimas, kurių dėka taps įmanomas daugelio anksčiau iškeltų tikslų įgyvendinimas. Neatmestina ir naujų romantinių pažinčių galimybė, viena jų gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų gyvenime.

Vėliau jums teks išgyventi keletą sunkių dienų, pilnų nusivylimų, abejonių, o kartais ir noro gyventi praradimo. Bet jūs pademonstruosite stiprybę, nepasiduosite ir pasieksite permainų į gerą. Nuo gegužės 10 d. iki 16 d. yra geras metas užsiimti bet kokia kūrybine veikla, eksperimentuoti su įvairiais saviraiškos būdais.

Gegužės mėn. pabaiga nevienareikšmė. Iš vienos pusės, tai, be abejonės, perspektyvus laikotarpis, leidžiantis daug ko pasiekti. Iš kitos pusės – kalbama ne apie lengvas pergales, o apie sunku darbą, savo silpnybių įveikimą. Dėl tikrai svarbios pergalės teks paaukoti viską, ką branginate.

ŠAULYS

Shutterstock nuotr.

Gegužės mėn. pradžia bus ganėtinai nesėkminga. Šiuo metu žvaigždės bando jūsų stiprybę ir kelia jums labai aukštus reikalavimus. Kovoti tenka ne tik su nepalankiomis aplinkybėmis, bet ir blogo linkinčiais, kurie dabar demonstruoja stebėtiną išradingumą ir sumanumą. Venkite bendrauti su abejotinomis personomis, bet kokius reikalus tvarkykite tik su tais, kurie jau įrodė, kad yra verti pasitikėjimo.

Gegužės mėn. vidurys – laikotarpis, kai bus ypač svarbus teisingas prioritetų sudėliojimas. Susidoroti su viskuo, ką suplanavote, vargu ar pavyks, o tai reiškia, kad teks rinktis. Darant tai geriau vadovautis savo intuicija ir sveiku protu, nei pasikliauti daugybe patarimų, kuriuos jums duoda visi, kas netingi.

Gegužės mėn. pabaigoje sulauksite žmogaus, kuris tikrai gali daug dėl jūsų padaryti, paramos. Daugeliui ženklo atstovų būtent šis laikotarpis bus susijęs su lengvomis pergalėmis ir laimėjimais, pačių sudėtingiausių ir svarbiausių uždavinių išsprendimu, o taip pat pastebimomis permainomis į gerą asmeniniame gyvenime.

OŽIARAGIS

Shutterstock nuotr.

Pirmą gegužės mėn. pusę galima planuoti svarbius reikalus tik tokiu atveju, jei esate įsitikinęs, kad savarankiškai su jais susidorosite. Tai yra ne pats palankiausias metas verslo kontaktams, bendradarbiavimo sąlygų aptarimui, finansinių klausimų sprendimui. Vis dėlto, jūs būsite atsargūs ir protingi, rimtų klaidų nepadarysite.

Kalbant apie asmeninius santykius, pirmoji gegužės mėn. pusė klostysis gana palankiai.

Antroje mėnesio pusėje kils daugiau sunkumų, be to, jie gali kilti pačiose įvairiausiose gyvenimo srityse. Šiuo laikotarpiu reikia būti atsargiems tvarkant finansinius reikalus, nes būsite linkę išleisti daugiau, nei reikėtų.

Paskutinės gegužės dienos atneš gerų naujienų, gerų permainų. Daugelis ženklo atstovų pajus jėgų ir gyvenimiškos energijos antplūdį.

VANDENIS

Shutterstock nuotr.

Gegužės pradžioje palankių tendencijų poveikis bus stiprus. Dėl to jūs galėsite pasiekti išsikeltų tiek profesinio, tiek asmeninio pobūdžio tikslų. Vis dėlto, reikia nepamiršti, kad šis laikotarpis tęsis tik iki gegužės 10-11d., o po to jus palies negatyvios tendencijos. Todėl neatidėliokite svarbių reikalų ir susitikimų.

Gegužės 12-25 d. negatyvių tendencijų įtaka bus ganėtinai stipri, bet, baigiantis šiam laikotarpiui, greičiausiai pavyks susidoroti su visomis iškilusiomis problemomis. Gegužės 20 d. nusimato permainos į gerą, šiuo metu pagerės savijauta ir nuotaika.

Paskutinioji gegužės mėn. savaitė prabėgs santykinai ramiai, bet didelių nerimavimų ir rūpesčių. Šis laikas tinka naujoms pradžioms, o taip pat grįžimui prie kokių nors ankstesnių mėnesių sumanymų.

ŽUVYS

Shutterstock nuotr.

Vyraujant pozityvioms tendencijoms, gegužės mėn. bus sėkmingas. Iki gegužės 10 d. pavyks ne tik gerai pailsėti, bet ir sutvarkyti reikalus. Likusios dienos tinka verslo deryboms, profesinių nei asmeninių ateities planų aptarimui.

Antroji gegužės mėn. savaitė nepasižymės nemaloniais įvykiais, šiuo metu gali būti sunku rasti bendrą kalbą su mylimu žmogumi, išsaugoti romantiniuose santykiuose harmoniją. Užtat yra šansas papildyti finansines atsargas.

Gegužės mėn. pabaiga netolygi: šis metas taps laimėjimų ir nesėkmių virtine, ne visada aplinkybės susiklostys jūsų naudai, daugelis ženklo atstovų pradės abejoti savo sprendimų teisingumu. Vis dėlto, paskutiniosios mėnesio dienos įrodys, kad jūs viską padarėte teisingai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis