6 moteriškos gudrybės. Atsargiai - vyrai ne tokie kvaili

Pamirksėti akutėmis, apsimesti kvailute, nuolat girti partnerį ir šitaip vystyti jį kaip šiltą vilną? Atsargiau – vyrai ne tokie kvaili.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- 10 brangiausiai įvertintų garsenybių vestuvių
- P. Kovas: gyvenimas su mylima moterimi primena uostą audroje
- Pratimai dailiam užpakaliukui ir aptakiems klubams
- Kodėl vyrai vienas myli, o kitas veda?

Moterys, kaip ir vyrai, siekdamos savo tikslo neretai laikosi pozicijos, kad tam tinka visos priemonės. Skirtumas tik tas, kad moterys į tikslą ne visada žengia tiesiai ir agresyviai, bet slenka zigzagais, pakeliui spęsdamos kilpas. Negali kaltinti moterų – šimtmečius laikytos silpnąja lytimi, jos privalėjo išmokti prisitaikyti. Deja, ta taktika, kuri galbūt veikė prieš kelis dešimtmečius, vis dažniau patiria fiasko. Pristatome 6 moteriškas gudrybes, kurios daugumai šiuolaikinių vyrų atrodo ne tik neveiksmingos, bet netgi duoda priešingą rezultatą nei tas, kurio tikimės.

1. Svetimi vaidmenys

Vienas iš mėgstamiausių moterų vaidmenų - „Ach, aš esu tokia ypatinga, visi dėl manęs kraustosi iš proto“. Daugumai vyrų išties būdingas bandos jausmas, jie nori tos, kurios nori visi. Prisiminkime kad ir mokyklos laikus, kai paskui vieną klasės gražuolę risnodavo visas pulkas seiles varvinančių paauglių. Kai kurie vyrai taip ir nesuauga, tokie ir užkimba ant jauko „kaip tau pasisekė, kad gavai mane!“, bet protingi vyrai pernelyg gerai žino, ko jie nori, kad paisytų bandos nuomonės. Mėgsta moterys ir kitus vaidmenis – nepasiekiamoji, nuostabi mama, sekso virtuozė, kompanijos siela, bosė ir pan.

Nieko bloga, jei šie vaidmenys yra natūralūs – moteris išties gali būti ir puiki šeimininkė, ir daug pasiekusi, tad pabrėžti teigiamas savybes tikrai verta. Kur kas blogiau, kai moteris imasi vaidmens, prisiskaičiusi ar kur nors išgirdusi, esą tokio tipo moterys vyrus traukia labiausiai. Vaidyba, ypač prasta, vis tiek matosi, o tiesa išlenda į paviršių. Be to, nuolat vaikščioti su kauke – labai varginantis užsiėmimas, tai kelia įtampą ir pačiai aktorei, ir galiausiai ima kenkti santykiams.

2. „Mielasis, aš laukiuosi...“

Daug moterų yra suvysčiusios savo vyrus tokiu pareiškimu. Tačiau ne mažiau jų po šių žodžių tiesiog dėjo į kojas. Šiais laikais daugumai žmonių vaikas nėra priežastis tuoktis. Net jei vyras sutiko vesti, prispaustas prie sienos garbės kodekso, jis nuolat abejos, ar jo pasirinkimas buvo teisingas. Moterys kartais teisinasi, kad norėjusios tik padėti jam apsispręsti, bet tai primena apsisprendimą padovanoti pinigus, kai tau prie kaklo priremtas peilis. Pateisinti tokį elgesį galima tik vienu atveju – jei moteris mano, kad vyras yra pašlemėkas ir nori galutinai tuo įsitikinti.

Be to, šis melas turi savybę išlįsti į paviršių greičiau nei kuris nors kitas. Nebent – tai visai ne melas, o tiesa. „Neplanuotai“ pastoti meluojant partneriui apie nevaisingas dienas ar vartojamus kontraceptikus gali bet kuri, bet, laimei, šis metodas taikomas vis rečiau – neverta net kalbėti apie vertybes tos, kuri bando paversti vaiką tikslo siekimo priemone.

3. Orgazmo vaidyba

Turbūt sunku būtų rasti moterį, kuri bent kartą gyvenime nebūtų suvaidinusi orgazmo. Tai daroma dėl įvairių priežasčių – kai ji pagaliau nori užbaigti pernelyg užsitęsusį pasimylėjimą, kai nenori įskaudinti labai besistengiančio vyro ir pan. Jei tokie dalykai nutinka retai, jie gali būti suprantami ir toleruotini. Kas kita, kai moteris nuolat vaidina audringą orgazmą, siekdama sužavėti vyrą savo seksualumu arba paglostyti jo savimielę, kad paskui išmelžtų iš jo tai, ko jai reikia.

Lengviau tokiu būdu apgauti sekse nepatyrusius vyrus. Didėjant amžiui ir patirčiai vyrai ima skirti išmoktą orgazmą nuo tikro. Tiesai išlindus į paviršių, jie jaučiasi pažeminti ir įskaudinti. Ne tik dėl to, kad nesugebėjo suteikti mylimai moteriai malonumo, bet ir dėl to, kad ši taip nepasitiki vyro seksualiniais gebėjimais, jog užuot kartu ieškojusi kelio į palaimą, mieliau renkasi apsimetinėjimą.

4. Apsimetinėjimas silpnute ir kvailele

Normalūs vyrai turi stiprų instinktą ginti ir globoti silpnesius už save. Daug moterų tuo mielai naudojasi. Net ir tuomet, kai puikiausiai galėtų su iškilusia problema susidoroti pačios. Užuot pačios vairavusios, prašo, kad vyras nuvežtų į parduotuvę, pas kosmetologę ar kirpėją – „juk tokiu metu tokie baisūs kamščiai...“ Užsikimšo kanalizacija, dingo elektra – skambina ne elektrikui ar santechnikui, o vyrui, net jei jis tuo metu komandiruotėje. Kam prisiimti atsakomybę už savo pajamas ir išlaidas, jei galima paklapsėti akutėmis ir pareikšti, kad nė pati nežinai, kur dingo tie 10 tūkst. iš kreditinės kortelės. (Kad taip kartais elgiasi, žurnalui „Moteris“ prisipažino net kietoji Aušra Maldeikienė.)

Vis dėlto tie žaidimai žavūs tik iš pradžių ir tik retkarčiais, vėliau toks manipuliavimas ima erzinti Gal itin valdingi vyrai ir džiaugiasi turėdami šalia „dukrelę“, kuria reikia nuolat rūpintis, bet dauguma šiuolaikinių vyrų vis dėlto nori šalia savęs matyti lygiavertę partnerę.

5. Besaikis pataikavimas

Kartą vienas vyrukas, paklaustas, kodėl išsiskyrė su mergina, atsakė: „Ji visada man pritardavo. Taip ir nesupratau, ar ji tokia veidmainė, ar tokia kvaila.“ Bendrauti su savo veidrodiniu atspindžiu patinka tik narcizams. Be to, vyrai ne itin mėgsta tokias apibendrintas pagyras kaip „tu pats mieliausias, pats seksualiausias, pats stipriausias, protingiausias...“ Dauguma jų jaučiasi gana nejaukiai taip giriami ir nežino, ką į tai atsakyti, arba pradeda įtarti klastą, nes mano, kad po tokios įžangos eis koks nors prašymas. Paprastai taip ir nutinka. Pataikavimas gali suveikti tik bendraujant su itin savimi nepasitikinčiais arba priešingai – pernelyg save įsimylėjusiais vyrais, bet dauguma normalių stipriosios lyties atstovų nori būti vertinami už konkrečius darbus. „Ačiū, tavo patarimas man labai padėjo“ veikia kur kas geriau bei „tu pats protingiausias“.

6. Bandymas sužadinti pavydą

Kad lengvas pavydas padeda sugrąžinti santykiams aistrą, kalbama ir rašoma daug. Tiesos yra – dauguma žmonių supranta vertę to, ką turi, tik tuomet, kai kyla rizika tai prarasti, nesvarbu, apie ką kalbėtume: sveikatą, darbą, draugus ar mylimus žmones. Tačiau ta rizika turi būti reali. Viena, kai tavo mylimosios iš tiesų ima siekti koks nors atkaklus gerbėjas, ir visai kas kita, kai ji koketuoja su visais iš eilės, bandydama pažadinti pavydą. Tokiu elgesiu ji nuvertina ne tik save, bet ir savo partnerį – baimė „įsitaisyti ragus“ ir dėl to patiriama gėda gali tapti stipresnė net už karščiausius jausmus, tad taip besielgianti moteris rizikuoja sulaukti priešingo efekto – norėdamas išvengti pajuokos, vyras gali parodyti kulnus.

Ne ką geriau, jei vyras supras, kad tai tik žaidimas. Moteris, tokiu būdu bandanti susigrąžinti dėmesį, atrodo labiau verta gailesčio nei meilės. O ten, kur prasideda gailestis, aistra miršta.

Tiesą sakant, didžiausia visų triukų ir gudrybių problema yra ne ta, kad jie neveiksmingi, o ta, kad juose visuomet yra apgaulės momentas. Kuo daugiau santykiuose melo, tuo silpnesni jie yra. Todėl, ko gero, idealiausia būtų triukų išvis nenaudoti ar pasitelkti tik išimtiniais atvejais, o savo santykius grįsti nuoširdžiu ir atviru bendravimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis