Venera Avine - kokios laukia audros?

Venera Avino zodiako ženklu keliauja nuo gegužės 3 d. iki 29 d.

Populiariausi straipsniai:
- P. Kovas: gyvenimas su mylima moterimi primena uostą audroje
- 3 organizmo detoksikacijos būdai, kuriuos rekomenduoja JAV mitybos specialistai
- Kaip atsikratyti strijų, pataria specialistas
- Ką vertėtų įsigyti šiam sezonui, pataria Lietuvos dizaineriai

Emocijos

Tokio tranzito metu tampame labiau emocingesni, jautresni, aštriau reaguojame į pašaipas ir pokštus, ypatingai, jei turima omeny mūsų išorė.

Tai, kas ankščiau atrodė nereikšminga, dabar gali sukelti didžiulį pasipiktinimą.

Tampame nepakantūs familiarumui, kuris priimamas kaip akivaizdi pagarbos mums stoka.

Santykiai ir meilė

Tokiu laiku neleidžiama daug laiko ilgai preliudijai, užsimezgę santykiai beveik iš karto pereina į meilės “karo lauko” stadiją. Meilužiai pačiame aistros įkarštyje nemato nieko kito aplinkui, jų mintys ir jausmai būna nukreipti tik vienas į kitą.

Santykiai ryškūs, ilgam išliekantys atmintyje, tačiau greitai praeinantys, išgaruojantys tarsi šampano burbulai. Jų aistra beprotiška, tačiau tai - tik hormonų pliūpsnis ir nieko daugiau. Toks ryšys retai perauga į tikrą meilę.

Moterys matydamos, kad joms nerodomas pakankamas dėmesys, gali pačios imtis iniciatyvos draugystei užmegzti ar pervesti santykius į kitą stadiją.

Tokiu metu ne tik moterys rodo iniciatyvą, bet ir vyrai. Jiems Venera Avine padeda išradingai suvilioti savo meilės objektą. Tiek vieni, tiek kiti tokiu laiku linkę demonstruoti pačias geriausias savo puses, stengdamiesi truputį pagražinti tikrovę.

Tokiu laiku ypač svarbu, kad būtų pastebėtos ir įvertintos mūsų moteriškos/vyriškos savybės. Netgi komplimentas, pasakytas iš mandagumo, gali būti suprastas kaip slaptas prisipažinimas meilėje.

Dažnai perdėtas aistringumas gali trukdyti darbui bei dalykiniams santykiams.

Finansai

Pinigai tokiu laiku išleidžiami impulsyviai ir dažnai ne tam, kas būtina, o tam, kas patinka tą akimirką.

Dėmesio!

Negatyviai Venera Avino ženkle gali pasireikšti perdėtu emocingumu, agresijos priepuoliais, pavydu, įkyriu merginimu, galimi konfliktai, skandalai, isterijos, įžeistų jausmų demonstravimas.

Maža kibirkštis gali ne tik įžiebti didžiulį laužą, bet ir sudeginti viską iki pamatų, tad stenkimės pažaboti savo aistras, kad vėliau netektų gailėtis.

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis