Kas, vyrų manymu, daro moterį neseksualią

Norėdamos atrodyti seksualios, kartais persistengiame ir sulaukiam priešingo rezultato.

Taip pat skaitykite:
- Gal ir jums jau metas laikytis šarminės dietos?
- Po grožio injekcijos - kova už gyvybę
- Popiežiaus dukra miegojo su broliu ir garsėjo kaip nuodytoja
- A. Urbonaitė: pirmieji susidūrimai su vyrų seksualumu buvo klaikūs
- 5 produktai, kurių reikia atsisakyti, jei norite būti liekni ir sveiki

Daug apie moters patrauklumą gali papasakoti seksologai, psichologai ir stilistai, bet portalas woman.ru nutarė eiti tiesiausiu keliu ir apklausti paprastus vyrus. Gavęs 13 tūkstančių atsakymų, jis galėjo padaryti gana tikslias išvadas. (Vienas respondentas galėjo rinktis kelis atsakymo variantus). Taigi - kas labiausiai kenkia moters seksualumui?

1-oji vieta. Blogas kvapas (64 proc.)

Paprastai dėl prakaito kvapo dažniausiai puolame vyrus, tačiau, pasirodo, ir pačios kartais kvepiame nekaip. Minėdami blogą kvapą, vyrai turi omenyje ne tik prakaitą, bet ir prastą burnos kvapą ar netinkamai parinktus ir nesaikingai dozuojamus kvepalus. Problema ta, kad savo kvapą tiek vyrai, tiek moterys sunkiai užuodžia - kad kažkas ne taip ima įtarti, kai pašnekovai ima laikytis nuo jų saugiu atstumu. Kad to išvengtume, būtini tokie higienos įgūdžiai kaip kasdienis dušas ir dažnas drabužių keitimas (ypač esančių arčiausiai kūno). Pasitikrinti, ar sklinda blogas kvapas iš burnos galima lyžtelėjus savo riešą ir jį pauosčius. Panaikinti problemą ne visada padeda mėtinės pastilės - kartais būtina pakeisti mitybą ir, žinoma, susitvarkyti dantis bei pašalinti nuo jų akmenis.

Jei kalbėtume apie kvepalus, tai visada geriau mažiau nei per daug. Ypač jei kvapas sunkus, intensyvus, labai saldus ar egzotiškas. Sako, kad labiausiai žmogui tinka tie kvepalai, kurių jis pats neužuodžia. Tik atsargiai - neužuosdamos savo kvepalų, rizikuojame jų prisipurkšti per daug.

2-oji vieta. Kūno plaukuotumas (51 proc.)

Vyrų noras, kad vienintelė plaukuota moters vieta būtų galva, biologiškai neatrodo labai pagrįstas. Kūno plaukuotumas rodo, kad moteris turi daugiau vyriško hormono testosterono, o šis didina seksualumą. Tiesa, seksualumas šiuo atveju neturi nieko bendra su vaisingumu - kuo daugiau moteriškų hormonų, tuo didesnės galimybės išnešioti ir išmaitinti kūdikį. Bet kuriuo atveju, kuo moteris mažiau plaukuota, tuo labiau ji skiriasi nuo vyro, o juk būtent tai juos ir traukia.

Vis dėlto pernelyg gilintis į biologiją neverta. Pastaraisiais dešimtmečiais kojų, pažastų, rankų depiliacija labiau suvokiama kaip būtinos higienos dalis. Plaukus nuo kūno šalina net ir tos, kurios neturi tikslo patikti vyrams. Taigi vyrų nepasitenkinimo priežastis gali būti kur kas paprastesnė - moteris plaukuotomis kojomis jiems atrodo tiesiog apsileidusi. Beje, „Elle" žurnalo apklausoje vyrai buvo atlaidesni - net 11 proc. jų sakė nesijaudinantys dėl plaukelių ant mylimos moters kojų. Bikinio zonos depiliacija - atskira tema. Vieniems patinka visiška plikuma, kiti nori matyti ten bent truputį plaukų, tačiau tokių natūralistų, kuriems patiktų beformiai neprižiūrimi „krūmynai" vis dėlto mažuma.

3-oji vieta. Viršsvoris, pasyvumas lovoje ir priekabės (31 proc.)

Trečiojoje vietoje atsidūrė net trys bjaurūs bruožai, susirinkę po vienodą kiekį vyrų balsų. Moterys neretai sprendžia dilemą, kuo geriau pasirūpinti - veidu ar figūra. Jos žino, kad numetus svorio, ypač vyresniame amžiuje, gerokai sensteli veidas. Vis dėlto vyrams moters raukšlės kliūva ne taip, kaip papildomi kilogramai. JAV atlikti išsamūs (net 70 tūkst. žmonių) tyrimai parodė, kad net 48 proc. paliktų savo mylimą moterį, jei ši priaugtų svorio (tarp moterų tokių buvo tik 20 proc.).

Kodėl jiems nepatinka pasyvumas lovoje, komentuoti neverta, o štai apie moterų pomėgį nuolat prie visų kabinėtis ir daryti pastabas, reikėtų susimąstyti. Kartais nė nepastebim to valdingo ir priekaištingo „mamytės" tono, kuriuo įpratome bendrauti ne tik su savo vaikais, bet ir su kitais žmonėmis. Deja, tai, kas tinka bendraujant su vaikais, visiškai nedera bendraujant su vyrais.

4-oji vieta. Nemalonus balsas (28 proc.)

Balso tembrą kontroliuoti kiek sunkiau nei svorį, juolab, kad malonų tembrą nuo nemalonaus skiria tik plonytė linija. Absoliučiai daugumai vyrų labiausiai patinka žemas, sodrus, gal netgi šiek tiek prikimęs moters balsas. Bet užkimęs ir gergždžiantis daugumai jau nebeatrodo patrauklus, nes asocijuojasi su asocialiu gyvenimo būdu ir rūkymu (šis, beje, taip pat pateko į vyrų nemalonių sąrašą ir pelnė net 25 proc. balsų). Tą patį galima pasakyti ir apie aukštą balsą - aukštas, skambus lyg varpelis balsas siejasi su jaunyste, vaikiškumu ir didesnei daliai vyrų patinka. Tačiau jei turėdama tokį balsą imate kalbėti pakeltu tonu, jis iškart tampa spigus ir labai nemalonus. Taip pat vyrams nepatinka greitakalbė ir saldžialiežuvavimas. Visokie „mažučiai", „pupyčiai" ir balso laibinimas kalbant su vyru tarsi su kūdikiu jų anaiptol neužveda. Šiaip balsą įmanoma treniruoti, bet pradžiai bent jau pasistenkite kalbėti aiškiai, nekelkite tono, venkite mažo nuskriausto vaiko intonacijų ir darykite pauzes.

5-oji vieta. Rūkymas ir kalorijų skaičiavimas (25 proc.)

Nors kai kurie vyrai pripažįsta, kad rūkanti moteris gali atrodyti visai seksualiai (vieni mano, kad tai suteikia Gretos Garbo elegancijos, kitiems tai tiesiog sukelia oralinio sekso asociacijas), tačiau rūkymą lydintys reiškiniai - tokie kaip blogas kvapas iš burnos, pageltę pirštai ir dantys ir smulkių raukšlelių tinklas aplink lūpas, itin išryškėjantis po 45 metų, - jų neįkvepia. Kai kurie rėžia, kad bučiuoti parūkiusią moterį - tas pats kaip laižyti peleninę.

Keista, kad toks nekaltas moterų įprotis kaip kalbėjimas apie valgomo maisto kalorijas atsidūrė toje pačioje vietoje. Ir vis dėlto tai vyrams nepatinka. Jie, žinoma, nori, kad jūs rūpintumėtės savo figūra ir sveikata, tačiau visiškai nenori girdėti ir matyti, kaip tai darote. Mėgaukitės maistu, o ne jį analizuokite. „Kartais pagalvoju, kad net ir mylėdamasi ji mintyse skaičiuoja sudegintas kalorijas", - kartą pareiškė vienas vyras. Beje, mylėdamosi sudeginame vidutiniškai 200-800 kcal per valandą...

6-oji vieta. Aladino kelnės, ugai ir ryškus makiažas (19 proc.)

Nevykusi apranga taip pat gali sugadinti visą vaizdą. Daugiausiai vyrų strėlių sulaukė kelnės nusmukusiu klynu (dar vadinamos „Aladino" kelnėmis ir šiuo metu, beje, esančios tarp madingiausių siluetų) ir žieminiai botai („ugai"). Abu šie daiktai labai patogūs ir mėgstami moterų ir tikrai neturėtume jų išmesti į sąvartyną tik todėl, kad vyrams jie nepatinka (beje, ne visiems, o tik ne kažin ką nutuokiantiems apie madingas tendencijas). Bet vis dėlto, eidamos į pirmąjį pasimatymą ir norėdamos vyrą sužavėti, geriau šiuos daiktus paslėpkite spintoje. Ir, žinoma, nepersistenkite su makiažu. Ryškus makiažas sendina, daro veidą negyvą. Ypač lengva padauginti, jei dažomės kur nors vonioje, dirbtinėje šviesoje - išėjusios į natūralią dienos šviesą, rizikuojame atrodyti juokingai. Jei be kreminės pudros nežengiate nė žingsnio, bent jau paisykite vienos makiažo taisyklės - pabrėžti arba lūpas, arba akis.

7 -oji vieta. Trumpas sijonas ir gili iškirptė (16 proc.)

Paradoksas - tai, ką rengiamės siekdamos pabrėžti seksualumą, pasirodo, jį mažina. Trumpas sijonas ar iškirptė patys savaime nėra labai blogi dalykai, blogiau, kai jie derinami kartu. Čia panašiai kaip su makiažu, reikia rinktis vieną akcentą - kojos arba krūtinė. Gali akcentas būti ir kitas. Tarkim, apnuoginta nugara, gilus skeltukas, nuogi pečiai. Net jei visas jūsų kūnas tobulas, vienam kartui užteks pabrėžti vieną jo dalį. Taip ne tik geriau atskleisite jos grožį, bet ir išsaugosite paslapties aureolę bei parodysite gerą skonį.

Be abejo, kiekvienas vyras yra individualus: tai kas vienam nepatinka, kitą gali žavėti. Vis dėlto, dėmesys išvardintoms detalėms rodo ne tik tam tikrą skonį ar vyriškus kaprizus - jos kalba kur kas daugiau, tarkim, apie moters sveikatą. Viršsvoris, padidėjęs plaukuotumas ar slenkantys plaukai, užkimęs ar spigus balsas gali rodyti tam tikrus hormoninius nukrypimus, nesirūpinimas savo išvaizda - polinkį į depresiją ar netgi psichines negalias.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis