Horoskopas 05.28-06.04: likimas vėl mums dosnus - ar mokėsime tuo pasinaudoti...

Šią savaitę aktyviai veikia teigiamos tendencijos.

Šių dienų populiariausi:
- 25 m. moterį užmėtė akmenimis minios akivaizdoje
- Vyrų seksualumo pikas - sulaukus 18-os, o moterų - 35-erių? Pamirškite!
- 5 būdai, kaip vasarą atnaujinti darbo garderobą
- Pratimai, padėsiantys išvengti pečių juostos skausmo
- Žemaičių blynai

BENDRA PROGNOZĖ

Tai didina tikimybę sulaukti sėkmės sprendžiant svarbius reikalus, siekiant globalių tikslų, ir, žinoma, asmeniniuose santykiuose.

Jei jums šiuo metu labiausiai rūpi darbas ir karjera, netausokite jėgų ir atkakliai darbuokitės – nevalia praleisti geros progos. Ypatingai seksis tiems, kurie dirba prekybos srityje ar yra tiesiogiai susiję su pinigais.

Iki periodo vidurio pasistenkite užbaigti svarbų reikalą, kurį pradėjote dar praėjusią savaitę. Jei nespėsite, dėl įvairių nesusipratimų ir vilkinimų būsite priversti laukti rezultato dar ilgai.

Laikotarpio viduryje gali iškilti sunkumų, tačiau problemos daugiausia bus išsigalvotos. Visi, net rožinių akinių mylėtojai, matys pasaulį truputį niūresnėmis spalvomis nei yra iš tikrųjų. Nepasiduokite šiai prastai nuotaikai – antraip ji jus užvaldys ilgam.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę dėl neužbaigtų darbų arba neįvykdytų įsipareigojimų gali patirti finansinių nuostolių arba sukomplikuoti santykius su verslo partneriais. Kad nepakliūtumėte į tokią situaciją, astrologas jums pataria blaiviai vertinti savo jėgas ir duoti tik tuos pažadus, kuriuos jūs tikrai įstengsite įvykdyti. Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Vandeniai pademonstruos savo sugebėjimus bei sumanumą ir gerokai pakels savo reitingą vyresnybės ir bendradarbių akyse. Bet jokiu būdu nesiimkite darbų, kurių neišmanote, - astrologas įspėja, kad tai nieko gero neduos. Palankios dienos - antradienis ir sekmadienis.

Žuvų laukia palanki savaitė - galėsite realizuoti visus, net ir drąsiausius sumanymus, susijusius su verslu ir komercija. Na ir kas, kad daugelis skeptiškai žiūri į jūsų idėjas ir pasiūlymus. Tai, kaip mano astrologas, neturėtų jūsų trikdyti - šiek tiek atkaklumo, ir nerealiausi projektai bei sumanymai bus įgyvendinti. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir antradienis.

Avinams, nors jų nuotaika prasta, žvaigždės kol kas nepataria keisti darbo vietos dėl nedidelių laikinų sunkumų, kurių gali pasitaikyti jūsų kelyje ateinančią savaitę. Asmeniniame gyvenime jūsų laukia naujos įdomios pažintys. Jos gali ne tik tapti kažkokių rimtų dalykų pradžia, bet ir apskritai pakeisti jūsų gyvenimą. Palanki diena - penktadienis.

Jaučiai pagarsės kaip aktyvios ir kūrybingos asmenybės. Jums pavyks užbaigti pradėtus darbus ir pasiekti pelnytų rezultatų. Tai ne tik pagerins jūsų nuotaiką, bet ir padės artimiems žmonėms deramai įvertinti jūsų gabumus. Galima ir didelė finansinė sėkmė. Palanki diena - sekmadienis.

Dvyniams seksis dirbti darbus, reikalaujančius didelių protinių ir kūrybinių pastangų. Žvaigždės jums suteiks galimybę pajusti minčių aiškumą ir naujų idėjų antplūdį. Be to, šis laikotarpis palankus naudingiems sandoriams, taip pat kelionėms ir komandiruotėms, jeigu jų tikslas - ieškoti naujų partnerių. Sėkmingos dienos - ketvirtadienis ir penktadienis.

Vėžiai kitą savaitę gali susidurti su juridinėmis kliūtimis arba konfliktuoti su aplinkiniais ir vyresnybe. Jums staiga pasidarys nepakenčiami bendradarbiai ir vadovybė, o jeigu jūs pats esate vadovas, tai gali kilti noras iškart atleisti visus. Viena, ką jums gali patarti astrologas esant tokiai situacijai, - didesnės savitvardos! Sėkminga diena - ketvirtadienis.

Liūtams kitą savaitę prasidės finansinės laisvės laikotarpis. Jūs galėsite lengvai leisti pinigus patikusiems dalykams ir taip pat lengvai gauti pelno, kuris su kaupu kompensuos visas jūsų išlaidas. Teigiamos emocijos jums garantuojamos ir meilės fronte, žada astrologas. Sėkminga diena - šeštadienis.

Mergelėms tikriausiai atsivers naujos darbo perspektyvos. Žvaigždės jums taip pat žada didelį pelną. Tik būtų gerai, kad jūs paklausytumėte aplinkinių nuomonės, kaip išleisti šiuos pinigus - juk bičiuliai gali padėti ne tik materialiai, bet ir geru žodžiu. Sėkminga diena - šeštadienis.

Svarstyklės kitą savaitę tiesiog privalės kontroliuoti visas savo emocijas ir elgesį. Pirmiausia apsišarvuokite kantrybe artimų žmonių atžvilgiu, kadangi dabar aštrėja visi ankstesni šeiminiai konfliktai. Su giminaičiais bendraukite kūrybiškai, tuomet jums pavyks išvengti nesusipratimų. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir ketvirtadienis.

Skorpionams planetos ateinančią savaitę suteikia šansą sėkmingai ieškoti papildomų pajamų šaltinių arba pakeisti veiklos pobūdį. Sėkmė jus taip pat lydės visuose darbuose ir reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu ir statyba. Santykiuose su mylimais žmonėmis gali susiklostyti konfliktinė situacija, bet netrukus viskas susitvarkys, žada astrologas. Palanki diena - sekmadienis.

Šauliai kitą savaitę turėtų santūriai ir protingai elgtis šeimoje. Pasistenkite daryti tik tai, kas padės stiprinti ryšius su artimaisiais. Kaip tik šie ryšiai, astrologo nuomone, suteiks jums energijos, kuri leis nesunkiai išspręsti visus iškilusius uždavinius. Sėkminga diena - šeštadienis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis