Kokios moterys gąsdina vyrus?

Verkia draugė koneveikdama likimą ir kaltindama visus vyrus nejausmingumu, garsiai svarstydama, kokie jie vis dėlto ožiai, kurie negali padaryti nė vienos moters šioje žemėje laimingos. Taip prasideda eilinė depresija, o gyvenimas pasidaro nykus ir varginantis.

Matyta istorija, tiesa? Tikrai matyta, ir ne tokia jau reta. Įdomiausia šioje situacijoje yra tai, kad tikriausiai ši moteris net nebandė patraukti vyro dėmesio. O jei ir bandė, tai tikriausiai ji atstūmė savo elgesiu ar kalbomis.

Jei išties turite problemų santykiuose su vyrais, pamąstykite ir pabandykite paanalizuoti save - gal Jūs esate viena iš tų moterų, kurios gąsdina vyrus, todėl jie vengia Jūsų draugijos. Moteris, nuo kurių vyrai bėga kiek įmanoma greičiau ir toliau, galima suskirstyti į kelis tipus.

Lipšni pleputė. Tokia moteris jaučiasi Visatos centru ir nė vienas įvykis negali vykti be jos. Ji žino apie viską ir būtinai turi tai papasakoti visiems iš eilės, ir ypač tuo vargina artimus. Tokia persona gali pritraukti vyrą tylėdama, bet jai tik atvėrus burnytę, vyras išeina į parduotuvę ir negrįžta. Visų nuostabai ji susiranda pabėgusį išrinktąjį ir dar su didesniu azartu prilimpa neduodama jam nė atsikvėpti. Jei aptikote savyje kažką iš šios moters sąvybių - savo labui padirbėkite ties jomis ir jų atsikratykite.

Lengvo elgesio moteris. Su lengvai su visais flirtuojančia moterimi vyrai net nesvarsto galimybės susituokti. Vyrų nuomone - ta, kuri priklauso visiems, niekada nepriklausys vienam. Tai vyrų logika. Tokia moteris negali tikėtis didelės ir nuoširdžios meilės, nes vyrai vertina ištikimybę. Ši moteris tikrai sugeba išgąsdinti vyrus.

Isterikė. Visas savo gyvenimo problemas sprendžia bumbėjimu, zyzimu, isterijos priepuoliais. Kas beatsitiktų, ji - auka, net ir tada, kai pati sukuria problemų virtinę. Su tokia moterimi normalus vyras ilgai netvers - anksčiau ar vėliau pabėgs. O visos kalbos apie gyvasties nutraukimą sukels tik gailestį, o gailestis tai - ne meilė.

Moteris - boba. Tai moteris, kuri nesugeba valdyti savo emocijų. Jos sugeba bartis ir konfliktuoti su bet kuo ir bet kur. Dažniausiai save laiko protingomis ir teisiomis, ir pasitaikius bet kuriai progai bando tai įrodyti.

Teisumo pojūtis gimsta iš žinių ir žinojimo stokos, todėl ši moteris lengvai ginčijasi net tose srityse, apie kurias visiškai nenusimano. Tokios moterys garsiai kalba, dar garsiau juokiasi, išjuokia kitus, linkusios išsišokti, replikuoti ne laiku ir ne vietoje. Gali tokia moteris išgąsdinti vyrą? Komentaras nereikalingas.

www.damuakademija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis