Horoskopas balandžio 12-ajai: astrologija, vardadieniai

Balandžio dvyliktoji, ketvirtadienis - 102-oji metų diena (ketvirtoji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 263 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alfredas, Galkanta, Galkantas, Galmantas, Galmantė, Julius, Jūratė, Preibutas, Preibutė, Preigilas, Preigilė, Zenonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.27, leidžiasi 20.14. Dienos ilgumas - 13.47.

Šiandien - penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Ši diena jums bus kur kas malonesnė tuo atveju, jei nebūtina įtemptai dirbti, ko nors daryti skubiai ar daug bendrauti. Tam pristigtų energijos ir ūpo. Tačiau meninei veiklai, smulkiai komercijai tai palanki diena.

JAUTIS. Išsiaiškinkite santykius su žmonėmis, kurie jums svarbūs ar kaip nors įsipareigoję, pakovokite dėl aktualaus reikalo. Pokalbis su jums palankiu pažįstamu veikiausiai bus naudingas. Padaugės meilės vilčių.

DVYNIAI. Jeigu susikaupę darysite tai, ką privalote padaryti, tuomet ši diena nenuvils. Galbūt net sulauksite slapto palankumo, protegavimo. Galima pagunda, kuriai bus sunku atsispirti.

VĖŽYS. Neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, publikacijas, užsiimti mokslu, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau rezultatas nebūtinai bus lengvai pasiekiamas. Prireiks daugiau pastangų nei padaryti įspūdį susižavėjusiam gerbėjui.

LIŪTAS. Galbūt mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su reikliais ir kompetentingais žmonėmis. Pasistenkite nesutrikti, tęskite tai, ką manote esant reikalinga.

MERGELĖ. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jei kiti nė neketins paisyti jūsų patarimų, poreikių. Tačiau jums gali pavykti kai ką įtikinti savo teisumu. Pravartu tarpininkauti, tvarkyti susijusius su studijomis bei partnerystės, meilės reikalus.

SVARSTYKLĖS. Teks rimtai padirbėti, pasinaudojant įgyta patirtimi bei įgūdžiais. Regis, įtampą kels nemenkas darbo krūvis, reikalavimai. Tačiau gali būti ir taip, kad darbe viskas gerai judės iš inercijos, o jums labiausiai rūpės grožio, sveikatos klausimai.

SKORPIONAS. Galimi renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti nepriklausomai nuo savo norų. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimą. Vakare kils noras atsipalaiduoti, linksmintis. Jauskite saiką.

ŠAULYS. Jeigu darbe sąžiningai ir uoliai padirbėsite, negalėsite savęs dėl nieko kaltinti. O aplaidūs kolegos gali patirti nemalonumų. Pravartu labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais, sodyba.

OŽIARAGIS. Šiandien teks tvarkyti skubius reikalus, tartis dėl aktualių klausimų su įvairiais žmonėmis. Veikli, įdomi diena, ir prabėgs ji kaip viesulas. Galite paveikti kito žmogaus apsisprendimą.

VANDENIS. Tikriausiai daug nuveiksite srityje, susijusioje su materialiniais reikalais, nuosavybe, verslu, pinigais. Galite sudaryti nuomos ar komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau.

ŽUVYS. Kai kurie neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą. Tačiau pastangos įveikti problemas bei kontroliuoti situaciją nebus bevaisės - tikėtina, kad pasieksite savo. Gali pildytis meilės svajonės.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis