Horoskopas 07.03-11: sunkumų bus, tačiau teigiamas emocinis fonas padės juos įveikti

Tereikia gerų norų ir šiek tiek pastangų, kad savaitė praeitų gerai.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- Dieta, padėsianti atsikratyti iki 10 kg per savaitę
- Garsiausios Holivudo stilistės Rachel Zoe patarimai (FOTO)
- „Širdžių karalienės“ gimtadienio proga - sarkastiški jos pasisakymai apie rūmus ir jų gyventojus (FOTO)
- Palikę Norvegiją menininkai grįžo į vienkiemį ir velia veltinius
- Braškinis žele tortas


BENDRA PROGNOZĖ

Sunkumų bus, kaip ir anksčiau, tačiau ši savaitė nuo ankstesnių išsiskiria teigiamu emociniu fonu, kurio dėka daugeliui pavyks išsaugoti gerą nuotaiką, nesvarbu kas benutiktų. Prireiks gebėjimo bendrauti su žmonėmis, siekti kompromisų, nes vienumoje bus sunku pasiekti norimų tikslų.

Šią savaitę teks dirbti daugiau nei įprastai, profesinių užduočių įgyvendinimas pareikalaus didesnio jūsų dėmesio ir laiko. Partneriai neatsisakys padėti vienas kitam, tačiau ne visada darys tai, ką reikės, todėl tam tikros problemos ir liks neišspręstos. Vadovai bus nepatenkinti pavaldiniais, tačiau nežinos, ko imtis, norint pakeisti situaciją.

Jei šią savaitę jums reikia sudaryti sutartis, būkite itin atidūs ir atsargūs: dėl dokumentuose paliktų klaidų jums gali grėsti nemenki nuostoliai.

Problemų gali kilti ir asmeninių santykių plotmėje, tačiau jas išspręsite greitai ir efektyviai. Vienas kitą mylintys žmonės sugebės įveikti nesusipratimus ir išsaugoti gerus santykius, net jei tai ir nebus labai lengva.

Savaitė palanki kelionėms, pažintims su kitų šalių istorija ir kultūra.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI


Ožiaragiams ateinančią savaitę reikėtų pasistengti neįlįsti į skolas. Noras pagerinti savo finansinę padėtį pasiskolinus iš draugų bus labai didelis. Visgi taip elgtis jokiais būdais nereikėtų, nes artimiausiu metu grąžinti skolų nepavyks dėl įvairių objektyvių priežasčių, todėl gali kilti konfliktų su skolintojais.


Vandeniams atsiras galimybė pagerinti savo finansinę padėtį. Ilgai lauktas pajamas gausite jau savaitės pradžioje, tuo tarpu savaitės gale sėkmingi ir produktyvūs bus jūsų darbiniai susitikimai, seminarai ir komercinės derybos. Atsivers naujų galimybių ir profesionalioje sferoje. Tiesa, siekiant savo tikslų nereikėtų apie juos kalbėti aplinkiniams.


Žuvys šią savaitę gali prašyti vadovybės perkelti jas į atsakingesnes ir geriau apmokamas pareigas. Palankiai susiklosčius aplinkybėms, jūsų prašymas bus patenkintas, taip pat valdžia neatsisakys padidinti ir jūsų atlyginimą. Po šiuo ženklu gimusiems komersantams atsiveria naujų galimybių verslo sferoje. Svarbiausia nepraleisti tinkamos progos ir laiku sureaguoti į iniciatyvas, kurias siūlo jūsų partneriai.


Avinas gali tikėtis gauti naujų pajamų, tačiau kyla ir galimų finansinių praradimų grėsmė. Jei norite jų išvengti, atsargiai elkitės ir viską gerai apsvarstykite. Stenkitės neafišuoti savo planų, veikite nepritraukdami papildomo dėmesio ir jums nusišypsos sėkmė. Gautas lėšas reikėtų skirti švietimui, išmokite ko nors naujo ar kelkite savo kvalifikaciją, niekada to nesigailėsite.


Jaučiams ateinančią savaitę darbe nereikėtų stengtis įveikti neįveikiamų užduočių - nieko nepasieksite, tik prarasite jau pasiektus rezultatus. Pasistenkite maksimaliai susikaupti ties tuo darbu, kurį dirbate šiuo metu - geriau imtis vienos užduoties, bet ją atlikti gerai. Taip pat jums rekomenduojame neskubėti spręsti - viską gerai apsvarstykite, nes pasirodžiusi geniali mintis gali tapti sunkiai įgyvendinama.


Dvynių laukia finansiškai palanki savaitė, jums seksis uždirbti naujų lėšų. Bendraudami su aplinkiniais nesišvaistykite vertingais patarimais ir kritika, galite sulaukti didelio nepalankumo. Prisiminkite, kad prieš rekomenduojant vieną ar kitą veiksmą kitiems, reikėtų jį išbandyti pačiam.


Vėžiai neturėtų baimintis pokyčių. Drąsiai deginkite tiltus ir judėkite nauja kryptimi tiek profesinėje sferoje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Net ir įdėję nedaug pastangų pasieksite įspūdingų rezultatų. Visa savaitė jums bus palanki naujoviškiems sumanymams ar išradimams. Stropiai apgalvokite visas kylančias situacijas ir pasistenkite iš jų gauti naudos.


Liūtams ši savaitė bus itin palanki: lengvai spręsite darbe iškylančius sunkumus, užmegsite naudingų pažinčių ir ryšių. Jums turime vienintelį patarimą - nereikėtų per daug skubėti. Turite pakankamai laiko ir galimybių, tereikia pasitikėti savimi bei aplinkybėmis ir veikti taip, kaip to reikalauja susiklosčiusi situacija. Atidžiai įsiklausykite į naujus sumanymus - galite sužinoti daug naudingos informacijos.


Mergelės turėtų iš anksto nusiteikti naujoms pažintims ir bendravimui su rimtais žmonėmis: vadovais, analitikais ir ekspertais. Šis bendravimas suteiks jums galimybių pasiekti ilgai brandintą tikslą. Galėsite sustiprinti verslo ir asmeninius ryšius, o jūsų užsispyrimas ir profesionalumas leis pasiekti bet kokius užsibrėžtus planus. Sėkmę jums atneš įvairaus pobūdžio komerciniai projektai ir su nekilnojamuoju turtu susiję reikalai.


Svarstyklės savo reikalus spręs lengvai, gausite galimybę realizuoti seniai siektus tikslus. Jums pasitaikys puikių galimybių pademonstruoti savo talentus. Gerų vaisių atneš ir bendravimas su giminaičiais bei aplinkiniais - po šių galimybių gausite progą gerai apmąstyti ankstesnę patirtį ir sėkmingai susiplanuoti ateitį.


Skorpionai ateinančią savaitę turėtų išnaudoti atidedamiems reikalams spręsti. Kai tik atsikratysite problemų naštos, galite sulaukti naujų įdomių pasiūlymų darbo srityje. Pastaruoju metu įdėtas jūsų pastangas įvertins vadovybė, o tai palankiai paveiks jūsų profesionalų autoritetą ir suteiks jums perspektyvų kilti karjeros laiptais.


Šauliai svarbių rezultatų pasieks profesionalioje srityje. Jums reikėtų daugiau dėmesio skirti galimiems pasisakymams viešumoje, darbo pasiūlymams, publikacijoms. Taip pat nepamirškite sutvarkyti ir dokumentų bei kitų popierių - tai jums šiuo metu itin aktualu. Pasitelkite visus savo organizacinius įgūdžius - galėsite lengvai pasiekti teigiamų rezultatų imdamiesi bet kokio darbo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis