Fengšui konsultantės patarimai, kaip gyventi šią savaitę

Fengšui konsultantė Jelena Dudkina siūlo prognozes savaitei.

Skaitomiausi straipsniai:
- Mažos gudrybės, kurios tirpdo kilogramus
- Ką apie žmogų gali pasakyti jo augintinis?
- Aktorės Christinos Hendricks mados taisyklės apvalutėms (FOTO)
- Astrologė Rima. Venera Liūte – tegul karaliauja meilė!
- Cukinijų-morkų mišrainė žiemai

2014 08 11

Diena netinka svarbiems darbams: verslo pradžiai, sutarčių pasirašymui. Galimos klaidos, uždelsimai, atsisakymai vykdyti savo įsipareigojimus.

Darbe labai nesistenkite, jokios naudos nebus, tik laiko gaišinimas. Nepaduokite šią dieną teisminių ieškinių, nes tai – nesutarimų ir problemų su įstatymais diena, konfliktai su valdžia. Jeigu šią dieną yra priimamas teisminis nuosprendis, tai greičiausia bus nuspręsta, kad žmogus kaltas.

Nebūkime labai ambicingi ir išklausykime kitų nuomonę. Šią dieną pagal galimybę pasiilsėkime, susitvarkykime namus, pabūkime harmonijos ir pusiausvyros būsenoje, net ir tuo atveju, jeigu mus įžeidė ar nuskriaudė. Atleiskime savo skriaudikams ir jokiu būdu nemokykime juos gyventi. Šią dieną palanku griauti senus pastatus.

2014 08 12

Šią dieną susilaikykite nuo aktyvios veiklos, nerizikuokite, neužsiimkite ekstremaliu sportu. Diena palanki statybos pradžiai. Tai – vidinės laisvės, džiaugsmo, meilės diena, bet tuo pačiu diena atneša daug nekontroliuojamos energijos, kuri gali nuvesti ne ten, kur reikia.

2014 08 13

Labai palanki ir pozityvi diena, tinka įvairiai veiklai – verslo pradžiai (tokiu atveju visi sekantys metai bus sėkmingi, verslas klestės, bus daug pajamų), persikėlimui į nauja ofisą ar naujo filialo atidarymui, didelių statybos projektų pradžiai, kelionei, gydymo pradžiai. Diena palanki nekilnojamo turto pirkimui. Šią dieną galima susigražinti anksčiau paskolintus pinigus.

Tačiau nepradėkite teisminių bylų, negriaukite senų pastatų. Dar ši diena pasižymi tuo, kad viską, ką išgirsite apie save – ir gero ir blogo – viskas yra teisybė. Jei išgirsite ką nors blogo, neįsižeiskite, o pagalvokite, kokiu būdu galėtumėte pasikeisti. Stenkitės objektyviai įvertinti save ir aplinkinius, nepasiduokite iliuzijoms ir negeroms mintims.

2014 08 14

Būkite atsargūs su naujomis idėjomis su atsitiktinėmis pažintimis, nes galima pakliūti į svetimų suregztas pinkles. Šiandien nepasirašykite jokių sutarčių, taip pat ir vedybinių kontraktų, nes galite įsivelti į neįvykdomus įsipareigojimus. Šią dieną galima atskirti savo mintis ir idėjas nuo primestų mums svetimų žmonių, bet galima išanalizuoti ir sutvarkyti savo mintis ir veiksmus, atsisakyti melo, išdidumo, iliuzijų. Šią dieną galima pamesti dokumentus ir prarasti pinigus, galimi nemalonumai keliaujant. Neverta pradėti jokių svarbių reikalų, nes jie bus nesėkmingi.

2014 08 15

Tai dvasinio tobulėjimo diena, visų abejonių atmetimas. Šią dieną labai lengva priimti svarbų sprendimą. Galima veikti, bet pačius reikšmingiausius reikalus geriau atidėti. Diena nėra palanki vedyboms ir bet kokios rūšies kontraktų pasirašymui, nes viena iš šalių laikui bėgant gali prarasti susidomėjimą veikla. Neverta pradėti įrenginėti pamatus, pradėti gydymą, aiškintis santykius šią dieną.

2014 08 16

Šią dieną neverta pradėti jokių svarbių reikalų, nespręsti skubių klausimų, nepirkti ir neparduoti žemės sklypų bei nekilnojamo turto, nepradėti statybos projektų, kur yra nustatyta pridavimo data – jūs laiku nebaigsite. Nepalanku lankytis pas gydytoją ir operuotis. Šią dieną dažni barniai ir ginčiai, reikia būti kantriam ir ramiam. Bet kuri nauda, gauta šią dieną, bus trumpalaikė, o bet kokie negatyvūs veiksmai sumažins jūsų autoritetą. Šią dieną gerai pabūti lauke, gryname ore, pasportuoti, būti aktyviems, jungtis, palankūs grupiniai užsiėmimai. Gryname ore jūs pasikrausite energijos iš gamtinių jėgų augalų, žemės, saulės, vandens, vėjo.

2014 08 17

Diena tinka naujam darbui ar pradėti eiti naujas pareigas, susitikimams, pasitarimams, mokslo pradžiai. Netinka pradėti žemės ir statybos darbus, senus pastatus griauti, netinkama diena vestuvėms. Šią dieną žmogui lengva pasiekti savo tikslą, tereikia susikoncentruoti ties svarbiausiu noru ir jūs gausite reikiamas žinias, kaip tai įgyvendinti. Šią dieną yra labai stiprios protinės ir intuicinės žmonių galimybės. Jūs galite sužinoti daug naujo apie save ir pasaulį, gali gimti naujos idėjos ir senų problemų sprendimo variantai. Spręskite problemas, siekite savo tikslų žinių pagalba.

www.fengsuistudija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis