Astrologė Rima. Venera Liūte – tegul karaliauja meilė!

Ryškios spalvos, šventės, domėjimasis menais, grožiu, draugiškas, šiltas bendravimas – visa tai susiję su Veneros tranzitu Liūte, kur ji "karaliaus" nuo rugpjūčio 12 d. iki rugsėjo 05 d.

Šių dienų skaitomiausi:
- Rytų astrologija: ką gimimo metai kalba apie žmogaus charakterį
- Rinkime uogas, kurių peršalimo sezonu prireiks kiekvienam. RECEPTAI
- Fiziniai pratimai vyrų erekcijos sutrikimams gydyti
- 36 klausimai, padedantys labiau suartėti
- Vyšninis sūrio ir želė tortas (nekeptas)

Net patiems užkietėjusiems altruistams būtų ne pro šalį atkreipti dėmesį į save, į savo „ego“, patenkinti savo poreikius bei pripažinti, įvertinti savo gebėjimus, pagirti save ir aplinkinius.

Taip pat gebėkime draugiškai ir atlaidžiai priimti pagyrimus ir iš kitų.

Atsidavę Veneros energijai šiuo periodu galime išties išjausti, išgyventi, patirti „ karališką “ savivertės jausmą, (maža paslaptis – ši energija labai naudinga stuburui, ištiesinus nugarą jis padeda laikyti aukštai pakėlus galvą), kurį vėliau bus galima prisiminti, atkurti ir pasinaudoti juo, kai iškils tokia būtinybė.

Veneros Liūte metu būdingos ryškios spalvos (jos neatrodys vulgariai, atvirkščiai - sodriai ir jausmingai), romantiškas stilius, didelis dėmesys turėtų būti skirtas šukuosenai ir papuošalams. Dominuoja auksas ir spalvų paletė nuo blyškios geltonos iki ochros bei oranžinės.

Venera Liūte – tai laikas meilei. Jeigu jūsų santykiuose ne viskas gerai, tai geriausia būtų pagalvoti apie save, pamilti save - pasirūpinti, palepinti. Šis periodas yra labai palankus būtent tokiam dėmesiui. Veneros spindulius nukreipdami link savęs padėsime partneriui geriau pamatyti mūsų individualumą ir grožį.

Venera Saulės spinduliuose suteiks mums lengvumo, džiaugsmo, harmonijos, noro stipriai, aistringai mylėti ir būti mylimiems.

Atverkime širdis! Tegu karaliauja MEILĖ!

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis