Horoskopas 08.14-21: sentimentaliais taps net santūrieji

Laikotarpio pradžia – nors ir labai darbingas metas, tačiau tie darbai vaisių neduos.

Skaitomiausi straipsniai:
- Geriausios liekninančios iškrovos dietos – per dieną ištirps iki 3,5 kg
- Vestuvių Italijoje rengėja: tai visiškai kitokia šventė nei Lietuvoje
- Receptas, kad nagai augtų greičiau ir būtų tvirtesni
- 6 Sarah Jessicos Parker stiliaus paslaptys
- Greitas pyragas su uogomis

BENDRA PROGNOZĖ

Sprendimai, net gana svarbūs, priimami skubotai, gerai nepagalvojus. Net žmonės, kurie anksčiau pasižymėjo ypatingu atsargumu ir įžvalgumu,  ir tie šaus pro šalį, ir gana kvailai. Pinigai slys iš rankų pernelyg lengvai, dažniausiai – pramogoms, kurios žada karštus įspūdžius.

O štai kalbant apie asmeninius santykius, šis laikotarpis bus malonus daugeliui, nes romantišką polėkį pajus net ir patys santūriausi – visi taps sentimentalūs ir jautrūs.

Antroje laikotarpio pusėje atsiras galimybė drąsių sumanymų įgyvendinimui, tačiau ne tų, kurių tikslas sustiprinti jūsų finansinę padėtį ar karjerą, o susijusių su savirealizacija, teisybės atkūrimu, labdara. Nors tomis dienomis net ir egoistiškiausios asmenybės bus linkusios į altruizmą, deja, įsimylėjėlių, sutuoktinių santykiai bus gana sudėtingi. Mat kiekvienas rūpinsis aplinkiniais mąstydamas apie tai, ko norėtų jis pats, bet visiškai nepagalvos apie artimojo poreikius.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragis sužinos gerų naujienų apie savo karjerą ar profesinį augimą. Kariai gali tikėtis aukštesnio laipsnio, verslininkai - naudingų prekybos operacijų. Jūsų namuose vaizdas ne toks linksmas. Dėl jaunųjų šeimos narių gali atsirasti problemų.

Vandeniams verslininkams bus nemalonumų dėl jų partnerių ar pavaldinių klaidų. Tai atsilieps pajamoms ir privers kuo greičiau atsikratyti nekompetentingų darbuotojų. Savaitė palanki susituokti, santykiams su jums brangiais žmonėmis stiprinti.

Iš anksčiau pradėto verslo Žuvys gaus didelių dividendų. Žvaigždės jums pataria veikti energingiau, nes kitaip verslas duos mažiau pajamų negu tikėjotės. Viliojantys pasiūlymai iš kitur neturi mažinti domėjimosi pagrindiniu darbu, kurio jokiu būdu negalima atsisakyti.

Kūrybinių profesijų Avinai pakils į šlovės Olimpą. Žvaigždės garantuoja visuotinį domėjimąsi jų veikla ir laimėjimais. Laukite kiaulystės iš kitos lyties asmenų. Dėl jų jums gali atsirasti problemų. Įsimylėjusiems gali būti pavojingi gandai ir kišimasis į jų asmeninį gyvenimą.

Jaučiams kiek nepasiseks tvarkant reikalus valstybinėse instancijose. Jūs turite atsisakyti tiesmukiškos taktikos santykiuose su biurokratija ir išradingai bendrauti su įtakingais sluoksniais. Darbe ir namie pageidautini kompromisai ir nuolaidos. Suprantama, iki tam tikros ribos.

Dvyniams nusišypsos laimė verslo operacijose, kurios duos gerų pajamų. Bet reikėtų vengti abejotinų sandorių. Už viršvalandžius valstybiniams tarnautojams garantuotas papildomas atlyginimas. Žvaigždės palankios romantiškiems nuotykiams ir brangiems pirkiniams.

Vėžiai neturėtų vaikytis dviejų kiškių. Jūsų darbe bus daug tokių įvykių, nuo kurių gali apsvaigti galva. Patartina laikytis tvirtai, vengti impulsyvių ir neapgalvotų veiksmų. Stenkitės geriau suprasti artimuosius. Tai padės išvengti santykių su jais pablogėjimo.

Liūtams žvaigždės pataria nelaukti manos iš dangaus ir pradėti vykdyti verslo projektus, iš kurių galima gauti pajamų. Neužkraukite savo pareigų kitiems, patys imkitės darbo. Iš giminaičių tolimose šalyse gausite gerų žinių. Širdies reikalai pareikalaus kantrybės, nes malonių įvykių čia galima tikėtis tik ateityje.

Mergelės pagaliau gaus laišką, kurio labai seniai laukė. Pasistenkite kur kas daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Žvaigždės rodo, kad menkas negalavimas gali virsti rimta liga.

Svarstyklės pateks į sunkią situaciją darbe. Jums teks gintis nuo mėginimų įvilioti jus į pavojingas pinkles. Bus keblumų ir šeimoje. Patiems reikės pertvarkyti namų gyvenimą, nors problemos su artimaisiais gali išsispręsti ir be jūsų įsikišimo.

Skorpionus erzins nedideli konfliktai su kolegomis darbe. Be to, teks iš savo santaupų skirti pinigų namų ūkiui, nes reikės atšvęsti šeimos šventę. Save primins seniai iš jūsų horizonto dingęs bičiulis. Santykius su juo atnaujinkite atsargiai.

Šauliai gaus papildomų pajamų ir susitiks su bičiuliais, kurie žino, kaip uždirbti pinigų. Dividendų duos komercinė veikla arba prekyba nekilnojamuoju turtu. Delsiant galima prarasti visas pajamas, kurių buvo tikimasi, ir sulaukti nemalonumų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis