Horoskopas 08.21-28: savaitė palanki santykių gludinimui

Sėkmė lydės kūrybinių profesijų atstovus ir menininkus.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Kokias šukuosenas rinktis ilgaplaukėms
- Nuo interneto atsijungusių žmonių liudijimai primena pasakojimus apie klinikinę mirtį
- Kaip sukurti jaukų miegamąjį?
- 14 įpročių, kurie itin patinka aplinkiniams
- Sūrio pyragas su džiovintomis slyvomis (nekeptas)

BENDRA PROGNOZĖ

Ši savaitė palanki santykių su artimaisiais gludinimui. Sugebėsite arba visiškai pabaigti šeiminį konfliktą, arba jį gerokai sumažinti.

Gali paaštrėti chroniškos ligos. Verta pagalvoti apie gydymą, paieškoti netradicinių metodų.

Pirmoje laikotarpio pusėje svarbių darbų verčiau nepradėti, ypač jei šie susiję su finansais. Taip pat reikėtų saugotis pjautinių ir smulkesnių traumų.

Periodo vidurys tinkamas veiklai, iš kurios tikimasi ilgalaikių rezultatų. Galite palepinti save, atnaujinti savo garderobą ar šiaip norimą daiktą įsigyti.

Šiomis dienomis palanku tuoktis, pasirašyti vedybų sutartis, pradėti mokytis, ypač, jei tai susiję su menu, kūryba. Tokios meno rūšys, kaip šokiai, muzika, dainavimas ir piešimas suteiks džiaugsmo, leis atsipalaiduoti ir pailsėti.

Laikotarpio pabaigoje drąsiai leiskitės į kelionę. Taip pat rekomenduotina spręsti klausimus dėl transporto, tarkime, jo remonto ar pirkimo. Jei turite skolų, verta pagalvoti apie jų grąžinimą.

Išeiginės dienos – tinkamas metas viešų įstaigų, ceremonijų lankymui, romantiniams susitikimams.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Ožiaragio laukia svarbūs susitikimai, apdovanojimai, paskyrimas į aukštą postą. Įvyks verslininkų kelionė į užsienį. Jos metu normalizuosis reikalai namie. Savaitė palanki romantiškiems nuotykiams ir meilės ryšių stiprinimui.

Vandeniui atsilieps jo nenoras padaryti nuolaidų verslo operacijose. Kurį laiką šios operacijos neduos jokių rezultatų. Nenusiminkite. Viskas grįš į savo vėžes. Pagerės santykiai šeimoje, kur problemas išspręsti padės giminaičiai.

Žuvų tarnyboje susidarys draugystės ir bendradarbiavimo aplinka. Bet kai kurių nepatenkins net ir tai, todėl reikės ieškotis darbo kitur. Gali būti pasiūlymų iš pradžių imtis nedidelio verslo. Tėvai susitiks su vaikais, kurie mokosi užsienyje.

Avinai baigs seniai pradėtą darbą ir galės imtis namų problemų. Lakūnai pasiilgs padangės, nes aplinkybės privers juos likti žemėje. Visiems tarnautojams žvaigždės pataria rūpestingiau eiti savo pareigas, nes darbe gali būti nemalonumų.

Jaučiai, nusivylę savo darbu, gali atsistatydinti. Bet naujos veiklos paieškos truks kelis mėnesius. Patartina prieš pasirenkant naują darbą gerai pagalvoti. Kūrybinių darbuotojų laukia apdovanojimai, geriau ims klostytis asmeninis gyvenimas.

Dvyniai gaus seniai lauktą žinią. Po svarbaus pokalbio telefonu atsiras idėja, kur gauti pinigų. Bendras verslas bus produktyvus. Bet visai neliks laiko namiškiams, o juo labiau širdies reikalams. Žvaigždės nėra palankios santuokai, tad dar reikės kiek palaukti.

Vėžiui patariama kuriam laikui perduoti savo finansinius reikalus patikėtiniui. Tai padės išvengti galimų piniginių sunkumų. Netikėtas susitikimas užtikrins verslo laimėjimus ateityje. Parodytas didesnis dėmesys artimiesiems pagerins santykius su jais.

Liūtams nusišypsos sėkmė valstybinėje ar vyriausybinėje tarnyboje. Tie, kurie ruošiasi atsistatydinti, neturėtų skubėti įforminti pensijos, nes nutarta sudaryti jums galimybę darbuotis toliau. Garantuoti romantiški nuotykiai, susižavėjimai ir šis tas daugiau, bet, deja, tik trumpą laiką.

Mergelė turi veikti ryžtingai ir tik tada ją lydės sėkmė verslo srityje. Sandoriai bus įforminti be popierizmo. Galimas paaukštinimas tarnyboje ir pervedimas į atsakingą darbą. Pasikliaukite pagalba tų, kurių vardai prasideda raidėmis S ir K. Jų dėka jūs tapsite laimingi.

Žaibiški veiksmai ir drąsios finansinės iniciatyvos leis Svarstyklėms daug pasiekti verslo srityje. Kariai ir tvarkos saugotojai bus paaukštinti tarnyboje. Jie susilauks apdovanojimų ir garbės. Ketinantys antrą kartą susituokti galės įgyvendinti savo svajonę.

Skorpionas atliks svarbią užduotį ir sulauks atlyginimo. Žvaigždės palankios naujiems projektams, naujoms pažintims, ryšiams, žodžiu, tam, kas nauja. Namie viskas bus gerai, nudžiugins artimo žmogaus sėkmė.

Šaulys turės įveikti savo pagrindinį priešą - neryžtingumą. Jį nugalėję, drąsiai imkitės svarbių projektų. Tačiau jų įgyvendinimui reikės dėmesio ir jėgų. Nepasikliaukite kitais, viską darykite patys - jums pasiseks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis