Pagrindiniai moters streso šaltiniai po 30-ies

Manoma, kad trisdešimtmečio krizę patiria kiekviena moteris.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Kokias šukuosenas rinktis ilgaplaukėms
- Nuo interneto atsijungusių žmonių liudijimai primena pasakojimus apie klinikinę mirtį
- Kaip sukurti jaukų miegamąjį?
- 14 įpročių, kurie itin patinka aplinkiniams
- Sūrio pyragas su džiovintomis slyvomis (nekeptas)

Jei tai ir tiesa, svarbiausia – įveikti krizę aukštai iškėlus galvą, ir eigoje neįgyti nė vienos papildomos raukšlelės.

Amžius

Pagrindinė problema moterų, užpūtusių 30 žvakių ant torto – tų pačių žvakių kiekis. Iš pradžių nerimą keliančios mintys į galvą lenda nesąmoningai, bet vėliau jų ne taip lengva atsikratyti. Krizė nepasigaili nė vienos gyvenimo sferos. Jaunos mamos skundžiasi laisvo laiko stoka, o tos, kurios dar netapo mamomis, liūdi, kad vis dar nesusilaukė vaikų. Karjeristės neturi laiko romanams, o ištekėjusios nespėja kilti karjeros laiptais, kliūdamos už sriubos puodų.

Nepasitenkinimas asmeniniu gyvenimu

Net jei nervinės įtampos priežastis ir iliuzinė („Visos draugės ištekėjusios, o aš taip ir nugyvensiu gyvenimą viena“) – stresas realus. Nuo asmeninio gyvenimo problemų, ypač jei jas giliai imame į širdį, ant veido gali atsirasti spuogelių ir pagilėti mimikos raukšlelės. Šių problemų – kaip ir visų kitų – gydymas ilgas ir brangus. Todėl prieš grauždamos save dėl to, jog jūsų gyvenime dar nepasirodė princas, pasižiūrėkite į veidrodį ir pasidžiaukite gražiu atvaizdu. Juk nenorite jo sugadinti?

Savirealizacijos problemos

Būdama 7-erių svajojote tapti balerina, 17-os – menotyrininke, o sulaukusi 30-ies nuo 9 iki 18 val. sėdite biure be teisės avėti aukštakulnius ir dažytis avietiniu lūpdažiu, apkrauta pareigomis, kurių iki galo nesupranta net jūsų viršininkas. Su vaikystės svajonėmis išsiskirti daug sunkiau, nei su mylimiausia lėle. Ir nebūtina! Užsirašykite į baleto studiją, išklausykite meno kritiko kursą. O vadovybei darbe pasiūlykite įvesti naują tvarką – kad penktadieniais į darbą galima būtų ateiti apsirengus laisvalaikio drabužiais.
Be amžiaus problemų, odos būklei turi įtakos ir išoriniai veiksniai – ir nesvarbu, jums 28 ar 55 m.

Šaltas vėjas

Neišvengiami žiemos palydovai – vėjo nugairintas veidas ir rankos. Geriausiai nuo šiaurinio vėjo gūsių apsaugo specialiai žiemai skirtas apsauginis kremas ar bet koks kitas tirštas riebus kremas, kurio pagrindą sudaro augaliniai aliejai. Kremą rinkitės priklausomai nuo odos būklės – nepramirškite, kad tirštos tekstūros kremas gali užkimšti poras. Veidas nuo vėjo ir šalčio gali nukentėti ir tuo atveju, jei išeiname į lauką kremui ne visai įsigėrus į odą. Norėdamos išvengti šios problemos, veidą tepti stenkitės prieš pusvalandį iki einant į lauką, taip pat naudokite tonuojančias priemones ir pudrą (tai papildomi barjerai). Veidą pridenkite šiltu šaliku ir gobtuvu, o rankas slėpkite neperpučiamose pirštinėse.

Saulės spindulių stoka

Pastaruoju metu priimta slėptis nuo saulės spindulių ir net žiemą veidą tepti apsauginiu kremu nuo saulės. Tačiau apniukusios dienos veikia ir nuotaiką: liūdna, nuobodu, niekas nedomina, nieko nenorim. Nesirenkite tamsiais drabužiais nuo galvos iki kojų, dažniau būkite gryname ore, valgykite spalvotas daržoves ir vaisius ir vartokite vitaminus, ypač A, C ir D.

Miego trūkumas

Šįryt anksčiau atsikėlėte, kad spėtumėte pagaminti pusryčius mylimajam. Rytoj teks keltis prieš aušrą, kad prieš darbą spėtumėt į treniruotę. Tad nesistebėkite, jai laimę asmeniniame gyvenime ir sėkmę sporte papildys blanki veido spalva, paburkę ir pajuodę paakiai. Naktį oda atsikuria, šalina toksinus ir godžiai sugeria aktyvias maitinamąsias ir drėkinamąsias medžiagas, kurių yra visuose naktiniuose kremuose ir kitose veido priežiūros priemonėse. Palepinkite odą, ir ryte pažvelgusi į veidrodį, liksite patenkinta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis