Savaitės prognozės: kuri diena bus pozityviausia?

O kuri yra itin palanki ir pozityvi - sužinokite!

Skaitomiausi straipsniai:
- Dvi mados tendencijos, kurios bus madingos šį sezoną
- 5 sekso klaidos, dėl kurių tampate prasta meilužė
- Druska – apsauga nuo pykčio ir juodosios magijos
- Kas kaltas dėl atsikišusio pilvo?
- Grietininiai rageliai

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

2014 09 15 Pirmadienis

Šiandien neverta planuoti jokių svarbių asmeninių ir visuomeninių darbų, nespręskime skubių klausimų, nepirkime ir neparduokime žemės ar nekilnojamojo turto. Nepradėkime projekto su tiksliai apibrėžtu terminu, tikriausiai, laiku nespėsite. Šiandien gali iškilti sveikatos problemų, saugokitės traumos, taip pat reikia būti atsargiems prie vandens telkinių. Ypač reikia būti atsargiems tiems, kurie šiandien taiso namo stogą, nes yra tikimybė, kad gali nukristi. Labai stiprūs protiniai ir intuiciniai žmogaus gebėjimai. Jūs galite sužinoti daug naujo apie save ir apie pasaulį, galite sugalvoti naujų idėjų ir rasti originalius senų problemų sprendimus. Siekite savo tikslų gautų žinių pagalba. Šiandien palanku daryti prognozes ateičiai.

2014 09 16 Antradienis

Gera diena. Galima pradėti naują projektą, pradėti eiti naujas pareigas, pasirašyti sutartis, pradėti naują verslą. Diena labai palanki statybų, konstravimo darbų pradžiai, bet reikia būti dėmesingam dirbant su dokumentais ir pinigais. Jūsų pastangos bus pastebėtos ir gerai įvertintos. Šiandien reikia dirbti ir prisiimti atsakomybę. Diena palanki santykiams užmegzti ar atnaujinti, bet turime būti atsargūs ir dėmesingi, nes galime pervertinti savo galimybes, negalima pasiduoti provokacijoms ir norui atkeršyti skriaudikui.

2014 09 17 Trečiadienis

Diena gali pasižymėti konfliktais, negražiais pasiaiškinimais, ginčais. Jeigu įmanoma, šiandien geriau vengti svarbių reikalų – naujo verslo pradžios, sutarčių pasirašymo, vestuvių. Galimos problemos su kita lytimi, neverta šiandien aiškintis santykių. Galimos klaidos, trukdžiai, geriau pabūti vienam, patylėti ir pagalvoti.

2014 09 18 Ketvirtadienis

Ne pati geriausia diena. Neverta užsiimti rizikingu arba ekstremaliu sportu. Nerizikuokite. Nespręskite skubių klausimų, nepirkite ir neparduokite žemės ir nekilnojamojo turto, nepradėkite naujų darbų. Diena nepalanki statybos darbams. Tie, kurie pradėjo arba baigė šiandien naujo namo statybą, nebus turtingi šiame name. Nepradėkite teisminių bylų – pralaimėsite. Reikia būti kantriems, atsikratyti neigiamų minčių.

2014 09 19 Penktadienis

Labai palanki ir pozityvi diena. Tinka įvairiai veiklai nuo kurios tikimasi teigiamo rezultato – vestuvėms (jų vaikai taps turtingais), naujo verslo pradžiai, verslo susitikimams, persikėlimui į naują būstą, statybų pradžiai, gydymo pradžiai, kelionėms. Neverta pradėti teisminių bylų, griauti senus pastatus.

2014 09 20 Šeštadienis

Ši diena palanki investicijoms arba tiesiog šopingui, taip pat visuomeninei veiklai. Lengva gauti pripažinimą. Galima pradėti mokslus, naują darbą. Gera diena vestuvėms, vaikai ir palikuoniai bus sėkmingi. Šiandien negalima daryti jokių fengšui pakeitimų būste.

2014 09 21 Sekmadienis

Geriau neužsiimti jokia svarbia veikla. Netinkama diena vestuvėms, nuosavo namo statybai, teisminių bylų pradžiai, skolų išieškojimui. Diena palanki vertingų daiktų pirkimui. Tie, kas gimė šią dieną, turės gerą intuiciją, meninių sugebėjimų, tačiau gali būti pernelyg žiaurus.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis