Kokie gabumai būdingi kiekvienam horoskopo ženklui

Kiekvienas Zodiako ženklas apdovanotas vienokiu ar kitokiu gebėjimu, talentu. O kartais - ir ne vienu.

Skaitomiausi straipsniai:
- Krepšininko A. Macijausko žmona laužo stereotipus
- Kokius batus avėsime šį rudenį
- Natalija ir Katažina rungėsi, kuri gražesnė
- Meniu, kurį siūlo sveikatingumo treneriai
- Kitoks varškės apkepas

Avinas

Šio ženklo atstovai savo gebėjimus geriausiai atskleidžia ten, kur reikia komanduoti. Jie gyvena paknopstomis, nes turi neišsenkančias energijos atsargas. Be to, jų organizaciniai gebėjimai neįtikėtinai išvystyti. Todėl Avino ženklo atstovams labiausiai tinka vadovaujančios pareigos. Avino polinkis vadovauti pastebimas iš tolo. Taip pat Avinai gali būti geri skulptoriai ar dailininkai.

Jautis

Jaučiai išsiskiria unikaliu gebėjimu kaupti pinigus ir didinti savo gerovę, todėl jiems rekomenduojama tai ir daryti gyvenime, tik pinigus vertėtų ne kišti į kojinę, o įdarbinti. Be to, Jaučiai sugeba realizuoti idėjas. Jie turi gabumų tiksliesiems mokslams, ir yra gana ištvermingi.

Dvyniai

Manoma, kad šio Zodiako ženklo atstovai gali būti gabūs toje srityje, kuria labiausiai susidomi. Vis dėlto labiausiai jiems sekasi įtikinamai kalbėti, pardavinėti nereikalingus daiktus ir daryti kelis darbus vienu metu. Apskritai Dvyniai stengiasi išvengti rutinos, ypač darbe. Dvyniai gali būti puikūs oratoriai, sugebantys uždegti žmones savo entuziazmu.

Vėžys

Vėžiai yra apsigimę diplomatai. Šio ženklo atstovai pasižymi puikia nuojauta, kuri jiems padeda gyvenime. Be to, jie sugeba pastebėti ir silpnąsias, ir stipriąsias juos supančių žmonių puses, todėl gali puikiai manipuliuoti kolegomis ir draugais. Vėžiai gali būti geri psichiatrai ir personalo atrankos specialistai.

Liūtas

Šio ženklo atstovai yra itin geros nuomonės apie save, bet tai netrukdo jiems sėkmingai darbuotis praktiškai bet kurioje srityje. Geriausiai jie save išreiškia pedagoginiame darbe, ekonomikoje, tiksliųjų mokslų, meno ir finansų srityje. Liūtai spinduliuoja nepakartojamą charizmą ir energiją, tad sugeba sužavėti praktiškai kiekvieną žmogų. Be to, Liūtai yra meilės reikalų žinovai.

Mergelė

Mergelės pasižymi išskirtiniu racionalumu. Šio ženklo atstovai geriausiai išreiškia save srityse, reikalaujančiose juvelyrinio tikslumo. Mergelės talentai pasireiškia tiksliųjų mokslų srityje, jos gali užimti vadovaujančius postus. Tačiau šio ženklo atstovai retai tampa direktoriais, dažniau pavaduotojais. Be to, Mergelėms niekas neprilygsta srityse, reikalaujančiose pedantiškumo, kai viską reikia atlikti kuo tiksliau.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovams patinka gyventi, jie jaučia įkvėpimą, kai vyrauja teisingumas. Todėl jie gali būti puikiais advokatais, teisininkais ir teisėjais. Be to, Svarstyklės išsiskiria nuolatiniu žingeidumu ir nestandartiniu mąstymu, tad gali siekti mokslininkų karjeros. Taip pat jie turi gabumų ekonomikai ir politikai.

Skorpionas

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, išsiskiria analitiniu protu, jie be vargo įžvelgia problemos esmę. Nors Skorpionai iš prigimties gana garbingi, jiems būdingas ir įžūlumas, todėl šio ženklo atstovai gana sparčiai kopia karjeros laiptais. Be to, tokie žmonės apdovanoti mistiniais gebėjimais, todėl turi būti atsargūs, kad nesulauktų nemalonumų.

Šaulys

Šauliams ypač gerai sekasi siekti užsibrėžtų tikslų. Jiems svarbus ir kelias į tikslą, kuris turi būti sąžiningas. Be to, Šauliai sugeba atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Šauliai gali susilaukti sėkmės bei pripažinimo ir verslo, ir meno srityje. O geriausia veiklos sritis Šauliams – psichologija.

Ožiaragis

Šie žmonės moka elgtis su skaičiais ir senovės rašmenimis, todėl jie gali būti puikūs astrologai. Be to, jie moka suburti žmones, jiems vadovauti ir įkvėpti juos daryti tai, ko nori Ožiaragis. Nors iš prigimties Ožiaragiai lėtoki, profesinėje srityje tai jiems netrukdo. Tarp Ožiaragių daug rašytojų, dailininkų ir filosofų.

Vandenis

Šio ženklo atstovai gali sėkmingai dirbti mados ir teatro srityje, jie turi įgimtą stiliaus jausmą. Jei gatvėje pastebėjote šiek tiek egzotiškai apsirengusį žmogų, greičiausiai tai bus Vandenis. Vandeniai gali būti geri poetai, rašytojai, mokslininkais ir politikai.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai yra labai empatiški, todėl gali būti puikūs psichologai. Žuvys sugeba pasiekti savo tikslus nelipdami per kitų galvas. Šio ženklo atstovai turi daug idėjų, tačiau jiems gana sunku įgyvendinti jas praktiškai.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis