Astrologė Rima: atverkime sekso paslaptis

Merkurijus Skorpiono zodiako ženklu keliaus nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 04 d. ir nuo lapkričio 09 d. iki 28 d.

Populiariausi straipsniai:
- Rudenį madingi kitokie paltai (FOTO)
- Imbiero arbata – geriausias gėrimas norinčioms sulieknėti
- Kaip pagal fengšui įrengti namus, kad jie pritrauktų kuo daugiau sėkmės
- Prognozės: šią savaitę - kaip niekad daug palankių dienų
- Obuolių duona

Šiuo metu mintys apie seksą kyla dažnai, be jokių pastangų. Pavyzdžiui, į akis gali pakliūti kažkokia knyga ar straipsnis, kuris gali atverti kažką naujo šioje srityje ar įkvėpti susimąstyti apie tai. Šiuo metu daugiau kalbama apie seksą, dažniau kreipiamasi į šios srities profesionalus patarimo.

Merkurijus  Skorpione skatina susidomėti būties paslaptimis.
Vienaip ar kitaip, daugelis tokiu metu susiduria su neįprastais reiškiniais, žmonėmis, turinčiais šioje srityje žinių. Daugelis nusprendžia užsirašyti į kursus, kuriuose  nagrinėjamos gyvenimo paslaptys – ezoterika, okultizmas, mistika, gyvenimas po mirties, astrologija, psichologija ir t.t

Merkurijaus tranzito metu per Skorpioną suaktyvėja vertybinių popierių apyvarta, brokerių biržos, bankai užsiima reklaminėmis akcijomis, siūlydamos paskolas ir kreditus.

Šiomis dienomis dažniau aplanko niūrios mintys apie gyvenimo laikinumą ir žmogaus gyvenimo trapumą.

Prisidėti prie to gali nelinksmos naujienos, vienu ar kitu būdu susijusios su mirtimi. Tai gali būti pranešimai apie katastrofas ar nelaimingus atsitikimus, stichines nelaimes. Nors šie įvykiai vyksta ne vien Merkurijaus tranzito per Skorpioną metu, tačiau tokiu laiku į šias naujienas reaguojame aštriau.

Merkurijui keliaujant per Skorpiono ženklą suaktyvėja smalsumas, noras bet kokia kaina rasti tiesą. Tačiau tuo pat metu tampame įtaresniais, ieškome antros ir net dar trečios visa ko prasmės.

Nepasitikime niekuo - nei gaunama informacija, pažadais, nei pripažintais autoritetais. Pradedame suprasti, kad po išoriniais, matomais dalykais tūno vidinė, giluminė prasmė ir norime prisikapstyti iki jos.

Asmeniniuose santykiuose galime susidurti su išbandymais, nes Merkurijaus Skorpione metu tampame pernelyg kritiški, tiesmukiški, galime pasakyti "tiesą" , nuo kurios neretai sustingsta kraujas venose. Šiuo metu sprendimuose ir veiksmuose vyrauja kraštutinumai. Padaromos toli siekiančios išvados, negirdimi jokie prieštaravimai, išaiškinti tikros padėties dažnai neįmanoma. Nesąmoningai pradedama ieškoti faktų, kurie įaudrintų mūsų vaizduotę, kad turėtume apie ką galvoti ir dėl ko kentėti.

Stenkimės būti ramūs, objektyvūs ir iš musės nedarykime dramblio ar iš adatos nepriskaldykime vežimo.

Astrologė Rima Gustytė
„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis